GüzellikTırnakların

Jel tırnak cilası - Birkaç hafta için bir kalite manikür

Jel tırnak cilası kaplama - haftalar kusursuz kalmıştır için manikür için, elleri büyük bir çözüm yoktur, çekici ve de yapılmaktadır mükemmel durumda idi. Jel malzemesi kendisinin tırnak plakasında bir ızgara yapısı meydana getirmek üzere, belirli bir dispersiyon ortamı, bu gibi bir kaplama, çok dayanıklı ve uzun ömürlü. Jel çivi yaratma kararı farklı renklerle deneme yapmak ister ve tırnak sanatı tasarımları veya birkaç hafta Manikür sırayı getirilme ihtiyacı unutmak için sadece uzun vadeli sonuçlar elde etmek istiyor ve olanlar için haklı.

güçlendirilmesi ve tırnak jel bazı avantajları vardır diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında - kokusuzdur, pratik uygulama zamanının az miktarda gerektirir dosyalama gerektirmez ve bu şeyler zamanla pul pul vermez. Buna ek olarak, jel tırnak cilası Fransız manikür için kullanılan, çok yönlü ve mücevher diğer bazı türleri (bazı heykel için mükemmel). Eğer jel kullanarak bir manikür gerçekleştirmek planlıyorsanız, unutmayın - bu özel bir katalizör gerekir için, kendini durdurmaz.

Jel tırnak cilası , bir foto-(ışık-pişirme) ve nesvetochuvstvitelny - iki formda mevcuttur. İlk yukarıdaki avantajların hepsi var, bu kolay kendileri bakmak için hızlı ve sağlam bir şekilde doğal tırnak plakası takılı işlenebilir hale getirir. Başlıca özelliği - birçok tabaka uygulamak, levha ve jel biri ile kaynaşmış olan etkisi altında, kısa bir süre için UV lambası altında kurumaya vardır, her biri. Bu jel oje gıda çok yetersiz sabitleme veya koyulaşması ve kırılganlık kurur ne zaman yapışkan ve lastik gibi - (bu ilaç ambalajı üzerinde belirtilmektedir) belli bir yoğunlukta ultraviyole ışık altında muhafaza edilmesi gereklidir, aksi takdirde sonuç çok çekici olmayacaktır.

İkinci Düzenleme cilalar - aktive maddeler ya da su içinde belli bir nemlendirici - tedavi ve gerektiren diğer yöntemler güçlendirmek için nesvetochuvstvitelnye. Böyle bir cila tırnak cilası ya da çok ince bir tabaka tırnak plakası boyunca dağıtılır anlamına gelir ile borunun kendisi için uygulanması ya da sıradan bir boya fırçası için kullanılan tutkal benzerdir. bir kimyasal reaksiyon birkaç hafta içinde güçlü ve manikür olur oluşur, bunun üzerine Son olarak nesvetochuvstvitelny jel tırnak cilası, katalizör damla ya da (bazı durumlarda, yeterince basit bir su) özel sprey az miktarda kaplanmış.

Modern teknolojiler öylesine ciddi büyüdükçe zarar vermeden, bir kaç hafta ile güçlendirilmiştir olacağını etkilenen doğal tırnaklar üzerinde olması için izin verir. Bu, tırnak plakası ve jelin son iki katman arasında kullanılan cam elyafı veya ipek özel tamponlar doğrudan tatbik olmayan bir jel bazı vernik gibi bir aracı kullanılarak elde edilir. Zarif, güzel ve çok güçlü Bu kombinasyon, bir manikür yapmak gerek unutun sağlar. Bu, tüm daha ilginç jel vernikler olarak sadece farklı renk gelir, aynı zamanda ek boyama tabi olabilir, ona zarar kalmamasıdır.

Onların çekici görünüm jel, iddiasız bakım temelinde lake Avantajları yanı sıra o, çoğu durumda ellerin deriye alerji ve tahrişe neden olmaz gerçeği. Jel tırnak plakası hizalayarak ve, mantar gibi hastalıklara olasılığını ortadan kaldırarak, tedavi edici etkiye sahiptir. Bununla birlikte, jel tırnak cilası sıcaklık değişiklikleri zaman oldukça kırılgan - kaplama çatlar, çıkartın ve iş yeniden yapmak gerekir, çünkü soğuk ellerde, korunmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.