ÇirkinlikTamirat

Laminant Tavan: iç mekan fotoğraflar. Nasıl tavana laminat parke güçlendirmek için?

Laminat iç dekorasyon için kullanılan bir çok pratik bir malzemedir. İnsanlar farklı amaçlar için bir zemin dekorasyon olarak gördüğü için kullanılır. Ancak son zamanlarda, yaygın teknoloji tavan yüzeyinde bu malzemenin yüklenmesi için sağladığı. Sonunda, bu Rahatlık ve konfor ile karakterizedir çekici ve eşsiz bir iç tasarım yaratmak için yönetir.

Uzun süre böyle bir tavan ayrıca, kesinlikle tozlu değildir ve Astar Döşeme kıyasla daha ucuz, çekici görünümü bozulmamış kalacaktır. Son zamanlarda onarım yaparken tasarruf etmek isteyenler tarafından değerli.

işin metodolojisi en az bir kez hayatında elinde bir çekiç tutuyordu herhangi efendi, idare edebilmek için çalışma ile, çok kolaydır. laminat kaplı tavan, ayrıca köpük levha kaplama hücrelere yerleştirilmiştir, bu durumda, için özellikle önemlidir oda ısıtır. köpük ile doldurmak için gerekli oluk ise. Bu önlem, çıta boşluklarında yoğunlaşma birikimini ortadan kaldırır. bir sızıntı yukarıdan olup, böyle bir sistemin Nem sadece halinde korkar olabilir.

Neden laminat tercih edilmeli?

Laminant bugün farklı dayanıklılık ve hizmette onarıma ihtiyacı için sağlamaz bu nedenle bugünün tüketiciler arasında oldukça yaygın hale gelmiştir. Bu yalnızca durumda doğrudur nerede kaplama gözlenen ve kullanım şartları montaj çalışmaları tüm kuralları tarafından gerçekleştirilen. geniş bir seçim yararlanarak, hemen her dekor uygun farklı renk ve doku panelleri satın almak mümkün olacak.

Uzman tavsiyesi

Tavana Laminant çok cazip görünüyor. Eğer çok bitiş oda süslemeleri karar verdik, çatı zemin kaplaması, modern malzemelerden yapılmış ve güvenilir olduğundan emin olmak için önemlidir. senin apartmanın en üst katında olup olmadığı, bu tür teknoloji onarım yapmak için tavsiye edilmez ve çatı çatı malzemeden yapılmıştır.

En başlı çekiç

Eğer daire veya evin odalarından birinde tavanına laminat görmek istiyorsanız, montaj çalışmaları için malzeme bağımsız olarak yapılabilir. Bunu yapmak için, kısa bir süre içinde cilt için sağlayacak bir çekiç ateşleme pimi kullanın. Bununla beraber, çekiç çivi daha kolay. ustalar kendiniz yapmak Bu araç, bu o değil ise, 8 mm'lik metal çubuklar kullanabilirsiniz, yumruk kullanılabilir. zımpara tekerleği ile bir ucu mutlaka düz olması gerekmez, kesik koni keskinleştirmek için gereklidir. bulunan ucunda burun 4 milimetre oluşturulacak.

Ahşap bir blok kesme sonra yalpalamalı etmez iş parçasına çubuk için bir delik delinmiş olan. Eleman bir çekiç ile ahşap sapı götürmek zorunda böylece bu eserleri yapmak önemlidir. preform burnu yukarı deliğe sürülür. taşıma için bir iz ve makine sonra ya da daha küçük bir delme hızına ikincisi ihtiyaç orta kısmında, burun 0.5 mm daha küçük ile delik açın. Tırnak kafasına altında küçük bir delik açın gerekir. Eğer bir merkez yumruk kullanıyorsanız, o zaman yukarıda açıklandığı gibi, ucu çıkartmak için gereklidir ve nasverlit delik sonra çalışma Zımpara üzerinde çok daha kolay olacaktır yürütmek.

Böyle bir alet tırnak ucuna kör deliğe konabilir. Eğer forvet eğin, o zaman tamamen çivileme işlemini mümkün olacaktır. Ancak, uygulamadan bağlantı elemanları önce 2/3 içine zorlanır. tavan lamine etmek amacıyla evin çevresindeki diğer işleri gerçekleştirmek için kullanışlıdır bir forvet, kullanımı çok uygundur, en estetik görünüyordu. Eğer dil ve oluk laminat mantolama sistemi için panellerinin yerleştirilmesi sırasında çivi ve çekiçle kirişlerine sabitleme klyaymerov ile ayraç kullanır çalışmalarını karşılaştırırsanız, son teknoloji daha kolay olacaktır.

Başlarken

Düzgün hazırlanırsa tavana Laminant iyi bakacağız. Alçı katların vspuchilis halinde çıkarılır, ve kalınlığı 6 mm daha büyüktür. Bundan başka, mevcut laminat boyutları belirli bir çıta elemanları arasındaki mesafenin hesaplanması için devam etmek mümkündür. Raflar 15 milimetrelik bir kalınlığa sahip olabilir lata. genişliği 30 milimetre için her bir panelin kenarı sisteminin çerçeve elemanının merkezi kısmı üzerine düşer sandık donatmak gerekir. Bu durumda, bir hücrenin boyutu 500x500 milimetre yapmalıdır.

Kılıf işlevi hücreler mutlaka onlar dikdörtgen olabilir, kare yoktur. serilmiş latalar, genişliği tavan çevre 50 milimetredir. Tavan betondan yapılır ve levhalar arasındaki boşluklar döşenen kablo bağlantıları, daha sonra sistem el değmemiş bırakılmalıdır. kablo ile alçı, ve telleri dışında idi çıkardıktan sonra kaplanırsa, bunlar silikon takviyeli yapı damla her 12 cm olan küçük plastik kutulara ile kaplanmalıdır.

hazırlama son aşamasında

Tavan laminat tamamlanması eğitim yapılacaktır sonra yapılabilir. Bu aşamada, kimin çapı 4 milimetre montaj çivi için nasverlivayutsya delikleri sonra gelecek sistem mantolama kalem daha ve düzenini üretmek gerekir. bağlantı elemanları arasındaki mesafe 400 ile 600 milimetre arasında değişebilir. aşağıdaki gibi çivi uzunluğu hesaplanabilir: 30 mm çıta kalınlığa eklenmelidir.

Bir kılıf sistemi oluşturmak

Eğer laminat tavan, iç fotoğraf nasıl görüneceğini bilmiyorsanız, makalede görebilirsiniz. Sadece o zaman işe başlamak için tavsiye edilir. Sonraki aşamada lata sabitleme elemanları başlayabilir. yığılmış günlükleri başlatmak için. damgasını vuran sen demiryolu yapmak gerekir delikleri, bir dizi yakın. eleman tırnaklar için delik indirilir. Daha preform tavana yükselir ve çivi bitirmek için bir hedef olabilir. günlükleri güçlendirilecek sonra, oluklar yerine kesiği olacaktır kaplama elemanlarında kablolama döşeme, haç doldurmak mümkündür.

yükleme laminat

Lamine döşemesi sonraki aşamada yapılır tavanda. Bu nedenle, 20 milimetre arasında tüm çevresi çekmek için gerekli olan, kenarları bu geniş kaburgalar için kullanılmıştır. Hiçbir oda nemden korumalı değildir, sadece tavanın altında gerçekleşir. şişebilir nemden malzemeyi tamamlanması, ondan hiçbir yerde olacak, çatlaklar görünür. tavandan Laminant o gelince, birçok yönden yapılabilir zeminini, sen klyaymery veya dübel oluk eğik ayarlanır küçük çivi kullanabilirsiniz. Bu bir sonraki paneli takmadan önce yapılmalıdır. Basit bir kenara sahip bir laminat kaplı tavan, yapmaya karar verirseniz, onlara her 25 santimetre ayarı kenarından rafın genişliğinin dörtte kalkan küçük çivi kullanabilirsiniz.

raptiye Konumlandırma önceden katta işaretlenmiş olmalıdır, çivi Panel kalınlığına tahrik edilmektedir. Bu çalışma çok daha zor tutacaktır olun. Tırnak sahasında floş forvet yapıyoruz. kap kararma Birkaç gün sonra, artık görülecek olan. Eğer tavana laminat parke güçlendirme hakkında düşünüyorsun, sıvı çivi kılıf işlevi uygun bölümü yağlamak için tavsiye edilir, bir sonraki paneli takmadan önce talaş ilave odun montaj tutkal kullanabilirsiniz. Bununla beraber,, eklemleri yağlama sağlanmazsa eğer taklit ışınları olabilir. laminat üzerine yerleştirildiğinde ahşap bir evde tavan, sıvı çivi kavanozun kapağı üzerindeki numune leke seçilmelidir.

iş için Öneriler

tavan yüzeyine laminatın tespit için başka bir yöntemde de ahşap kirişler destek yükleme hizmet vermektedir. Biz nokta düşünürsek küçük çiviler yukarıdaki yöntem avantajlı, görünmez olacak. tavan kaplama panelleri deliklerden kablolama getirmelidir altlarında ışıkların ışınlarını ayarlamak gerekiyordu zaman. Bu amaçla, onların kenarlarında girintileri kullanabilirsiniz.

Nihai iş

üzerine laminat banyo tavan seti nadirdir, ancak bu yönteme başvurmaya karar verirseniz, bir nem itici malzemedir seçmelisiniz. oda çevre nihai aşamada kaideler bezenmiştir. Bu elemanlar, bu yeterli kaideler olurdu, sıvı çivi kullanılarak monte edilir. kuyularda tutturma kafaları sıvı çivi mühür veya dekoratif unsurlar bırakmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.