Ev ve AileAksesuarlar

Sıcak çorap - adamın ve kadının gardrobu vazgeçilmez bir unsuru

Sıcak çorap bize neredeyse tüm yıl boyunca eşlik eder. Onlar sonbahar ilkbahara özellikle ilgilidir. Ve kış basitçe dolap, erkekler hem de kadınlar vazgeçilmez bir unsurdur.

Herkes ayakları sıcak, rahat ve konforlu için çorap nasıl seçileceği bilir.

Ne malzeme daha iyi?

Ana seçim kriteri - sağ kompozisyon iplik. Kompozit iplik tamamen doğal daha iyidir.

Yün - hızlı bir şekilde kayar pahalı bir malzeme. Ve bunların iptaline olumsuz yıkama etkisi, genellikle silinir.

alerjik eğilimli olan insanlar için, pamuk çorap iyi seçenektir. Bununla birlikte, elde edilen malzemeler, bu ürün koyarak, çok sıkı "sıfırdan."

Tamamen sentetik çorap birçok nedenden dolayı ayaklar için kötü. Gerçi sıkıca bacakta karşılanır, ancak kırılgandır. çorap ayak nemi ve havayı absorbe etme terleme edilecektir.

en iyi seçenek sentetik (% 70-80 30-20% x) ile doğal malzemelerin bir kombinasyonudur. Bunlar şekil ve güzel sonbahar tutun.

Nasıl çorap seçilir?

çorap ekipmanın kalitesine bağlıdır. yüksek sınıf örgü makineleri ve daha ince bir iğne, daha küçük bir şekilde döngü ürünleri. Bu kaliteli vesile olur, bacakları etrafında sıkı dolanması, onlar iyi siliniyor, aşınma direnci yüksek olur.

Yüksek kaliteli çorap çift-ipliklerin imal edilmiştir. Böyle ince iplik döner. Konuyu kullanılır anlamak için, ayak parmağının dokusuna bakmak yeterlidir, döngü o çapraz gidecek.

dolaşımını kırarak, bacağını çimdik etmemek için Sakız sıcak çoraplar, çok sıkı, geniş kalın, fakat olmamalıdır.

topuk oluşturulacak olan. Genellikle çorap daha yoğun iplikçiklerinin bir topuk olması, bu ürünün ömrünü uzatır olur.

Dikişler dokunuşa düz ve yumuşak olmalıdır. Ön dikiş - de parmaklar yer alan.

ipliklerin elastikliği için% 1-2 spandeks, ancak daha fazlasını içerir.

ürünler uzun süre hizmet için, bunlar 40 derece ve tercihen eller daha yüksek bir sıcaklıkta yıkanmalıdır. Makine, yıkama programı tamburun yoğun dönme duyarlı seçilmelidir zaman ipliklerin yapısını olumsuz etkilemez.

Nasıl giysileri ile birleştirmek?

Eğer iyi tat kurallarına uyarsak, sıcak erkek çorabı pantolon renginde seçilmelidir. Bu görsel olarak bacak uzatır.

içkin bir isyancı kıvılcım Ama eğer kuralları çiğnemeye insanın doğasında vardır. Çorap havasında bile tamamen bir kazak ya da kravat altında seçilmiş veya yapılabilir.

Yine de aşırı önlemek için gereklidir. Çorap çizgili ya da serin çizimleri ile bir iş toplantısı için giymek için gerekli değildir.

yükseklik pozisyonu çıplak bacak oturan görülmemiştir şekilde olmalıdır.

güzel bayanlar için

Kadın çorapları - yılın herhangi sezonu için dolap önemli bir bileşenidir. Bu ayaklar için pratik bir ürün değil, aynı zamanda başarılı bir kadının görüntüsünü tamamlar bir moda aksesuarı ibaret değildir.

Kadınlar özellikle sıcak konforlu, rahat, ve ayrıca, ve güzel olmak istiyorum. Bazen ikinci faktör seçimi aktif hale gelir. Ama biz konfor ve güvenliği hakkında unutmamak gerekir.

Modern aralık herhangi modacı zevkinize göre sanat neredeyse bir iş bulmak böylece geniştir. Piyasa ürünlerde farklı uzunluklarda, renk, desen ve süs seçenekler.

çorap seçerken dikkate ana amacı almalıdır. Onlar ayakkabı altına giyilen olacak ya da bir ev giysileri olarak kullanılabilir.

Her iki durumda da, bu kalite ve rahatlık açısından önemlidir. Ayakkabı çorap koyarak sıkışmak değilken, rendelenmiş veya buğulama değil önemlidir.

Eve dolap muzipliğin biraz gelemez. Serin sonbahar günü veya bir soğuk kış ruh hali kesinlikle ayaklar ılık faiz kabarık sıcak çorap olduğunda artıracaktır. renklendirme, baskılar, desen çeşitli vardır. Ve gözler, kulaklar ve kuyrukları sevdiğiniz küçük hayvanları ile kendilerini ve diğerleri korkak çorap neşelendirebilirsin.

İlginç!

Çorap kadınlarda orgazm olasılığını artırmak inanılmaktadır. Araştırmaya göre, bayanlar çorap onlarla bir orgazm 80% olarak elde edilir iddia ve hiçbir çorap - kadınların yalnızca% 50'sini.

Bir kadın zevk almak için, o rahat ve güvenli hissetmek gerekiyor. Sen inanmak, ancak kontrol edebilirsiniz!

yünden yapılmış Sıcak çorap

Sıcak yünlü çorap - soğuk ayaklar karşı etkili koruma. Onlar da rahat ve konforlu ısı muhafaza edilir.

koyun veya keçi yününden yapılmış Çorap - bu ayaklar için sadece ısı değildir. Onlar genel sağlık üzerinde olumlu bir etki yaratmaktadır. el örgü eşyalar güç ustaları iletir.

anne, büyükanne, kız arkadaşı, kızı, kız kardeşi - Özellikle yakın seven kişiyi örme çorap giyilmesi tavsiye. Sıcak erkekler için çorap bunun el yapımı, sevgi ve özenle yapılmış ise her zaman daha yüksek değerlenir.

Herkes ayaklar ılık olmalıdır çocukluk ninelerin ayrılık sözlerini hatırlar. Bugün sıcak çorap olmadan bir erkeğin ya da kadının gardırop hayal etmek zor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.