BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Sims 3" de nasıl kurulur - yolları

Oldukça sık eklentiyi "The Sims 3" yükleme sorusuna takılmaları olabilir. oyun dünyayı çeşitlendirmek birkaç boyutları ve türleri vardır aslında. Her biri ayrı bir prosedür gerektirir. Bugün, tüm olası seçeneklerine göz atın.

ek parçalar

karşılaşabileceğiniz ilk sayısı: Sims 3 "Nasıl için bir ek yükleyebilirsiniz" "oyununda yepyeni hatlara ilişkin?" Örneğin, "Kariyer" veya "Hobiler". Tipik olarak, bu Gizmos bireysel sürücüler tarafından ya da zaten ana oyun ile koleksiyonlarında satılmaktadır.

Yani, yapmanız gereken ilk şey - ek elde etmektir. Bir mağazadan satın ya da (bu durumda oyunda sorunların olasılığı vardır rağmen) internetten indirebilirsiniz. Daha sonra, bir disk veya bir görüntü (satın alma yöntemine bağlı olarak) çalışır. Her zamanki kurulum penceresini sahip olacaktır. "The Sims 3" set içinde tamamlamak için, zaten kurulmuş oyuncak gösterir arama, yükleme yolunun seçimi sırasında gereklidir ve Yükleme tamamlandıktan için bekleyin edilecektir. Bundan sonra, bilgisayarı yeniden başlatmak için arzu edilir. Artık oynamak ve yeni özellikler ile sette sonraki kısmını tadını çıkarabilir. Bu arada, ilk başlangıç biraz normalden daha uzun beklemek zorunda kalacak ne zaman - ilk yük-ons biraz zaman alır. Ama yine de biraz daha farklı ayarlandığı bazı türleri vardır. en ne ve nasıl görelim.

binalar

Tabii ki, birçok oyuncu genellikle bazı güzel ev ya da toplum sürü indirmek istediğinizde eklenti "The Sims 3" yükleme merak ediyorlar. Her zaman değil insanların ne istediğinizi inşa yapmak. Ama bu yapı kolayca internette bulunabilir.

Bilgisayarınızda gerekli tüm ev yükledik, bu oyunun içine "dökmek" nasıl doğru düşünmek zamanı. Sonuçta, hiçbir yükleyici yoktur. Yeni yüklediğiniz oyun "Sims 3" ile ilgili "Belgelerim" Yüklemeler klasörünü bulmalıyız Başlamak için. Değilse, o zaman oluşturulmalıdır. Bundan sonra, aşağı gerekli materyallere izin vermedi ve oyunu başlatmak. Tüm dizi ve resmin köşesinde küçük yıldız işareti görüntüsü ile görüntülenir - Bir süre bekleyin. Bu tanıdık işaret dizinin ilk bölümünde hala oyunculara. Şimdi yapılar ve binalar ile ilgilenen "Sims 3", eklenti yüklemek için biliyorum. Ama yine de farkında olunması gereken noktalar vardır.

Giyim ve ürün

Eklerin bir diğer oldukça kullanışlı tür - bunlar (oyunda yardımın yanı sıra gizemli gizmos) farklı giysiler ve mobilyalar bulunmaktadır. Onlar da yüklemek gerekiyor. aslında bugün Sims (örneğin, bilgisayar bütün becerileri hızlı öğrenebilirsiniz) yeni olanaklar için farklı ek losyonlar bir sürü bulabilirsiniz olmasıdır. Bu büyük ölçüde herkese daha ilginç ve erişilebilir hale oyun kolaylaştırır. Sonuçta, herkes oyunun tüm özelliklerini tecrübe istiyor.

Eğer oyun indirmek istediğiniz kıyafet veya şeyler bulmak Yani, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Şimdi biz de binalarda olarak hareket etmelidir - klasör İndirme gerekli tüm dosyaları atmak. Bundan sonra, oyuna gidip yüklü güncelleştirmeleri tadını çıkarın. Onlar da yıldız ile işaretlenecektir.

biçimsel fırsatlar

Eğer serinin ateşli yelpaze vardır, ama hala sadece lisanslı diskleri kullanmak Tabii ki, eğer, önceki tüm yöntemleri sığmaz. Eklentiyi yükleme ile ilgili soruyu cevaplamak için "The Sims 3" resmen bazı kayıtları geçmesi gerekir etmiştir. Yani, internete bağlı ve oyunda yeni nesneler yüklemenize izin özel bir oyun deposunda.

Eğer kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz sonra, oyun dizininde Yüklemeler klasör oluşturmak gerekecektir. Bundan sonra içine gidin. Güncellemeler için mağaza tıklayın. Orada eklenti için bir oyun çek, sonra da yükseltmek isteyecektir. Bunu veya indirme - - Ister misiniz hayır. Ama şu ya da bu küçük eklemeler (binalar, giysi, mobilya) koymak için, mağazadan satın gerekecektir. bölüm bölümüne bakın ve sonra gerekli malzemeler satın alın. Onlar "İndirme" görünecektir. Cevap daha sonra, koymak "Yükle" butonuna tıklayın istiyoruz her şeyi keneler. işlem tamamlanana kadar bekleyin. Şimdi biliyoruz ki "Sims 3" nasıl ayarlanacağı resmi mağaza kullanarak eklentileri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.