HobiDikiş

Taşlar uygulanmasını: dekor giysi

Herkes günlük yaşamda onu çevreleyen her şeyi süslemek için çalışır. Bu giysi, ayakkabı, iç tasarım, işyeri, saç kesimi, manikür ve daha fazlası olabilir. İnsanın bu zayıflığın farkında olan üreticiler sürekli örneğin yeni ve güzel bir şey, kayıtsız bir kız bırakmayacak yapay elmas olan uygulama ile geliyor. Muhtemelen her moda kadın onlarla noktalı en az bir ürünü var.

Parlak dekorasyon öğeleri ve

Bu küçük araçlar taşlar taklit, taş, cam vardır. onlar dolayı kırılma ve dağılma yüksek endekse gerçek gibi parlıyor.

yapay elmas olan birçok türü vardır. Onlar yapıştırıcı ile yapıştırılmış, ancak satılan ve kendinden yapışkanlı olabilir, şeffaf, renkli veya inci vardır. Çoğu zaman, bir ceket, pantolon veya kot arkasını süsleyin.

kristallerle çalışmak oldukça basittir, sadece tek bir şey için önemlidir - yüksek kaliteli giysi bunları düzeltmek. Nadiren, sırasıyla daha az bulanık ve neredeyse kirli yıpranmış şeyi seçmek en iyisidir.

Şimdi, orada birçok hazır sabitleme şemaları böyle süslemeler vardır, ancak sanatsal yeteneği varsa - Eğer kendi benzersiz görüntü oluşturabilir. Ancak, kullanabilir ve basit ve kolay Etiket, onlarla çalışmak.

yapay elmas olan Çıkartması

giysi çeşitli öğelerin dekorasyon için takı bu tip birçok seçenek vardır. Hatta en çok sıradan görünümlü küçük şey, herhangi dekore etmek yardımcı olacaktır. Tabii ki, kristaller ayrı ayrı satın alınabilir, ancak bir desen veya tasarım çizmek istiyorum, bu çok zor hale getirecektir.

yapay elmas olan Ama Çıkartması - Farklı renk ve boyutlarda seçilen taşlarla hazır bir görüntü. Bütün bunlar tabi - favori resim seçin. Bu süsler ısıya dayanıklı malzemelerden yapılmış ve onlarla çalışan oldukça basittir edilir.

Adım adım talimatlar: giyim üzerine Rhinestones tutkal nasıl

yapıştırmak uygulamalarını niteliksel için, eylemlerin belli bir sıra takip etmek gerekir:

  1. Şekilden arka kağıt kaldırılır. Resmi (gerekirse) değiştirmek için, bir cımbız kullanabilirsiniz.
  2. ütü masası üzerinde Laid ve giysi kumaşına rhınestones yapışkan tarafının aplikeler yerleştirilir.
  3. ters görüntü ile Malzeme yüz aşağı. Üstten ince kumaştan küçük bir parça koymak. Farklı büyüklükte kristaller, yüksek değerli öğelere aplike yumuşak bir bezle altına gerekiyorsa yüksekliğinde tahsis edilmemiştir.
  4. Demir nem rejimi kapatarak, program "Pamuk" ya da "yün" için ayarlayın. Bu uygulamanın üstüne yerleştirilir ve kıpırdama. kumaş ince ise ortalama bekleme süresi, kalın kumaş bekleme süresi yaklaşık 15 saniye ila yaklaşık 30 saniyedir.
  5. madde çok yoğun ise tutkal iyi dokuya nüfuz böylece, prosedür, ön tarafta tekrarlanabilir. Bu manipülasyonlar, önden yapılmalıdır halinde, tümü aynı boyutta kristaller.
  6. Ürün soğumasına izin verilmelidir. Daha sonra, film, yavaşça, çizimden çıkarılmıştır. Bazı elementler bir film üzerinde kalırsa, bunlar cımbız ile kaldırılır ve yeniden bir demirle bu yerde prosedürü tekrarlayın edilmelidir.
  7. Yapışkan tortu mineral özleri ile nemli bir bezle bir macun üst tarafından bertaraf edilir.

Dekor diker Rhinestones giysi

Yararları Rhinestones diker:

  • Kolay kullanım. Dikin Rhinestones ürün ve dikilir içinden bir çift delik vardır. deliklerin her iki iğne diziliyor yılında kesmeden, yakındaki bir taş dikiş gidin yanlış tarafında iplik sabit ve. Böylece elemanları 10-12 dikilir tek bir iplik ile.
  • sargının bu tür yadsınamaz bir avantaj yanlış malzemenin yüzeyine zarar vermeden rhınestones her zaman çıkarılabilir dikilir ve yapıştırıcı ile yağma kalmamasıdır.

deliğin kenarını ve taş olabilir sonunda yıpranan iplik - Sew-on rhınestones sadece bir dezavantaja sahiptir.

Rhinestones ile giysi süslemeleri hamile, gelecekte bunu dikkat çekmek için nasıl tanımak gerekir. yıkama için olduğu gibi, su sıcaklığı 60 ° 'den daha yüksek olmamalıdır. Eğer bu termo - en fazla 40 derece. Bu nedenle emmek terk ve elle ürünü yıkamak için gereklidir, sıvı deterjan kullanımı için en iyisidir.

Uygulama Strass yapıştırılmış ya da yapışkan tabaka eriyebilir yerlerde demir ile uzun süreli temas önlemek için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.