BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Varfeys": nasıl AVM 1 kutu devirmek için

Bugün AVM 1 kutu devirmek için nasıl anlamaya çalışacağız. Büyük ve korkunç rastgele Koreli efsaneler sağlar. oyuncu ne de bu mucize programının hatta yaratıcıları ne - Söylenti onun algoritması tam olarak kimse bilmiyor o var. Ve kimse büyük gizemi anladığını, mezar yatıştırmak için ayrılmış olan birkaç olanlar. Ancak cesur ve meraklı zihinleri "Varfeys" fanlar yerine mağazadan satın alma, onlara göre, yüksek güçlü tüfek AVM temizlemek için izin veren çeşitli yasalar tesbit etmişlerdir. Görünüşte, bu yöntemler bir tef şaman dans benziyor. Ve yine de, biz sizin dikkatine sunmaktır.

18 seçenek

sorusuna ilk cevap: Deagle "Nasıl AVM ve yenmek için" "1 kutu?" kesinlikle satın alma ve dağıtım belirli bir sipariş takip eğer gerekli eşyalar dökülür söylenir. Bunu yapmak için, ilk 5 kutu satın almak ve bunları açmak gerekir. Eğer şans bitti - sonra 4, sonra tekrar 4, 3 ve son olarak 2. Değilse - yeni baştan prosedürü tekrarlayın. Sadece böyle bir "döngü" içinde 18 kutu tüketir. Bir sürümü var bu yöntemi - bu diğer değil, daha fazla mal satmak isteyen bir "şaka" oyun yaratıcıları olarak.

bilgisayarı yumuşatmak

AVM 1 kutu devirmek için nasıl anlamak istiyorsanız, bir daha efsaneyi bilmelidir. Renard tam olarak 5 element için yeterli para bakiye varsa, bilgisayarınız kötü oyuncu yedek ve ona bir değerli silah verecek bir şans olduğunu söylüyor. Birisi 5 gerektiğini söylüyor ve birisi - - Bunlar sadece miktarında farklılık gösterdiğini sadece bir tanesidir.

diğer seçenekler

en AVM 1 kutu çıkarmak için nasıl sorunu gidermek için çeşitli teorik yollarını inceleyelim. Yani Üçüncü seçenek. Daha yüksek AMS şansını - teorisinin temeli daha önce bir kutu satın önerme koydu. Bu sabah sunucuların düşük yük nedeniyle. Dört saatlik oyunu başlatmak için ve yaklaşık 6 bir kutu satın almak için tavsiye edilir.

Dördüncü yolu kafamı duvara yenmek için bize sunmaktadır. bir kutu satın alın ve istenilen nesneyi düşürmeyin kadar açın. Çok basit. Eski sayaçlarını bu yöntem daha ziyade kanun, kodları ve kombinasyonları için boşuna arama olduğunu söylüyorlar. Kim bilir, belki de, burada doğruluk payı yatıyor.

Ve son olarak, içerme ritüeli "Varfeys" düşünün. Bazı mezhepler bilgisayarınızda açarsanız, önce oyun yüklemek ve, "Varfeysa" yaratıcıları sizin sadakat ve gayretinden ötürü ve bir peri tüfeği AVM olarak görev yaptığı lütuf nisposhlyut sizi ödüllendirecektir kutusunu satın inanıyoruz. ve şüphe edemez, ancak bu düşüncenin savunucuları bolluğuna olan değer.

AVM 1 kutu yerinden nasıl konusuna verilen çözümleri deneyin, ve belki şanslı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.