BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" geçmesi için nasıl Detayları

"Maynkraft" oyunda tüm oyuncular hayatta ve inşaat girişme var. yeni fırsatlar açmak için, çeşitli kaynaklar toplamak gerekir. Birçok oyuncu sanal dünyada geliştirmeye başlıyor, ancak yalnızca dolaylı olarak zafere atfedilebilir. "Maynkraft" nasıl - Bu yüzden sık sık soru çıkar. Bu bugün bahsetmek istiyoruz.

ejderha

Eğer oyuna katılmak, o zaman muhtemelen bir kazanan olmak için bir istek var. Nihai kredileri görmek için, ana düşmanı öldürmek için gereklidir - Ejderha sınırındadır. yolu tehlike ve rakipler bekleyecek çünkü "Maynkraft" go kartta, aynı zamanda kolay değildir. Tüm karakterler güvende kalmak için yönetmek ve genellikle yenilgi tecrübesizliği nedeniyle. ejderha öldürmek için, iyice önceden hazırlamak gerekir. Bu önemli bir zaman alabilir.

eğitim

Eğer ejderha ile savaşa asla önce, o en sağlam olarak kabul edilir gibi en iyi silah ve elmas zırh ile karakter donatmak için tavsiye edilir. Buna ek olarak, oyunda size obsidienin blokları gerekir ve bunları sadece bir elmas kazma vasıtasıyla mümkündür alacak olduğu unutulmamalıdır. sorusu gerçekten kolay değil "Maynkraft" geçmek, ancak sürekli gerçekleştirmek için gidiyoruz eğer, o zaman bu popüler oyunda bir kazanan olmak mümkün olabilir nasıl. Farklı dünyalara gitmek gerekir, çünkü tüm malzemeyi o kadar kolay değildir toplayın, ancak tüm ihtiyacınız toplanacak zaman, sıradan dünyaya dönmek ve en zor mücadele için hazırlık yapmaya devam etmelidir. Mukavemet iksir hazırlamak için değil, aynı zamanda Wanderers kenarın yok yapmak için değil gereklidir. Bu düşmanları öldürmek, sonra bir inci alacaksınız. bütün oyunu geçmek için, "Maynkraft" en az on altı inci toplamak gerekir.

"End"

Eğer İl Göz oluşturmak gerektiğinden bu soru üzerine, nasıl, "Maynkraft" henüz tam olarak çözülmediği olsun. Ejderha - Bu öğe "End", ana düşman içinde portalları ile kale arama gereklidir. Göz Kenar kolaydır oluşturun, sadece yanan bir inci tozu ile bağlayın. Şimdi beni "Maynkraft" nasıl biliyorum ama inanıyorum, yolda tek bir yaklaşım gerektirir zorluklar bir çok orada olacak, çünkü yürütmek için çok zordur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.