SeyahatYol tarifi

Sicilya Ekim ayında: Değerlendirme

kesinti güneşli ada olmadan tüm yıl boyunca birçok turist ev sahipliği yapmaktadır. Ekim ayında Sicilya önerilen turlar, kıskanılacak bir popülerlik tadını çıkarın. Sen tren ve feribotla, burada uçakla almak (Sicilya 5 modern uluslararası havaalanı terminali olan) olabilir.

Sicilya Tatiller Ekim ayında

sıcak iklim koşulları takviye edilir Sonbaharda bu sahil tesisinin için hac turist ve tatilcilerin, alaka kaybetmez. Ekim ayında Sicilya Hava, ancak yavaş yavaş soğumaya başlar ve sorunsuz yumuşak sonbahar içine yaz boğucu ısı, zaman zaman yağmurla eşlik etti. Ortalama sıcaklık 25 altına düşmeyecek ve deniz suyu 22 dereceye kadar ısıtılır.

turist Sicilya Ekim ayında çeker. turist Yorumlar şu anda buraya gelmek, sadece olumlu vardır. şey bu yani sonbahar ayı beldesinde huzurlu ve rahat bir atmosfer hakimdir. Ekim ayında, adada bu dönemde şafak karşılanmazsa kadar insanlar, genç şirketler ve kafelerde gürültülü buluşmalar çoğunlukta yetişkin birlik aittir. Bu ay, kıyısında çok sessiz, sakin ve rahat. Özellikle Sicilya sonbahar aile tatilleri için uygundur.

olaylar

Ekim ayında Sicilya, o sadece bir lüks tatil ziyarete tüm kalmaz, aynı zamanda yıl, gösteriler, festivaller, sergiler, tattırarak bu zamanı için geleneksel birçok ilgi odağı temsil eder.

turist İncelemeler bakılırsa, Ekim ayının en ilginç olaylardan biri hasat mevsiminin tamamlanmasına adanmış "fıstık Festivali", kabul edilir ve Bronte küçük kasaba yer alır. Festivalde düzenlenen tiyatro gösterileri, müzik grupları gerçekleştirin fuarlar bu seçkin somun zorunlu eklenmesiyle Sicilya yemekleri her türlü düzenlenmektedir. Herkes herhangi bir çanak özgür zevk ve çeşitli yarışmalara katılabilirler.

Eğer bir üye olabilir Ragusa, şehrine - Bronte lezzetli fıstık yemiş bol olması, daha sonra çikolata ziyafeti düzenledi ve Modica küçük bir köy, gidebilirsiniz "bal Festivali ve ürünleri." Ürünler Sicilya arıcılar tüm İtalya'nın lezzetli kabul edilir.

Ekim ayının ikinci yarısında üzüm hasat sonunda, geleneksel olarak Sicilya ev yapımı şarap hasat. Adanın konuklar sadece tadımı bir üyesi olamayacağı değil, aynı zamanda büyük Sicilya tatil yerel nüfus için hazırlıklara gözlemlemek - Aziz Martin Günü.

Plaj Sicilya yayılma alanı

ortasında tüm düşmek Sicilya plajlar resmen kapatıldı ama onlar çalışmıyor anlamına gelmez. kum veya çakıl taşları üzerinde uzun zamandır beklenen tatil ve bronzluk için kalmak için özgür olabilir. Ancak, deniz eğlence kullanımı maalesef çalışmayacaktır. sahillerinde, su donanımları, okul öğretim dalış ve diğer eğlence hizmetlerinin Ekim artık aktif Rentaldünyanın.

Çok Sicilya Plajlar ve kendi şekilde tüm özeldir. dikkate özgün yorumları alarak, adanın en güzel ve temiz plaj, San Vito Lo Capo kabul edilir. Ekim ayında Sicilya'da tatil, sıcak ve güneşli havalarda ek olarak, beyaz kum ve berrak su keyfini, o hatırlanır. Riverside Zingaro Milli Parkı yakınında sakin bir konumda yer almaktadır.

dalgalar tarafından ezilmiş volkanik kayalardan oluşur nadir ve sıradışı kum, Kuzey Katanya meşgul plajlarından tüm bölge. bazen ayakların büyük ve keskin lav örnekleri hissediyorum çünkü onların incelemelerinde, terlik giymek tavsiye edilir.

Palermo yakınlarında çakıl ve kaba kum severler için plajları gergin. Bunlar zeminle kaplı ince kum gibi kalabalık değildir. Yorumlar Ekim ayında adanın tüm plajlarda deniz suyu hala sıcak olduğunu söylemek, ancak yüzmek başında olarak ayın sonuna kadar çok rahat olur değil.

Etna Ascent

değerlendirmeleri okuyarak, adanın geri kalanı anlamak ve ünlü tırmanabilir Etna Dağı, hala, oraya gitme. dağın tepesinde nedeniyle Kasım ayında yanardağ düzenlenen geziler, son derece soğuk olduğunda Ekim geçen ay kabul edilir.

volkan tırmanma turist organize gruplar için yüksek geçirgenlik otobüs, profesyonel rehberler ve kiralık sıcak giysi ek setleri sunuyor. Zirveye Bağımsız zam kesinlikle yasaktır. Ancak, yine de risk altında bazı aşırı sporculara kendi üzerine gidilir. Etna devlet üstündeki duman rengine göre belirlenir unutulmamalıdır: volkan üzerinde beyaz duman, güvenlidir ve kırmızı eğer - acilen havaalanına gitmek daha iyidir.

Gıda ve Sicilya mutfağı

Ekim ayında Sicilya, davranır her türlü zengindir. meyve bitkileri, sebze ve meyve bu ay sonu toplama sırasında adanın konukları inanılmaz düşük fiyatlarla Sicilya davranır bir bolluk görebilirsiniz. Adada yılın bu zamanda taze üzüm ve ondan mükemmel şarap, lezzetli nar ve Trabzon hurması, fındık (özellikle fıstık) ve mantar, Etna kendisi eteklerinde yetişen büyük sayısında yoğun ticaret vardır.

Sezonun en popüler ürünler taze zeytinyağı ve ev yapımı şarap olarak kabul edilir. Yorumlar neredeyse her köşesinde satın alabilirsiniz bildirmektedir.

Ekim ayında Sicilya: yolculuğuna 6 nedenleri

  1. sonbaharda adanın muhteşem panoramasını da birinci elden bakın.
  2. renkli yarışmasında birlikte hasat sonuna adanmış çeşitli festivallerde yer alın.
  3. hala sıcak deniz suyunda yüzmek ve uygun bir hava içinize çekin.
  4. Ünlü volkanın tepesine tırmanmak için.
  5. Gezinin maliyeti yaz dönemine göre oldukça ucuz mal olacak sevindim.
  6. eve dönün ve ne kadar büyük bir hakkında arkadaşlarınıza anlatmak - Ekim ayında Sicilya'da bir tatil için.

Ekim ayında Sicilya, her yıl dünyanın dört bir yanından pek çok turist alır ve Akdeniz peyzaj ve bir ömür boyu unutulmaz bir deneyim zevk onlara gerçekten rahat bir konaklama verir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.