SeyahatOteller

Nerede Ocak ayında rahatlatacaktır?

Ocak ayında Tatiller
Yaz aylarında biz ve kimlerle hafta sonu ve kış Ocak tatillerde dinlenmek nasıl yapıldığı yeri seçebilir, kışın vakit geçirmek için gidiyoruz nasıl planı başlıyor. En iyi eğlence, tabii ki, ailesi ile yakın, yakın. Eğer çocuklarınız varsa temiz havaya harcamak ne kadar zaman fırsatı kaçırmamak için deneyin, bu özellikle yararlıdır olmaktır, özellikle önemlidir. Ülkede - Eğer vücut için ilginç ve faydalı rahatlatacaktır en iyi yer. Örneğin, bakımlı kamp sitesinde kalanını uygun olacaktır. Burada örneğin, çok seyahat etmek gerekmez, birçok avantaj bulacaksınız ve bu tatil ucuz olacağı, ana şey doğru yerde seçmektir ve seçimi ile yanlış olmamak.
Sağ tatil tabanını seçmek için, konaklama sorunu ile başlar. Geniş, sıcak, aydınlık ve bir buzdolabı, su ısıtıcısı ve muhtemelen TV olmalıdır - Odalar peyzajlı edilmelidir. Çocuklu aileler için 3-5 yataklı varlığında, tek odalı daire sayısını seçmek gerekir.
Güç. tatile şehir dışına git, sen kendilerini ve bütün aile beslemek için yiyecek hazırlama hakkında düşünmek zorunda değilsiniz. İyi bir dinlenme merkezi olarak bir sen her zevke ev yapımı yemekler beslemek restoranın yanı sıra sunan kaliteli içecekleri olmalıdır.
Ve tabii ki, kış aktiviteleri, sen kamp yerinde sunabilir, bunlar, güvenli, erişilebilir ve ilginç olmalı. kışın istirahat - bir yürüyüş , -country kayak (büyük işletmeler için) paintball oyunu, ledyankah, halletme, ATV snowmobiling ve dışında, cheesecakler bir kar dağ. Böyle eğlence ek olarak kutlamak için kendi fırsatını kaçırmayın kış tatilleri ve eğlence çeşitli doludur ve her zaman performansları, oyunlar, yarışmalar ve hediyeler kostümlü edilir. tatil için biz, yeni yıl havai fişek şenlik Noel'de kutlamaları ve zarif koydu tablo ekli ğıtılmış buz deliğe yüzme Epifanide.
Buna ek olarak, çünkü yılın bu zamanında suyun donmuş yüzeyinin en güzel manzarası ve göl olmadan şehrin hem dinlenme, - bu paten ve kar motosikleti üzerinde yüksek hızda çekim, yaz ulaşılmaz ada tadı için büyük bir fırsat değil, aynı zamanda denemek için büyük bir fırsat kendinizi kış balıkçılık, hatta hokeyi oyunu organize etmek.
Şubat ayının son bir, ama daha az heyecan verici ay böyle Sevgililer Günü olarak tatil ve zengin Vatan Defender Günü ve bir yolculuk yapmak ve onlara adanmış etkinliklere katılma kez daha bir fırsattır. Onların yarısı için sürpriz şehir, hem de restoranda mum ışığında romantik bir akşam için güzergah olabilir. Ve 23 Şubat erkekler için o unutulmaz bir hediye olacaktır.
Ayrıca Şubat ayında putperest tatili ünlüdür - Karnaval. Popüler bir kordona, gür dağ krep, kalabalık sıcak içecekler, günlük çanta, savaşı, kaygan bir direğe, çocuklar ve yetişkinler, şarkı ve dans için kızaklar, yarışmalar ve hediyeler üzerinde ödül için tırmanma. Bu Rus anne kış ve bahar karşılamak geçirmek nasıl.
Büyük olasılıkla böyle bir tatil kış hafta sonları, bayram ve tatil kendileri ve sevdikleri için düzenlemek için çalışmalısınız. Bütün bu bulmak nerede olduğunu bilmiyorsanız Ve - sen bizim ipucu - yakın, Pskov bölgesinde bulunan eğlence merkezi Lesnaya limana gidip Petersburg yer almaktadır. Burada Yukarıdakilerin hepsini ve daha fazlasını bulacaksınız. Ailecek dinlenebilir harika bir yer!
Biz kış size sadece sevinç ve harika unutulmaz anlar getirdiği umut!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.