Ev ve AileEvcil

Dünyanın en güzel kediler. Resimlerle ırkların listesi

Kedilerin aynı cins aynı anda herkesi memnun edemezsiniz. Persleri sever ve İskoç tahammül edemez Birisi, sfenks gibi birisi, birileri - Bengalliler. Bazıları sadece gibi kısa saçlı, diğerleri sadece kabarık kedi tanımak ederken. "Meows mutluluk" Her Sahibi o dünyanın en güzel kediyi yaşamış hissediyor. Ve bu doğrudur kedinin en güzel ırkı belirlenebilir. Biraz ırklar bakalım

savan
Savannah Bengal kedi ve vahşi Serval bir melez. withers hayvan. 60 cm ulaşabilir özel koşulların gerektirdiği cins, Rusya'da çok nadirdir.

Habeş
Habeş kedileri ilk XIX yüzyılın 80'li yıllarda ortaya çıktı. kendilerine Dikkat, onların sıradışı renk çekmiştir. Cins kediler eğitime iyi yanıt olduğu bilinmektedir.

Bengal
Benekli güzellikleri sıradan geçtikten sonra geri çekildi yerli kedi ile Uzak kedi. Yeter sakin, diğer hayvanlarla iyi geçinir.

Maine Coon
"Rakun kediler" kadar popüler bugün, birçok kişi minyatür lynx bir ev istiyorum. Maine Coon doğası genellikle hafif, ama biz bu kedi dairede yeterince alanına ihtiyaç duyduğunu unutmamalıyız.

sfenksler
egzotik türlerin dünyanın en güzel kedileri - tabii ki, sfenksler olduğunu. Onlar sık banyo gereken tek kediler bulunmaktadır. Tüm tüysüz sphynx, deri kadife (kısa saç) ve fırça (sert kısa saç) izin verilen türleri.

Rus mavi
Rus mavi dünyada seviliyorsunuz. Yabancılardan çok şüphelenir fakat sahiplerine inanılmaz sevecen.

Sibirya, Neva Masquerade

Sibirya cins 15. yüzyıldan beri Rusya'da vardır, onun farklı büyük boyutta ve çok kalın saç temsilcileri katıldı. Ayrı bir cins olarak tanımlanan Sibirya kedilerin renkleri biri - Neva Masquerade (aşağıdaki resim). Bu kediler, çok samimi ve sessiz çocuklu aileler için ideal hayvanlarıdır.

Türk Angora
Türk Angora bir özelliği rengi beyazdır. tiftik, dost meraklı ve yalnızlığı sevmiyorum doğa ve davranış ile ilgili olarak.

materyal - Güzellik fedakarlık gerektirir ve bu durumda. En güzel dünya kediler ve çok pahalıdır. Maine Coon (. 25 bin ruble), Ya İngiliz yavru Maliyet (40 bin ruble.) - değersiz kuruş ve Bengal kedileri ($ 50.000) savan maliyetine kıyasla (25.000 $ kadar).

çok çok, dünyanın en güzel kedileri seçilebilir Kriterleri. Bu ırklar ve uysal doğa belirtileri belirgin ama her şeyden önce bir hayvan tamamen sağlıklı olması gerekir. Örneğin, 2011 yılında aday Polonya Dünya Kedi göster kazanan "en güzel" Necaşi, güzel ve sağlıklı hayvan adlı kediyi bulunmuştur. Eh, hakimlerin seçilmesi Habeşistan, adil - gerçekten güzel kediler var, kazanan fotoğrafları aşağıda sunulmuştur. Kendiniz için Yargıç.

Genellikle,, sonsuza iddia hangi dünyada kedilerin en güzel ırkı ait. Ama yine de orada vardır , yerli kedi safkan elit kedi neredeyse daha ekledi. Gerçekten itiraf etmeliyim ki bu liste, yeterli henüz çok fazla kayalar - kesinlikle tüm kediler güzel!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.