Ev ve AileBabalık

6 şeyler iki çocuk babaları bilmek gerekir

Büyük olasılıkla, eşi onu bebek ile baş yardımcı olmak için asistan ve hemşireler bütün bir ekip almak mümkün değildir. Onun tek umudu - yeni doğmuş bir bebek ve kocası babasıdır. İlk doğum ortağı sırasında genellikle bir kadın tarafından ve onun için bakım ve ardından eşi eve gidebilir tüm profesyoneller ile temas halinde eşlik eder. o emzirmek veya böyle bir şey yapmak istemiyor çünkü Ev baba, kabartma ile nefes olabilir. Ama ikinci bir çocuk, Papa, bir kural olarak, hastanede geçirmek için çok zaman yok zaman. O ilk doğanların dikkatli olmalıdır. Bu noktada, her baba zaten bir anne yardımcı ve nasıl saniyenin dikkat çekerken, ilk çocukları kontrol etmek için bilmeniz gerekir. Sonunda, annem bir kitap ve okurken, mükemmel görünmek ilk doğan ikinci besleme aynı zamanda, ama superheroine değildi belki - o da dinlenmek gerekir. Onlar evlilik mutlu etmek istiyorum Yani eğer çocuk sahibi bütün erkekler, bu önemli gerçeklerin farkında olmalıdır.

Eşi yorgunluk şikayet olmamalı

Biliyor. Yorgun olduğu açıktır. ancak son zamanlarda ikinci bir bebeği olan zaman ailede hiç kimse enerjinin iftihar edemez. Ama kocası bu eşi dokuz aylık hamileydi doğum dayandı ve şimdi hemen yukarı getiren ve büyük çocuk ve bebek olduğunu hatırlamakta yarar var. Papa da kolay değil, ancak anne ile karşılaştırıldığında olduğunu. lütfen ama eşi ile duyguları paylaşmıyoruz - sen şikayet etmek istiyorum. köpeği çocuk, garson, herkes yorgun olma konusunda konuşun. Sadece karım değil! O çok zor, bu yüzden adil değil onun şikayetleri dinlemek yapmak her durumda idi.

Eşi özen unutmayın

Sandviç yerseniz, karısına bir saniye sürer. çocuğun bakımı için, kolay değil yeterli zaman ve sadece olmayabilir akşam yemeği hazırlamak için çaba. kocası olmasaydı, o buzdolabının dışında bir şey, hayatta sadece ısırmaya başardı. Ama bunu yapabileceklerini, bu olması gerektiği anlamına gelmez. koca akşam yemeği aşçılar ise kendileri yapmak ve bir eş hizmet etmelidir için. Bu aynı zamanda eş çay içmek planlıyorsa, hemen çok sevdiği için bunu yapmalıdır, bir fincan çay için de geçerlidir.

eşi bir duş alın ya da bebeğin olmadan dışarı çıkmak için her fırsatı kıskanç olabilir

Anne her zaman çocuğun yanında olmalı, bu yüzden bazen o sadece işe gidebilirsiniz kocasını gıpta zorundadır. Bu konuda şikayet edebilir ve olmayacaktır, ama yine kıskançlık hissediyorum. Elbette her anne çocuğunu yanı sıra kocasını seviyor, ama bütün gün vozishsya Çocuk varken, kaslarınız daha sonra başka bir çocuk, asansör için gereken ne gelen acı ve hatta tüm vücut doğumdan sonra yorgun, bu yüzden yapmak istiyorum kocası karısının serbest kez oluşturmaya çalışmalısınız diye ... kırmak, bu yüzden bir duş alın ve çocukların eğitimden farklı bir şey işe yarayabilir. Hatta bir saat günde kadın sağlığı için büyük bir rol oynayabilir, bu yüzden bir eş borçtur - bu kez sağlamaktır.

Koca bütün aile bireylerinin dinlenme zamanı kontrol etmelidir

uyuyor ne kadar birileri takip edin. Sen uyku özellikle güçlü yeni anne gerektiğini biliyoruz. Eğer mutlu, sağlıklı olmak ve endişe hissetmek istiyorsanız eşi için işaretleyin döküldü.

Bir erkek çocuk bakımı için terk alırsa, bir çocuğa bakmak için vardır

Bu izni - değil normal zamanlarda yapamayacağı hepsi telafi etmek için bir şans. Yani, internet ve arkadaşları ile bir bira unutun minimuma ve hangi sadece bir çocukta dışişleri kesti. Tüm işler bekleyebilir.

kahve boş fincan eve gelme

Bu sadece bir gaf var! Tabii ki, anne tema olamaz, ancak baba kendisi şımartın izin verirse, onu fark emin. Tabii ki, bunu düşünmek olamaz, ama bütün bu yeterli uyku değildir ve olan hormonlar annesi ile biri için ve banyo biriktiği uzun dakika boyunca tek başına sıcak yemek yürür ve ne kadar sadece hayal. kocası hep sevgili kadını hatırlamak ve ona destek, onu şımartmak ve en azından küçük sürprizler yapmak gerekir. Sonra eşi bu ilişkilerin gerçekten önemli olduğundan emin olacak ve o tam aile gerçekleşmekte olan her şeyi yer tuttuğu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.