GüzellikTırnakların

Neden Feng Shui çivi boya?

o Feng Shui çivi boyamak için ne anlama geliyor? Fotoğraflar, aşağıdaki Bu düzenleme manikürünü göstermektedir. İlk bakışta farklı renklerde sadece tırnak cilası var. bölümünde, bu doğrudur, tek renk belli ilkelere göre seçilmelidir.

Feng Shui öğretisinin özü enerji belirli kurallar yardımıyla doğru yönde vermektir. Örneğin, siyah bir tabakta servis gıda, finansal başarısına katkıda bulunur. Yani, bir kombinasyonudur siyah ve Gıda parayı çekiyor.

doktrine göre, vücudun her bölümü parmaklarının gibi kendilerini değere sahiptir. Bir şekilde vücudun istenilen bölümünü vurgulamak halinde, ilgili enerji çizmek mümkündür. Değil aşık şanslı? kırmızı lake ile makyaj deneyin yüzük parmağı. en hayatınızda gerekli değişiklikleri çekmek için feng shui çivi boya nasıl bakalım.

Kim ne sorumludur?

Biz Feng Shui çivi boya eğer, her bir parmağın "sorumluluk" dikkate almak gerekir. Sağ taraftan parmakların değeri ve sol eli aşağıda verilmiştir.

parmak değeri
parmak sol el sağ kol
harika Zihinsel çalışması. Burada, iş ve iş, keşifler, plan ve hesaplamalar, iyi fırsatlar ve böyle devam eder. D'de tüm şans fiziksel ve ruhsal sağlığı, burada da geçerlidir. Boş umutlar, yanlış anlamalar, anksiyete.
gösterme Hırs kuvvet ve güç kazanacaktır. kendini ve diğerleri ile gurur, bencillik, tatminsizlik: Ama bu parmak ve daha az hoş "servisler" var. Korku, belirsizlik, gereksiz bir risk.
ortalama Cinsel yaşam ve hatta kızgınlık, kavgalara eğilimi, öfke. Alınganlık. Ama duygusallık cinsel!
isimsiz Yeni ilişkiler, arkadaşlıklar, cinsel ilişkiler, aşk. Hayal kırıklığı, yalnızlık.
pembemsi Duygusal sağlık, huzur, aile bağları. Dedikodu, aldatma, ihanet, dalkavukluk.

Renk ve elementler

senin elemanı ile eşleşen bir renk seçmelisiniz parmaklarını vurgulamak için, bütün kurallara Feng Shui için çivi boya için. Bu sizin doğum yılın son basamağı ile belirlenir. Wood - Örneğin, eğer o zaman, 1985 yılında da eleman doğmuştur.

öğelere çiçekler ve dekoratif elemanları ile uyum
ikinci rakam eleman renk dekoratif elemanlar
0 ile 1 maden Tüm metalik, beyaz. Pul, boncuk, folyo, perçinler, parlak desenler (çizgiler, daireler vs.).
2 ve 3, su koyu mavi gelen Siyah, renk, leylak soluk maviye. Şanslı bukalemun. çizimleri balık, kurbağa, yıldız.
Şekil 4 ve 5 odun Şeffaf katlar. Beyaz ve cilt renkleri. Ayrıca, mavi aralık, yeşillik, siyah. bitkiler, örgüler, kelebeklerin Çizimler.
Şekil 6 ve 7 yangın Kırmızı ve tonları. Herhangi bir parlak renk. geometrik şekiller, kelebekler, alev, güneşin Çizimler.
Şekil 8 ve 9 yeryüzü Kahverengi ve sarı renkler (pişmiş toprak, bej, koyu sarı). Kırmızı ve kullanabilirsiniz pembe renk. Rakamlar taşlar, tuğlalar damlacıkları.

Biz Feng Shui ilkelerine uygun olarak manikür yapmak için, yukarıdaki tablodan görebileceğiniz gibi, size gereken çivi boya en çok şu anda endişe yaşamın bu yönlerini iyi şans getirecek olanlar hariç olmak üzere, tek renkli. İsteğe bağlı olarak lake farklı bir renk ile çivi ayrılamadı. Sen resim veya yanlış unsurları kullanabilir.

Eh, şimdi biz Feng Shui çivi boya nasıl anlıyoruz. Sonunda durdurmak için zaman iyi şans getirdiğine isteyebilirsiniz ne kadar olursa olsun, sen bilmeli hatırlatmak isteriz. Gösterişli, kaba renkler her zaman uygun değildir. Ve yersiz renklerin kullanımı ve Feng Shui ilkelerine ters yaptı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.