SağlıkMüstahzarlar

Solcoseril (okular jel)

Solcoseril (jel oftalmik) hipoksi veya besin eksikliğinden dokuları korur. Hazırlık tersine lezyonlarda normal doku fonksiyonunu geri katılan, ve aynı zamanda, iyileştirme, yenilenme kalitesini lezyonlarının iyileşme teşvik etmektedir.

ilacın Solcoseril (okular jel) aktif maddesi, biyolojik olarak standart ya da kimyasal olarak diyalizat sağlıklı genç buzağıların alınan kandan elde edilir. Bileşen ayrılması ve ultra-süzme ile elde edilmiştir. Bu nedenle, aktif ilaç maddesi Solcoseril (oküler jel) protein moleküllerini ihtiva etmez, ve hayvanlar, serum ve kan hücrelerinden türetilen, düşük molekül ağırlıklı ürünlerin bir çok oluşur. Bu bileşenler, amino asitler, elektrolitler, nükleositler, yağ ve karbonhidrat gıdaların ara metabolizma, oligopeptitler ve nükleotidleri içerir.

ilaç uygulama klinik etkinliği ve bütün elemanlarını sinerjisini neden oldu.

Solcoseril (okular jel), farklı korneal lezyonlar, özellikle stroma tedavisi için tasarlanan ilaçların ile ilgilidir. Bu yara izi oluşumu riskini azaltmak ve rejeneratif süreçleri geliştirmek için ilacın yeteneği nedeniyle.

Hazırlık bağlı karboksimetilselüloz Bileşiminde varlığı nedeniyle, bir jel kıvamına sahiptir. sodyum tuzu, muntazam ve korneanın kalıcı kapsama teşvik ilacın yapışma özelliklerini artış temin etmektedir. Sonuç olarak, etkilenen dokuda aktif maddenin sürekli bir nüfuz vardır.

Solcoseryl (erozyonlar ya da travma ile) mekanik bir hasar ve oktreotidin kullanım için göz hazırlanması, cerrahi müdahaleler sonrasındaki yaraların iyileşmesini teşvik etmek için. ilaç için yüksek seviyede etkilidir termal yanıklar, (X-ray, morötesi ve diğer kısa dalga boylu radyasyon türlerine maruz) (maruziyetten asit ve alkalilere karşı) kimyasal, radyal. ilaç kornea ülseri, antibiyotikler, anti-fungal ve antiviral maddeler ile bir arada epitelizasyon sırasında keratit (virüs, bakteri ya da mantar etyoloji) olarak gösterilir; Farklı kökenli (lagoftalmicheskom de dahil olmak üzere nöro-keratit, "kuru" keratokonjonktivit, büllöz keratopati) kornea distrofisi. Yumuşak ya da bir adaptasyon dönemi, kullanılan ilaç sert kontakt lens süresini azaltmak ve tolere edilebilirliğini geliştirmek için.

özetine göre, ilacın tavsiye edilen doz - Günde en fazla dört kez bir damla. Doktorunuz başka bir uygulama şeması seçebilir.

Ciddi durumlarda jele, her saat bir damla kullanmak (doktorun izniyle) izin verilir. diğer oftalmik maddeler kullanıldığında damlatma arasındaki boşluk on beş dakika daha az olmalıdır.

katı mercek jel ile ilgili olarak bir adaptasyon dönemi, ilacı kullanıldığında yükleme için ve çıkarılmasından sonra, bunun önceki yüzeyine doğrudan uygulanır konjunktival kese.

Ne zaman uygulanan ilaç parmak ucu tüp temas etmemelidir.

Yumuşak lensler adapte olarak Solcoseril onların çıkarılmasından sonra akşam başvurmuştur.

Uygulamadan sonra sıkıca kapalı bir boru olmalıdır.

Tipik olarak, ilaç hastalar tarafından iyi tolere edilir. Uygulamadan sonra, kısa süreli bir tezahürü olduğunu ve ilacın reddedilmesi için bir sebep olarak kabul edilmez hafif bir yanma hissi,.

doktorunuza danışın kullanmadan önce gebelik ve emzirme sırasında.

Oftalmik ilaç kullanım sonrası olumlu çok parça için Solcoseryl jel değerlendirme, lezyonlar. Bu, bir ilacın etki geniş spektrumlu ve nispi uygun fiyatta kaynaklanır. Ancak, uygulamadan önce ilaç ihtiyacı olduğu açıklama hakkında bilgi almak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.