HobiDikiş

Farklı malzemelerden elleriyle Sonbahar şapka

Sonbaharın başlangıcı ile Anaokulları hep altın çağının şerefine tatil geçirmek. Sonbahar elleriyle şapka kolaydır ve çocuğa uyacak şekilde mükemmel bir tamamlayıcısı olabilir. Ayrıca, el sanatları olarak iç süslemeleri olacak. Nasıl böyle bir şapka inşa edebilirsiniz?

Atık malzemeden tatil için Şapka

Sert önemsiz malzemesini sadece kullanılarak, güzel ve yaratıcı bir şapka yapmak. kalın karton alın ve arzu edilen çapta daire üzerinden kesti. Daha sonra, plastik bir şişe hazırlamak altını kesip çemberin ortasında sıkıca bıçaklar. Bu büyük bir boş döner. , Kınnap kavanoz ve karton saha kapağını (eki için bir yapıştırıcının kullanılması unutmayın) sarın. dize açık renklidir daha iyidir. çalışma öncesi çamaşır suyu içinde bekletin.

Gördüğünüz gibi, elleriyle sonbahar şapka kolaydır. Şimdi sadece dekorasyon gerekli. Kumaş, farklı boyutlarda çevrelerin bir sürü kesip onları çiçek birleştirmek ve ortada herhangi boncuk süsleyin. Bir kaptan şapka (boya mükemmel altın rengi) boya. ortada sisal wrap ve zanaat atın. Sonra çiçekler tutkal. hazır elleriyle Sonbahar şapka.

Nasıl kostüm sonbaharda bir taç yapmak için?

Başka güzel şapka bağımsız yapılabilir. Ancak, el sanatları oluşturulması daha fazla çaba gösterme zorunda kalacaktır.

karton üzerinde farklı yaprakları çizin ve şablonların dışına kesti. Şimdi portakal herhangi kumaş tonları hazırlamak ve iki yarım dairenin kesin. Boyut olarak onlar sonbahar yaprakları en yüksek deseni ile ilişkili olmalıdır.

yarım dairenin bir yaprak yeniden çizmek, ikinci - Sentepon uygulamaktadır. ikinci yarım daire üste yerleştirildi ve onları bir arada dikiş edilir. Dikiş makinesi ve bir iplik yardımıyla yaprak yüzeyinde siyah çizgiler (çizgiler) tasvir etmektedir. Bu mükemmel dikiş "zikzak" yaklaşımı için.

Şimdi tabakanın kontur kesip. Biz sadece bir kaç yaprak yapıyoruz. taç temeli poripleksa kesildi ve san bir kumaş kaplı. elleriyle Bu sonbahar şapka ama tam olarak festivalde bulunan herkesin olduğu gibi çok hızlı değildir. : Tekrar işbaşına taç eşleşen renkli dantel alt ve üst kısmını kılıf ve yaprakları ekleyin. Çalışma bitti!

Sonbahar Şapka: akçaağaç yaprağı kendi ellerini kesmek

Gerçek akçaağaç yaprağı, yaklaşık üç yüz adet çok ihtiyacınız olacak yaratıcı bir başlık yaratmak.

alanlar için, orta yapraklar ana "çalışma alanı" vardır - taç için en büyük ihtiyaç, küçük: boyuta göre sıralama yaprakları başlayın. dokuma ihtiyacı uzun kuyruklu bırakır unutmayın.

Çelikler dar bir açıda kesilir. ilk büyük tabaka ikinci keskin kuyruk büyük tabaka ile delme, ikiye katlanmış. Her sayfa sanki bir önceki "diker". Sonuç bir dairedir. kenarlarında Demirleme levha katlanmış. Onlar zift oluşturmak. Ve bu güzel şapkasız ayrıca dağ kül meyveleri ile süsleyin edilebilir. iç mekan dekorasyonunu tamamlayacak yaratıcı sonbahar hat-hack alın. Kendi elleri çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de ilginç oluşturun.

Ne sonbahar şapka dekore edebilirsiniz?

Sıradan karton silindir kesmek yapmak ve daha kolay karar verirseniz, bunu süslemek zorunda kalacaktır. sonbahar Headdress için dekorasyon olarak ne kullanılabilir? İlk olarak, elbette, yapacağız, üvez dalları, kurutulmuş yaprakları ve çiçekleri, tomurcukları ve meşe palamudu. Eğer doğal bir malzeme kullanın quilling tekniği sonbahar yaprakları ve çiçekleri yapmak, kancalar veya iğneler, kullanılması, keçe, suni çiçekler mağazadan alınan sisal, bant kullanarak dekorasyon kravat istemiyorsanız. Bütün bu sonbaharda motifleri içine organik olarak uygundur.

Şimdi elleriyle sonbahar şapka yapmak bilmelerini. hayal Dahil ve çocuklarınızla oluştur!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.