Haberler ve ToplumPolitika

Siyaset bilimci Stanislav Belkovsky'yi emekli etti

Eski siyaset bilimci Stanislav Belkovsky, röportajlarda ve basılı medya sayfalarında siyasi konuların ötesine geçti. En parlak âlimlerden biri olarak, herhangi bir olayla ilgili görüşlerini bildirmekten güvenir.

Herhangi bir konuda lider uzman

Şu anda Stanislav Belkovsky, gazetecilerin ve hayranlarının gözünde, tüm konularda önde gelen uzman analistlerin söylenmemiş statüsünü kazanmıştır. Ekonomide, siyasette, kültürde, vb. Uluslararası haberler üzerine yorum yapıyor. Görüşü, aynı zamanda, kendi eyaletindeki her olayla daima bağlantılıydı. Belkovski, Rusya dışındaki vatandaşlığına ilişkin herhangi bir sözünü sertçe reddetti. Stanislav Belkovsky (biyografisi, ailesi ve kariyeri göz önüne alındığında) kendini vatansever olarak kabul eder. Tartışmalarında Rus edebiyatı alanındaki şaşırtıcı bilgileri gösteriyor.

Dünya jeopolitikinde kısmen kesin doğrulukla birkaç büyük değişiklik öngörüyordu. Devlet başkanı hakkında 7 kitap Stanislav yazarlığı altında yazılmış, bugün şiddetle eleştiren bir eleştirmen olarak kalmaya devam ediyor.

Tiyatronun aşkı

Genç adama Stanislav, konuşma hatası yüzünden tiyatro kariyerindeki hırslarını terk etmek zorunda kaldı. Ebeveynler, oğullarını sahnede çalışmaya teşvik etmeye karar verirler. Stas daha sonra "p" harfini telaffuz etmedi ve şimdi bu kusur, konuşma konuşmalarında ya da televizyonda yapılan röportajlarda neredeyse hiç fark edilmedi. Konuşmasına ek olarak, yakın çevrenin görüşüne göre, Stas ailesi tarafından da engellendi. Genç bir adam, yalnızca ebeveynleri ve büyükanneleri ile çelişmeye cesaret edemez.

Adam ikna edici ve yasakladı - daha sonra kendi zayıflığını pişman olduğunu itiraf etti. Hayat boyunca sevgiyi tiyatroya taşır. Rüyasının anısına, zaten tanınmış bir analist olarak, programlarından birini bir sahne görüntüsünde bir solo performans biçiminde yönetiyor.

Bir rüyanın kalıntıları üzerine

Rüyasını reddetti ve Moskova Enstitüsü'nde bir sibernetik eğitimi aldı. Belkovsky ilkel bilgisayar teknolojisindeki çalışmalarında (80'lerin sonu) yaşına basarak başarılı bir programcı haline geldi. Umut verici bir uzman, uzmanlık alanında bir yer edinmeyi başarır, kariyer büyümesinde parlayan ve müreffeh bir gelecektir.

Daha sonra, biyografisinin bu aşamasında "Siyaset bilimcisi" kitabında değinilecek, Stas bu eserde bir prototip görevi görecektir.

Genç programcının kaderi, kişisel bilgisayarların dünyaya yayılmasıyla birlikte teknolojilerin geliştirilmesine müdahale edecektir. Günümüzün standart sistem bloklarına göre devlerle çalışma becerileri artık dünyadaki hiç kimseye yararlı olmayacak. Yeni bir iş aramalıyız. Bundan bir süre sonra Stas bakkallarından birinde yükleyici olarak çalıştı.

Rus yurtsever

Bu nedenle Stanislav Belkovsky ikinci kez hayal kırıklığına uğradı. Tiyatroda kariyerinden vazgeçtikten sonra, adam şimdi beceriksiz beceriler kazanmak için birkaç yıl geçirdim.

Köklü Muskovit Stanislav Belkovsky, mütevazi bir gelirle Polonya teknolojik çalışanı olan bir ailede dünyaya geldi. Rus vatandaşı olmayan annesi ve babası ile genç insan, yine de, edebiyat ve tiyatro aracılığıyla Rus halkının kendine duyduğu özeni ve Rus kültürüne olan sevgisini kendisi ile eğitti.

1999'dan 2004'e kadar, kendi yayınının "Siyasi Haberler Ajansı" (kendi kurucusu) başlıklı editörlüğünü sürdürüyor.

Ayrıca onun buluşu Ulusal Strateji Konseyi - ülkedeki farklı yönelimleri olan 23 önde gelen analistin bir toplantısı. Kuruluş, ticari amaçlar izlemedi ve 2002'den 2004'e kadar 2 yıl sürdü.

Bu iki yazı üzerine yapılan çalışmada siyasi bir bilim adamı olarak tanınmaya başladı ve 2004 yılında Ulusal Strateji Enstitüsünü yönetmek için davet aldı. Aynı yıl, Ukrayna'da benzer bir yapı oluşturuyor.

Biyografisi zaten çalışma alanlarının değiştiği bölümlerle dolu olan Stanislav Belkovsky, rolü bir kez daha değiştirmeye karar verdi. 2014'ten beri çeşitli niteliklerde "Dozhd" televizyon kanalı personeli ile yakın işbirliği içeriyor - ev sahibi, konuk, kalıcı bir uzman vb.

46 yıllık yaşam boyunca Stas karısı ve oğluyla evlenmeyi başardı, oysa şimdi karısı ile boşandıktan sonra bekar durumda. Stanislav Belkovsky ailesi uzun sürmedi, seçtiği Ukraynalı siyaset bilimci Olesya Yakhno-Belkovskaya idi. Stas'ın şimdi çok iyi ustaca olan Ukraynalı siyasi gerçekliğe katılmasının evlilik içinde olduğunu varsaymamızın nedenleri var.

Stanislav Belkovsky biyografisini adlandıran bir siyaset bilimcisi için, aile ve yaşam pozisyonu onun ilkesiz doğasının ana kanıtı olmaya devam ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.