SağlıkMüstahzarlar

"Djufaston" Endometriyozis - yorumlar. Verimlilik "duphaston" fiyat

Son yıllarda, kadınların gittikçe hormonal bozukluklar, çeşitli karşı karşıyayız. Bu gibi hastalıkların bir endometriosis. O harici veya dahili genital organlar ve bağırsaklar, böbrekler ve akciğerler etkileyebilir. bu hastalığın kurtulmak için neler yapabiliriz? için en popüler ilaçların biri endometriozis tedavisinde artık "Djufaston" dir. Biz bu konuda daha fazla bilgi edinmek için sunuyoruz.

Endometriyozis - hormonal bir bozukluk

Bu hastalık çok sinsidir. O çok uzun bir süre için herhangi bir belirti veremez. Ancak, endometriyozis genellikle bir kadının hatırı sayılır rahatsızlık verir ve yaşam alışılmış ritim adet döngüsü verir dan darbelere, karın boşluğunda, meme bezlerinde ağrı görünümünü teşvik derinin durumunu kötüleştirir ve kısırlığa neden olmaktadır.

Bu tespit edildikten sonra hastalık hemen tedavi edilmelidir. O bu teşhisi koymak çok kolay olmadığını belirtmek gerekir. Bundan önce, kadın çalışmasının bir sürü geçmesi ve testlerin bir sürü geçmesi gerekecektir.

tedavi, hastalık evresi yöntemine bağlı olarak seçilir. Endometriyoz cerrahi ya da koruyucu bir yöntemle tedavi edilebilir. Ayrıca çoğu zaman karmaşık cerrahi de dahil olmak üzere tedavisi ve hormon terapisi kullanılmıştır. Son yıllarda, sık sık ilaç "Djufaston" bu durumu düzeltmek için kullanılır. Tedavi ne kadar etkilidir?

Tabletler "Djufaston" Endometriozis

Vakaların çoğunda bu tür tedavi gördüğü Yorumlar kadınlar olumludur. Bununla birlikte, ilaç, farklı şemalara göre gerçekleştirilebilir. En popüler olanları düşünün.

gebelik planlaması için Endometriozis tedavisi

Bir kadının yakın gelecekte ise o bir anne olmayı planlıyor, Endometriozis "djufaston" tedavisi, uygun düzeni üzerinde tutulur. Bu olumlu kurmaya yardımcı olur , hormonal arka plan anlayışı için.

Başlamak için, doktor yumurtlamak kadınlara döngüsünün hangi gün belirler. O andan itibaren, ve tabletleri alarak başlamalıdır. 28 günlük standart döngüsü ve bir yumurta folikül kopması açıklamasında son adet döneminin ilk gününden sonra iki hafta ortalama sonra gerçekleşir. Bu, bir kadının döngüsünün üçüncü haftaya ilacı almak gerekir anlamına gelir.

Dozaj günde iki tablet olduğunu. Her 12 saatte ilaç almak gerekir. endometriozis ile erken gebelikte Tabletler "Djufaston" androjenler ve östrojenler yumurta reddini kışkırtmak izin vermez. Buna ek olarak, ilaç genital kasılma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Standart şema hastalığı Tedavi

adil seks hamilelik planları değilse, o zaman ilaç endometrioziste "Djufaston" olan geleneksel düzeni seçin. çünkü bu durumda, ilaç aktif maddeyi olumlu düzeltilmesi böyle bir yöntemin Yorumlar androjen ve östrojenlerin üretimini engellemektedir. Sonuç olarak, orada bir azalma endometriyal tabakadır ve proliferasyonu sınırlandırmak.

"Djufaston" Spin çok daha küçük hale gelir. Ortadan kaybol intermenstruel kanama bir ay sonra ve uzun süreli "lekelenme". Ayrıca, tablet "Djufaston" endometriyozis nedeniyle üzerinde etkisi olumlu yorumlar kazandı adet öncesi sendrom. Bu nedenle, aktif ilaç maddesi (progesteron hormonu), adet öncesi gerginlik ve ağrıyı hafifletir.

ilaç dozaj kadınlarda bulunan hastalığın hangi aşamada bağlı reçete edilir. günde 1-2 tablet yeterli erken hastalığın ilerlemesinde. Daha ciddi durumlarda, doz üç tabletlere artırılabilir. Tedavi döngüsünün yirmi beşinci gününe beşinci itibaren yürütülür.

Karmaşık tedavide ilacın kullanım

Durumda "duphaston" etkisi daha belirgin olacağı unutulmamalıdır. Ancak tedavi sırasında hamile kalma olasılığı yoktur. Bu durumda ilaç "Djufaston" endometriyozis yorumları takip hak ediyordu.

Kadınlar adet döngüsünü kalktı edildiğini söylemek, ve emisyonları azaltır. Ayrıca adet öncesi sendroma ve meme hassasiyeti kayboldu. akne kaybolur, akne ve siyah noktaları: Ayrıca, cildin durumunu iyileştirmek.

aşağıdaki gibi bu durumda doz rejiminde geçerli: adetin başlangıcından sonraki ilk iki hafta içinde bir kadın doktor tarafından belirlenen östrojen dozu alır. Sonraki bir ilaç "Djufaston" bir geçiş vardır. Gün içinde iki tablet içmeli. Resepsiyon süresi iki haftadır.

Ameliyattan sonra "Djufaston" endometriyozis hapları Tedavisi

Bazı durumlarda, kadınlar cerrahi tedaviye ihtiyaç duyarlar. Zaten yumurtalıklarda veya karın boşluğunda patolojik kistleri meydana zaman en sık gereklidir. Ameliyatı takiben, uyuşturucu düzeltme "Djufaston" reçete.

kadının istekleri düzeltilmesi yukarıdaki şemaların herhangi birini seçebilirsiniz ne bağlı.

İlacın etkinliği "Djufaston"

Gebeliğin erken dönemlerinde hormonal tedavi iptal edemezsiniz. Bu cenin gelişiminin kesintiye uğratılması yol açabilir. Nasıl bu durumda çok içme "Djufaston", sadece doktorunuza söyleyiniz. Çoğu durumda, ilaç orta gebelik kadar alınmalıdır. Sadece tedavinin etkisi maksimize edilecektir.

Geleneksel düzeltme düzeni seçerken altı ay için bir ilaç içmek gereklidir. Gerekirse, ilacın süresi bir doktor tarafından uzatılabilir.

Eğer kombinasyon terapisi seçerseniz, bu tür tedavi uzun olabilir. Sürece kadın bir bebek sahibi istemiyorsa olarak, bu şekilde korunabilir.

Cerrahi tedaviden sonra Etkisi hemen gerçekleşmelidir. İlaç "Djufaston" sadece normal durumda da hormonlara destek ve endometriyozis yine bir kadının cinsel organına isabet vermez. Hormon tedavisi bu durumda altı ila dokuz aylık bir süre için atanır.

İlacın maliyeti

tıp "Djufaston" talimat, fiyat ve tedavinin süresini götürmeden önce ayrıntılı olarak analiz edilmelidir. Ek açıklamalar, ilacın yan özellikleri ve depolama yöntemi bileşimini bilmek amacıyla araştırılmalıdır.

Her pakette uyuşturucu "Djufaston" talimatı için bir ilaç yoktur. Bir paket fiyatı 500 ila 600 ruble gelen aralığındadır. Çok 20 tabletlerdir. ilaç satıldığı bölgeye bağlı olarak, değeri farklı olabilir. Ayrıca farklı eczane zincirleri içinde farklı bir fiyat ayarlayın.

endometriozis için "Djufaston" hazırlık Yorumlar

O tedavi hapları "Djufaston" çok etkili unutulmamalıdır. zaman en olumlu etki elde edilebilir bir hamilelik, planlama hormonal düzeltme sırasında.

hastalıktan muzdarip adil seks Yorumlar, ilacı alan hastalarda gebelik oldukça sık meydana düşündürmektedir. Ve kısırlık korkunç tanı kadınlar önce konulmuş olmasına rağmen bu. Bunun bir sonucu olarak, mevcut adet döngüsü çocuk doğurma ve sırasında, endometriyum büyür. Bu süre gerileme sırasında Endometriozis. Bunlar daha küçük hale veya tamamen kaybolur. Doğumdan sonra emzirme uzun süre önerilir. Bu prolaktin arka (hormon anne sütü) de aynı zamanda namevcut aybaşı olduğu gerçeğine bağlıdır. Ancak, emzirme döneminde progesteron anne sütüne nüfuz etme yeteneğine sahip olduğundan "Djufaston" hap yiyemez ya tamamen serbest bırakılmasını önleyebilir, dikkati çekiyor.

arzunun yokluğunda ilaç hamile ve olumlu geribildirim sahiptir. "Djufaston" hap kullanma, hormonal bozuklukların tedavisinde en iyi huylu yöntemlerden biridir. Bununla beraber, kadınların bir bütün olarak genital yararlılığını ve üreme sistemi koruyabilirsiniz.

Sonuç

Artık tüm endometriozis hapı "Djufaston" tedavisi hakkında bilmek. Bu patoloji bulduysanız kısa sürede başa başlamak üzere, bu gereklidir. Hastalığın erken aşamalarında muhafazakar bir şekilde kurtarmak için her olasılığı vardır. Şiddetli durumlarda, uzun hormonal tedavi ve muhtemelen cerrahi için ihtiyaç.

Sağlığınız için dikkat edin ve semptomların ortaya çıkması ile tam bir muayene için bir doktora danışın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.