SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Yemek tarifleri, yöntem: halk ilaçları topuklar çatlakların tedavisi

Yaşla birlikte kadın güzelliği korumak için o kadar kolay olmadığını giderek farkındayız. Zamanla, o yüzündeki derinin güzelliği, ancak alçak gibi bile bu gizli yerler hakkında sadece dikkat çekmek zorundadır. kabalaştırıp çatlamış deri açık ayakkabılar giymek izin vermediğinden bacağın bu bölümünün özen göstermek önemlidir. Ama bunun yanında, sağlıksız topuklu zarar ve rahatsızlık getirebilir. Bu tür sorunların kurtulmak için birçok tedavi başlıyor çatlamış topuklar halk ilaçları ve genellikle istenen etkiyi elde etmek.

Semptomlar ve zorluklar

cilt çatlakları yapısına bağlı olarak farklı nedenlerle görünür, ancak ağrı hep aynı kalır olabilir. Başlangıçta, topuk sadece kaşınıyor, yoksa kramp gibi ağrı vardır. Ayrıca, bu duygular kramp dönüşür. Aynı zamanda, deri sertlik ve sertlik olur. Başlangıçta oldukça küçük çatlak, ancak noktası kaçırırsanız, derin bir çatlak genişler ve kademeli genişletilecektir. En zor İyileşme süreci uzun zaman alır ve bazen etkisiz olmasıdır.

sebebi nedir?

Birçok heyecan verici bir konu olarak kabul etmeye devam - "pyatkahh içinde Çatlaklar:. Nedenlerini, halk ilaçları kendi topuklar üzerinde reschin"

"Babaannenin yöntemleri" genellikle en etkili, ama zorlukla başa çıkmak için daha kolaydı, sorunun hangi kök öğrenmek ve mümkünse bunu ortadan kaldırmak için gereklidir. Çoğu zaman, dış uyaranlar bu sorun için sorumlu. Örneğin, yakın ve rahatsız ayakkabılar olabilir. Veya durum belli enzimlerin veya vitamin eksikliği sıklıkla göstergesidir. Bazen kurs sizi verilmesi harcamak yeterli olduğunu - ve yara yerini almaya başladı. Ama bu sorunun ortaya çıkması çeşitli endokrin değişiklikleri gösterebilir. Ve bazen bütün kan tedarik topuklu eksikliği bahsediyor. Bu durumda, aplikatör Kuznetsova kullanabilirsiniz. 15 dakika boyunca (kalça altında) günlük olarak oturmak için gereklidir. Ayrıca, topuk aloe suyu dahil karışımları, yağlanmış olmalıdır ve elbette hijyen hakkında unutmayın.

önleme

sorunu ilk kez karşılaşan birçok bilmiyorum çatlak topuklar nasıl davranacağını. Tedavi yöntemleri aslında çok basittir ve birden fazla nesil test etti. Ancak hastalık önlemek için, onun önlenmesi yürütmek için daha iyidir. Aynı ilke çatlamış topukları sorununa geçerlidir. En kolay yolu bacaklar bu bölümünde cildinizi yumuşatmak için hiç unutmamak üzere. Için bu yoğurt, tereyağı ve bal içeren ev tarifi yapılan vazelin ya da krem, temelinde merhem kullanmak iyidir. Orada bir kuru topuklar, ama çatlaklar hemen onları yumuşatmak gerekir, henüz yapmadıysanız. Bunu yapmak için, her gün yarım saat nişasta banyosu tutmak için. ılık su litresi başına kaşık nişastadır. Her zaman yatmadan önce ayak bu alanda yağ krem ile beslenmelidir. Ve uykuya olacak pamuklu çorap, satın almak arzu edilir. Ayrıca, zaman zaman unutmayın böyle E ve A gibi vitaminlerin bir ders guzzle

Ama bazen noktayı kaçırabilir, ve her zamanki kuruluk bir hastalık haline dönüşür. hızla iyileşmeye sorunların ortaya çıkması arasında, birçok kişi yardımcı olmuştur insanlar için topuklar, semptomların çatlaklar ve tedavisi hakkında daha fazla bilgi edinmek arzu edilir.

Sağlık için Meyve ve Sebze

topuklar Sadece görünen çentikler ızgara eğer bir elma, elimine ve sıkıştırır hale edilebilir. Bitmiş püresi, kumaş rulo, daha pribintovyvayut sorun alanı mümkün olduğunca yakın karışımına topuk. Bu araç sadece birkaç gün içinde hastalık tehdit dan kurtarmak için yeteneğine sahiptir.

Yara hala sığ ise, domates deneyebilirsiniz, onları iyileşmek için. devre, sebze dilimleme, onları boğaz noktalar temizlenir. Ürün taze değilse, saf domates suyu ile değiştirilir. Ketçap aksi kesimler sadece tahriş edecek, kategorik bunun için uygun değildir. o çorap içinde topuk üzerinde bütün gece konabilir çünkü Ama bir dilim domates çok daha pratiktir.

doğaçlama ürünler

Bazen birkaç eczane merhem denenmiş ve sonuç alamıyorum olan, insanlar çatlamış topuklar iyileşmek için nasıl bilmiyorum, çünkü kalp kaybetmek. özel maliyetler gerektirmeyen ve yürürlükteki tüm ürünler evde bulmak kolay olduğu için daha da azaltılmış halk tekniklerinin seçimi, gerçek bir nimet olacaktır.

Zaten üzgün lezyonlar patates tedavi. postu yumrunun Temiz kesim 10 dakika kaynatılır. Ortaya çıkan suyu bir kaseye dökün ve yarım saat topuğuna kadar aşağı getirmek. Zamanlayıcının süresi sona erdiğinde bacaklar, su ile durulanmış ve temiz bir havlu ile silin edilir. Ayak de doğal x / b çorap koymak, hint yağı sürdü.

kırık topuklu Eğer halk ilaçları büyük bir hizmet sunacaktır. Her ayak AM sulu Lahana yaprakları koymak için gereklidir. Biti bu tarifi yorumlamak ve bal ile ilk etkilenen bölgeyi yağlamak, daha sonra bandaj sabittir sayfaları yapmak da mümkündür. bal lahana astar olmadan yapılabileceğini başka ilginç gerçeği. Bu iki ürün kendi başlarına şifa özellikleri vardır. Sabah, paket çıkarma, ayak durulama ve bebek nemlendirici ovmak gerekir. Gerekli nemi korumak için, yapışkan sıvalar takmak daha iyidir.

Bir başka etkili tarifi

Ne yazık ki, çatlamış topuklar halk ilaçları tedavisi her zaman anında sonuç vermez. Ama bu sorun hemen hemen her zaman uzun süre çözüldü, çünkü üzgün olmamalı ve ihtiyaç sabırlı olmaya. aşağıdaki tedavi yöntemi genellikle arzu edilen sonucu verir. Cam süt kaynayıncaya kadar ısıtılır. Yeşiller anne ve üvey anne, ince doğranmış ve taban kaynar eklendi. Bu yaprakların iki kaşık alacaktır. Bu karışım, bir su banyosu üzerinde bir saat kaynatılmış olmalıdır. Zaten soğutulmuş lapa gazlı bez ince bir tabaka üzerine koydu. Yaklaşık 30 dakika boyunca kompres tutun gereklidir. Yavaş yavaş, düzenli tedavi ile yara sıkılır edilecek ve bunlar için ne geleneksel tıp iyileşir görebilirsiniz.

Tedavi çatlamış topuklar halk ilaçları iç domuz yağı kullanımını gerektirebilir. her şeyin üstünde Bu ürün kalın bulaşmış kalite topuk dönüş filmi basit bir çorap ile sabittir. Genellikle 14 gün günlük yaralarını sarmak için yeterli sıkıştırır. Sorun tamamen uzağa gitmedi Ama eğer, ders bir ay sonra tekrar yürütülür.

hastalığa karşı mücadelede Otlar

çatlamış topuklar halk ilaçları için en yaygın tedavi otlar kullanımını içerir. bu işte Papatya büyük faydalar getirebilir. kuru çiçekler kaşık son bir litre dökülmüştür. On dakika daha ot kaynatın gerekir. Ortaya çıkan iksir olarak yatak ayakları yükselmek önce. hatta derin çatlaklar sıkın çünkü bu süreci hafife almayın. Bu bitkinin bir başka tarifi aşağıdaki bileşime sahiptir. renk 200 g infüzyonu, düz su, sabun ve bir çay kaşığı kabartma tozu (bir slayt) iki litre. Tüm bileşenler karıştırılır ve ısıtılır. Yaklaşık 20 dakika boyunca buharda topuk bu bölümünde. Bu manipülasyonlar on gün süreyle yapılır. , Gayretli tedaviye rağmen sorun çözüldü değilse, bu durumda, çatlak topuklar ciddi bir hastalık göstergesi olabilir çünkü hemen doktora gitmek en iyisidir.

doğru beslenme

Tabii ki, halk ilaçları topuklar çatlakların tedavisi sorunun kurtulmak için mükemmel bir seçenektir. Ama burada büyük bir rol düşünceli diyet oynayabileceği unutulmamalıdır. Gıda gitsinler üzerinde etkisi nasıl Bu anlaşılmaz gelebilir. Fakat gerçek gerekli mikro besinlerin eksikliği ayakları üzerinde derinin çatlamasını etkileyebileceğini kalır. Vücut vitamin eksikliği nedenle, yaparsak yapalım kaç widget'lar, yara sürekli görünür.

mikrobesinlerdeki iç eksikliklerin kurtulmak için, onların menüleri dengelemek için gereklidir. diyet otlar, süt ürünleri, karaciğer, sebze ve meyve, tereyağı ve fasulye dahil etmek önemlidir. Buna ek olarak, vitaminler E ve A içeren diğer ürünler, aynı zamanda günlük menü olmalıdır. Cilt topuğuna, aynı zamanda dirsek kısmında sadece ogrubevaet, bu böbrek problemleri gösterebilir. Kendi kendine tedavi yapmaya değer değil, bir uzmana gitmek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.