BilgisayarlarDefterler

Ne kadar karanlık klavyeyi çalıştırmak için ev yapımı aydınlatmalı klavye veya

Eğer odadaki ışıkları açamıyorum aynı anda gece ve klavye çalışmaya gerektiğinde Birçok bilgisayar kullanıcısı aynı sorunla karşılaştım. Bu genellikle ebeveynleri ile yaşayan veya genç çocuk sahibi olan kişilerde ortaya çıkar. Çoğu kullanıcı kullanmayı tercih etse de bilgisayar nedeniyle monitörün kontrast görünürlük karanlıkta olduğunu. Bu durumda, bu gibi durumlarda klavye arka şarttır.

Aslında karanlıkta düğmelere yazılı işaretler göremiyorum, bu yüzden monitöre klavye yakın koymak veya ışıkları gerekiyor. Bazı üreticiler bilgisayar donanımı dikkate çalışma kendine özgü niteliğini alıp özel klavyeler veya dahili aydınlatma uygulayan dizüstü üretmeye başladı. Işık harflerle şeklindedir düğmelerde delikler ve klavyenin çıkar. Böyle bir arkadan aydınlatmalı klavye çok rahat olmakla acemi kullanıcılar "kör" yazarak kendi ve bu nedenle sürekli ışık geliyor geçtiği tuşları, bakıyor çünkü bu önemli bir dezavantajı var. Bu olumsuz orada böyle bir cihazın görüş ve uzun süreli kullanım etkiler göz yorgunluğu.

elleriyle klavyeyi arkadan aydınlatmalı bu sorunların her ikisi çözer. tüm noktalar üretim sürecinde dikkate alınması anlamına gelir, kullanıcı tarafından yapılan bir gerçektir. Bu durumda, bu tür bir arka ışık en yaygın iki üretim yöntemi bulunmaktadır.

Birinci yöntem, masa üstüne altında bulunan özel bir raf klavye ile donatılmış bilgisayar, özel bir bölümünde varlığını kapsar. Böyle bir arkadan aydınlatmalı klavye yapılır LED şerit veya masa üst altında sabit LED'lerin bir grup, klavye üzerinde bir raf. Uygun gerilimle güç adaptörü aracılığıyla bağlayın.

İkinci yöntem, klavye arka doğrudan üzerlerine monte edilecek varsayar. Bu amaçla, LED lehimlenen sonunda tellere hortumlar takılır. Bu hortumlar kullanıcı bulunmak ihtiyacını vurgulamak gerekir sokak lambaları, şeklinde katlanır. LED'ler gelen tellerin ikinci ucu size "Scroll Lock" tuşuna bastığınızda yanar klavye ampul yerine lehimlenebilir. Eğer bu düğmeye ışık geçişi ve basın yapılacaktır bastığınızda Böylece, tekrar devre dışı bırakmak için. Bu ışık çok uygun ve kolay yönetilir.

için ışık gerekiyorsa dizüstü bilgisayar klavyesinin, ve hareketlilik kaybetmek istemiyoruz, en basit yöntemi kullanabilirsiniz. Bir kelepçe şeklinde bir montaj sahip küçük ve düşük enerjili el feneri satın almanız gerekir. Bu kullanıcı için rahat bir pozisyonda dizüstü monte edilebilir ve gerekirse içerecek şekilde. Bir klip problemlidir ile, ancak, bir el feneri bulursanız, her zamanki küçük el feneri ve kullanabilir iki yönlü bandı. Ayrıca USB'den güç özel lambalar kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.