HobiDikiş

Kendi elleriyle bir boncuklu bilezik nasıl yapılır

Boncuk Dokuma - dikiş en yaratıcı ve ilginç türlerinden biridir. Onun kafasını Birçok kadın sadece boncuklu bilezik veya başka aksesuar yap öğrenmek gerekir, minyatür boncuk bu başyapıtlarından yaratılması içine batırılmış. süsler kalmaz, kendi görünüme sahip dokuma moda ve lüks değil, aynı zamanda önemli, bu yüzden bile akşam elbise ile bunları birleştirmek için tereddüt olamaz. Özellikle popüler bilezik kazanıyor eder, bu yüzden sorusu bir bilezik nasıl boncuk, bugün en sık sorulan biri.

makine veya elle tekniğiyle yapılan Bilezikler, son derece popülerdir. dokuma şemaları oldukça çok sayıda vardır, ancak, her en uygun seçebilecektir. Tabii ki, her zamanki brasletom- "Değersiz" sürpriz değil. Günlük kullanım için daha uygun bir tür dekorasyon, bu ses ve zarafet yoksundur. Fakat birçok bir boncuklu bilezik hacimli nasıl merak ediyor.

Surround bilezik dokumak için, elimizde malzemeler gerekir. temeli sıradan plastik bilezik olarak hizmet edebilir. bir vakıf seçerken, Bazı nüanslar dikkat edin. Öncelikle nedeniyle dokunmuş boncuklu bilezik her zaman biraz muayene etti olması nedeniyle, bir temel renk seçin ve gidiyor boncuk, dekorasyon örgü söyledi. İkinci olarak, alt-tabaka kalınlığı, çok yüksek olmamalıdır, daha geniş bir plastik bilezik, çünkü daha zor obtyanut boncuklu kumaş olacaktır. Son olarak, boyut ürünü biraz daha az örgü zaman olmasını sağlamak için seçilmelidir.

Merak ediyorsan Yani, boncuklu bilezik yapmak, nasıl ve kendi elleriyle dekorasyonunu dokumak istiyoruz, ilk şey, bir bazın seçilmesi gerekir. Tüm hazırlıklar bittikten sonra, bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Biz tedbir ölçüm bandı veya geleneksel bir diş genişliği gelecek bilezik, hem uzunluğunun dış ve iç çevresi. Örnek parametreler şunlardır: (dış) 1-1.5 cm uzunluğunda genişliği - 24-25 cm, iç daire - 20-22 cm Böylece, bilezik boncuk oplesti amacıyla, bir tuval gerekir. 1.5 ila 25 cm boyutu. Hatta doğrudan ölçüm verilerinin gerektirdiği kadar içeriden çıkarmak gerekir bilezik üzerinde boncuk sabitleme sürecinde. yani 22 cm'ye kadar 3 cm - Bizim durumumuzda.

Nasıl doğru ve hızlı bir şekilde boncuklu bilezik yapmak için? Eğer 1.5 cm bilezik gerekecektir kaç boncuk anlamak için iğne boncuk çevirin. Kullanım Çek boncuk büyüklüğü 10/0, sonra 15 parça 1,5 cm. Daha sonra, seçme devresi boncuk dokuma söner. Asıl - güçlerini hesaplamak, böylece basit desenleri ile başlayın.

boncuk şerit hazır hale geldiğinde ringde bunu yapmak ve sonra bilezik üzerinde deneyebilirsiniz. Tüm hakkının boyutları ise plastik bir bazda boncuklu kumaş düzeltmek için başlatmak için çekinmeyin. Bunu yapmak için, hat alma ve herhangi ekstrem boncuk sabitleyin. Sonra ankraj boncuk gerekli sayıda ve diğer yan orkestrasını ikna. Böylece, tüm iç tarafında hareket eder. Sonunda, örgülü içi tamamen.

Bunu nasıl boncuklu bilezik kolaydır yapmak için bir başyapıt herkesi oluşturun. , Arzu ve fantezi Bunu yapmak için, hatta o zaman en sıradışı fikirlerini uygulamak ve modaya uygun ve eşsiz olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.