HobiDikiş

Nasıl ellerinizle top-sosis dışına bir çiçek yapılır?

Ne kadar sıklıkla çocuk oyuncağı şey daha ciddi hale gelirdi. hayatın Ve hatta bazen meselesi. Daha önce, hatta düşünmediğim sosis topun dışarı bir çiçek yapmak için, nasıl ve şimdi de bayram ve çeşitli festival etkinlikleri olmadan yapamaz. Mağazanın açılışına ziyaretçi çekmek için, topları süslenmiştir. Çok şenlikli ve çıkıyor güzel. Çiçekler bu topları yerine olağan gelin buketi gelin yapar. Bir tarihte bir kız dönersek, bir çiçek alabilir ve yersiz hiçbir şey görünmüyor. Tam tersine, bir kez daha bireysellik vurgulamak.

Hatta sosis topun bir çiçek nasıl bilmeden, güvenle alıp deneyebilirsiniz. Önemli olan bükmek korkmuyor. Ancak topu yayınlar, ama orada değişim değil ses sevmiyorum pek bir şey kabul etmek zorunda kalacak. alışılmış topun ona bir çiçek verince, Ama çocuğunuz, mutluluk duyacaktır. O Başyapıtınızı oluşturma sürecinde yer alacak, bu özellikle, çocuk için hatırlanır. o hayatının meselesi haline geldiğinde Kim, belki de bilir. Sonuçta, insanlara neşe vermek - bu zevk kendisidir.

özgürce bazı rakamlar yapmak için, çalışmak için temel teknikleri bilmek yeterlidir. Önemli olan onlar patlama olduğunu, korkmak değil. Merak etmeyin - sonraki puf topu. Sosis topları çiçek yapmayı öğrenmek kolaydır. Burada sunulmaktadır Fotoğraflar gerekli unsurları ile yönlendirmek için yardımcı olacaktır. top tek ise, sonunda 5-7 cm bırakarak bunu şişirmek için gereklidir. Onlar doğru yerlerde gevşek topu, bend çevirmek için yardımcı olacaktır.

Bağlama iplik kullanabilirsiniz. Biraz Biraz hava düşürmek Ama eğer düğüm atarak yöntemine kenarında bir top kravat kolaydır. Eğer başarısız olursa, tekrar deneyin. geri düşmeyin ve her şey dışarı dönecek.

Nasıl sosis topları bir çiçek yapmak için? Talimatlar özellikle gerekli değildir. Duygularını güvenin. iş parçası boyutu biraz olsun varsa, küçük yaprakları yapmak. Onların sayısı da senin topun uzunluğuna bağlıdır. Topu bağlı kenarlarından çalışmaya başlayın. parça, sürükle ve bükülmüş katlayın. Ardından şu ardından bükülmüş ekleyin. Şimdi kravat çıkan çiçeğin kalan sonu. ikinci kordon kök olabilir kaynaktan iki adet üç lobu bunun ön dikme. Sonra bitmiş çiçek ve güvenli içine sokun. Yani bir sürü yapabilirsiniz.

sosis topun bir çiçek nasıl bilerek, farklı renk, şekil ve boyutları kullanılarak, doğaçlama. Bir lale, iris, gül ve diğer daha karmaşık çiçekler yapabilirsiniz. Sonra bir buket gerçekleştirmek için sadece istiyor, ama aynı zamanda bir vazo koymak. Ve sevdiğim, renklerin bir deniz verebilir. Böyle bir hava deniz ile gidecek nasıl düşünün! romantik değil mi? Ve sadece aşağı toka ve yapmaya başlamak zorunda. Ucuz ve orijinal.

Şimdi sosis topun dışarı bir çiçek nasıl sorusuna, sen cevap çekinmeyin olabilir: "Çok kolay ve basit" Ve eğer hala şüphe, küçük pratik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.