GüzellikSaç

Saçlar için şampuan Boyama: değerlendirme, inceleme

Onları oldukça güvenli olabilir kullanılarak, şampuanlar oksidanlar ve amonyak içermeyen boyama beri. boyalar aksine bu araçlar saç içine derin nüfuz etmez, ve sonuç olarak zarar vermez, ve kurutulmuştur değildir. Bazı açılardan, bu araçlar bile yararlı olabilir. onlar tarafından üretilen film, UV ışınlarına ve rüzgardan saçları korur.

Kullanım Özellikleri

Tabii ki, radikal imkansız bir boyama şampuanı kullanarak saç rengini değiştirmek için. Sadece varolan doğal veya yapay renkler kozmetik düzeltme için kullanın. Uygulanan bu renk verici şampuanlar , saç (çok farklı olabilir palet) yaklaşık boya olarak aynıdır:

  • yandan plastik veya lastik eldiven giyin.
  • Saç suyla hafifçe nemlendirilmiş.
  • Ürünün küçük bir miktarı, bir borudan ekstrüde edilir.
  • Daha sonra baş uygulanır ve işlenmemiş alanları bırakıldı şekilde saç dağıtmak yumuşak ve düzgün bir şekilde dairesel bir hareket masaj. Özellikle dikkat ipuçları ödenmesi gerekmektedir. Sonunda ince tarakla saç tarağı olabilir.
  • kafasını kapsayan kap, 5-7 dakika için beklemeye ve daha sonra suyla yıkayın anlamına gelir.

Eğer daha yoğun bir renk elde etmek istiyorsanız, şampuan 25-30 dakika saç üzerinde bırakılmalıdır. renk hala zengin değil biz istiyoruz gibi olması halinde, prosedür tekrarlanabilir.

Hangi satın almak anlamına gelir

Çok, çok çeşitlidir saç renk paleti için şampuanlar Boyama doğru seçmelisiniz. sarışınlar veya açık kahverengi saçlar için ışık artık uyum anlamına gelir verir. Ile beyaz saçlı örneğin yardımıyla, bunu daha etkileyici hale getirmek için sararma ve kahverengi tellerini kaldırabilirsiniz.

Esmerler ve kahverengi saçlı kadınlar kesinlikle herhangi bir rengi şampuan kullanmak için gelemez. Bir "sesi tonu" boyalı Çok güzel bir görünüm ve koyu kırmızı kilitlenir. Parlak boyama şampuanı saçınız çok altın verecektir. kullanarak kilitleri kırmızı veya bakır araçları daha etkili, anlamlı bir görünüm alacak.

renklendirme şampuan seçerken Elbette üreticiye dikkat edin. En popüler tür "L'Oreal", "Schwarzkopf", "Kapus" ve "ROKOLOR" olarak şampuan markalar. Daha sonra, faydaları, tüm bu türler ve bunların ne sakıncaları var farklıdır düşünün.

"L'Oreal" anlamına gelir

Bu üretici için sarışınlar ve esmerler için şampuanlar üretir. Bu işaretin ana avantajı doymuş renk anlamına gelir. Kiraz, bakır, çikolata, altın ve kül gibi T olabilir. Çok çeşitli olan asıl saç boyama olarak kullanılabilir, ve kalan oksitlerin ve büyüme nötralizasyonu için saç "L'Oreal" palet D. boyama şampuan. Ayrıca marka saça parlaklık verir ve yapılarını restore anlamına gelir.

Bu şampuan bileşimi standart temizleme ve renklendirici maddeler içerir. sadece pahalı bileşen, bir koyulaştırıcı olarak kullanıldığı Cocamid Mipa vardır. Çoğu şampuanlar diğer markalar yerine sıradan kullanmak sofra tuzu. Bu saç ve kafa derisi üzerinde Cocamid Mipa çok hafif etkisi olduğuna inanılmaktadır.

şampuanların incelemeleri "Defne"

Rus kadınlar arasında bu markanın yollara Görüş meydana getirdik. Sarılık, örneğin, rengin doğru seçim tamamen boyanabilir. gri olduğu için, ne yazık ki biraz daha kötü başa. Genel olarak, çok geniştir saç "Loreal" paleti için boyama şampuanlar, oldukça iyi olarak değerlendirilir. Ancak, bizim vatandaşlarımız çoğunluğu maliyeti onlar yüzde yüz değil haklı inanıyordu. Eğer bu markanın bir şampuan satın almadan önce, birçok marka için fazladan ödeme olup olmadığını düşünmek öneriyoruz.

üretici

Şampuanlar bu marka ünlü Fransız şirketi L'Oréal üretti. Uzun zaman önce kuruldu - 1907 yılında - kimyager Eugène Schueller. Şu anda, şirket "L'Oreal" dalları dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteriyor. 90'lı yıllarda - kaliteli Rus pazarı kozmetik ürünleri tedarik etmek için, bu şirketin Sovyetler Birliği'nin dağılmasından hemen sonra başladı. Bu markanın Maliyet aracı o zaman çok pahalı ve tüm değildi gelemez. O günlerde maalesef çok iyi değil saç yorumlara Bu boyama şampuan var. elbette "L'Oreal", - çok iyi bir marka. Ama diğer parfüm tarafından üretilen bu marka (örneğin, krem), kalite ve saç ürünleri, maalesef biraz daha aşağı.

Şampuanlar "Kapus"

Markanın varlıkların bileşimi yararlı doğal malzemelerle çeşitli içerir. Onlar sadece temiz değil, aynı zamanda saçı besler ve onları mükemmel uyum. Buna ek olarak, tonlama 'Kapus' şampuanlar özel UV filtresi içeren. Bu markanın araçlarının kullanımı ile saç 1-2 ton gölge değiştirebilir. Şampuanlar "Kapus" genellikle renkli renkli şeritlerin destekleyen aynı markanın kremleri ile bağlantılı olarak kullanılır. Bu markanın gelirlerinin paleti da oldukça geniştir. İstenirse, ne kadar ışık veya renk şampuan koyu seçebilir.

'Kapus' Yorumlar

Çoğu durumda, aşıklar bu marka şampuanlar övgü yeni renklerde saç boyama ederek görünümünü değiştirmek. Shades çok güzel verir. Genel olarak, bu saç boyama şampuanlar yorumlara iyidir. kilitleri bakım açısından da dahil olmak üzere etkili Marka, - "Kapus". Saç, bu üreticiden şampuan boyalı, sağlıklı bakımlı bir görünüm kazanılmış ve parlamaya başlar. 'Kapus' dezavantajları bu küçük Kurutulmuş lifler anlamına gelir, sadece bu ifade eder. Nedenle, yağlı saç türü ile kadınları satın almak daha iyidir.

Gri saç - saç için bu boyama şampuanlar, oldukça iyi, ne yazık ki, boyalı değil değerlendirmeleri - bu çok ise. Ama kendi gizlemek az sayıda olası hala "Kapus" kullanmayı deneyin. İlk gri saçlı, üretici tarafından bakılırsa, bu şampuan çok az fark yapar.

"Kapus" şirketi

en kaliteli hammaddelerden İtalya ve İspanya'da fabrikalarda markanın kozmetik Üretilen ve Avrupa ve Rus standartlarının çift kontrolünü geçer. Ülkemizde bu satış ticaret şirketi Kapous Professional ile uğraşmaktadır. Teslimatlar Rusya 30'dan fazla bölgede yapılır.

Şampuan "Schwarzkopf"

Bu markanın araçları adil seks çok popülerdir. Bu onların mükemmel kalite kaynaklanmaktadır. renklendirici şampuanlar "Schwarzkopf" bir bileşim olup, diğer şeyler arasında, tedavi edilmesi ve çevresel faktörler saç koruma, vitaminler ve mineralleri içerir. düzgün bu marka saç araçları uygulandıktan sonra, ipeksi, yumuşak ve parlamaya başlar görünüm, bakımlı. "Schwarzkopf" saç, tesadüfen, çok geniştir, tellerini nemlendirir ve UV ışınlarından korunmak besler bir palet için şampuanlar Boyama.

Uygun renk tonları olarak kendisi için bulacaksınız bu markanın anlamı sarışın ve kahverengi saçlı veya esmer. "Schwarzkopf" şampuan fiyatı oldukça yüksektir - yaklaşık 800-900 ruble (karşılaştırma için: Aynı "Kapus" yaklaşık 300 p toplam ödemeniz gerekir için.). Ama onların maliyeti oldukça haklı.

"Schwarzkopf" incelemeleri

Rus alıcılar göre, marka şampuanlar orta ve iç piyasadaki en iyi ve kaliteli pek muhtemel değildir pahalı kategori. Bu harika bir saç kesinlikle hiçbir işlem için uygun demektir işte. Onlar sarışınlar ve esmer hem de kullanılabilir. Özellikle bayanlar ile popüler saç (onlar hakkında yorum gerçekten mükemmel) "Schwarzkopf» Palet hattı için boyama şampuan memnun. Zaten boyanmış şeritlerin rengi korumak için tasarlanmıştır. Çok uzun ve kalın saç güzel gölge yapmak için bunları kullanabilir. Özellikle şeritleri muhteşem parlaklık veren bu marka Brilliance of Rus kadın ve cetvel araçları gibi.

"Schwarzkopf" Üretici

Şirket Schwarzkopf saç kozmetik üretimi markalar arasında dünyada üçüncü sırada yer alıyor. Bu on dokuzuncu yüzyılda kurulmuş en eski şirket, kimyager Gansom Shvartskopfom olduğunu. Bugün, profesyonel kozmetik yaratılması katılan çeşitli markaların oluşur. kimin renk paleti Rusya'da hem de Avrupa'da çok popüler, son derece çeşitlidir saç "Schwarzkopf" için şampuanlar Boyama.

"ROKOLOR"

Bu çok pahalı değil ve bu nedenle yeterli kalite kozmetik satış başka ülkemizde marka tanınmış ve popüler. Tüm şampuanlar bu üretici 10 tonları bir paletinde. esmerler ve dört - - Bunlardan üçü sarışınlar, üç için tasarlanmıştır kızıl saçlı kadın için. Diğer markaların Şampuanlar "ROKOLOR" in yanı sıra fonlar, sadece saç rengi değil, aynı zamanda onlara daha yakındır. Gri saç kullanımları çalışmıyor, ancak hoş olmayan sarımsı beyaz saçları ortadan kaldırmak için, onlar çok iyi uyum gizlemek için.

"ROKOLOR" araçlarının Yorumlar

svetlenkih Ruslara göre bu marka ( "Ametist", "Pearl Ash" ve "sütlü çikolata") olarak Şampuanlar, onların görevi çok iyi başa saç çekici ve düzgün yapmak. Özellikle "Mocha" ve "çikolata" adil zemin Övgü ve koyu işaretlerinin ipliklerini için gelir. Ama çok iyi yorumlar değil saçlar için kırmızı renk verici şampuanlar, ne yazık ki, çok hızlı bir şekilde solmaya ve uzağa yıkanır.

"ROKOLOR" Şirket

Bu aynı adı taşıyan yerli şirket anlamına gelir üretir. Bu şampuan konusunda sadece uzmandır. "ROKOLOR" yapılan sabunlar, deterjanlar, parfümeri ve kozmetik de. ihracı ve bu tür ürünleri şirketi satışı fazla 12 yıldır yapıyor. Daha önce bahsedildiği gibi, biz saç yorumlara çok iyi bu boyama şampuan var. "ROKOLOR" - ucuz işaretlemek ve aynı zamanda yeterince iyi değil.

Aracın ne tür tercih edilmeli?

Peki, şampuan üreticisi bir saç boyama almalıyım? Bu sorunun cevabı birçok faktöre bağlıdır. Büyük olasılıkla, ilk etapta seçim fiyatına dikkat etmek gerekir. kozmetik oldukça büyük miktarda üzerinde harcama yapabiliyor edenler, muhtemelen "Schwarzkopf" gibi olacaktır. saç yorumlara Bunlar boyama şampuanlar gerçekten iyi hak. kalın tip kilitleri olan kadınlar kullanmayı deneyebilirsiniz "Kapus." sadece çok küçük bir miktar ayırmaya kozmetik satın ortaya çıkarsa, düşük maliyetle "ROKOLOR" dikkat etmelidir. Aşıklar siz "Schwarzkopf" Brilliance dikkat etmelidir saçlarında parlayacak ve (çok fazla değil) ilk gri saç girmiş olanların, satın gerekir "Kapus."

Eğer boyama şampuanı hakkında bilmeniz gerekenler

Bu tür bir aracın bir bileşim özel bir renk pigmenti içerir. renklendirici şampuan uygulamadan sonra iplik üzerinde ince bir film oluşturur. Böylece, saça, bu fonlar çok daha dikkatli boyalardır. Ancak daha hızlı bir şekilde, yıkanır - kafası 5-7 kez yıkanır, genellikle sonra.

saçlar için herhangi bir boyama şampuanlar ne yazık ki, güçlü alerjenlere oluşur, (fotoğraflarla yorumlar En popüler markalar bu sayfada vardır flakonchikov). renklenmeye geçmeden herhangi üreticiye gelir önce bu nedenle, cilt hassasiyeti için küçük bir testten geçirmek emin olun. Bu amaçla, bazı şampuan el uygulanır ve 10-15 dakika boyunca tuttu.

renklendirme de yandan Eldivenler kesinlikle giymeli. Aksi takdirde, o zaman ellerini yıkamak için uzun bir süre var. Aynı nedenle, toprak boynundan ve alnına vermemeye çalışarak, başınızın üzerinde şampuan dikkatlice olmalıdır uygulamak için, hem de küvet ve lavabo düşen damlacıkları önlemek için. pozlama süresini belirlemek amacıyla, bir ön test yapılması mümkündür. Bunu yapmak için, şampuan, tek tel uygulanır.

Gözlerin, burun veya ağızda şampuan girmek gerekmiyor. Ayrıca tavsiye edilmez kirpiklerin ve kaşların boyama için bu aracı kullanın. ile çıkarmak için sarı saç sarı gölge mor pigment oluşan şampuan, seçilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.