Spor ve SağlıkEkipman

Salıncak Barlar? Nasıl çubukları üzerinde göğüs inşa etmek?

En etkili ve aynı zamanda basit biri hesaplı simülatörleri barlar bulunmaktadır. Yani panoları sarsan ve bu tür spor ekipmanı üzerinde ne kadar etkili bir eğitim kanıtlayabilirim? çubuklarında dersleri düzgün olması bütün üst kanayabilir ile vücudun bir bölümünü, ana şey - sabırlı olun ve yeterli boş vakit.

paralel çubuklar üzerinde egzersizin yararları

Bir tezgah basın egzersiz çubukları daha kaslar üzerinde yük açısından daha az etkili olduğu kanıtlanmıştır. Yani panoları sarsan? Geçmişte birkaç on yıl geriye dönersek, bunlar için temel eğitmen olarak hareket etmiş göğüs kaslarını pompalama. Ancak, sanayinin gelişmesi, yeni spor malzemeleri üretimi merminin ilgi sayısını azalttı.

Neden sporcular etkili, daha basit ve aynı zamanda terk etmeye karar vermedi gücü eğitim yenilik lehine? en travmatik simülatörleri biri olarak çubuklar itibar tüm madde.

Biz genel olarak konuşursak, sigortaları hiçbir gözlemciler gerekmez çubukları üzerinde pratik. Eğitim de göğüs kaslarının dış ve alt kısımlarını gelişir. çubuklarında Düzenli antrenman size en kısa sürede farkedilir bir etkisi deneyimi sağlar.

düzensiz çubukları antrenmanlar esnasında Kaslar katılan

yaparken bu kaslar çubukları üzerinde çalışmak:

 • göğüs;
 • deltoid;
 • triseps;
 • latissimus.

egzersiz Özellikleri

Yukarıda belirtildiği gibi, yaralanma ciddi bir risk o barlar taşırlar. Böyle bu basın, göğüs kaslarına, biceps, triceps, ve diğer küçük bir sürü olarak bu salıncak simülatörleri gövde kaslarında. Ancak, düzensiz çubukları yaralı sadece yanlış egzersiz tekniği durumunda mümkün olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Aşağıdaki şartlara aşina olmalıdır çubukları üzerinde aktif düzenli eğitim başlamadan önce:

 1. Sen kaslar tamamen tonu kurtarmak ve iş için hazırlanmasına olanak sağlanacak üst tüm yol dersler başlamalıdır.
 2. gövdesini düşürücü zaman ana yükü triceps sadece düşecek dik konumda olduğu gibi, hafifçe öne eğik olmalıdır.
 3. bacaklar çapraz ayak bilekleri için diz kıvrık olmalıdır. tatbikatlara Bu yaklaşım büyük ölçüde eğimli bir konumda yuvasını tespit kolaylaştırır.
 4. Daha iyi bir yaklaşım sonuna kadar bu konumda tutuyor, göğüs çene dinlenmeye.
 5. O zamana kadar olmalıdır düşürürken karpal eklem koltukaltı ile aynı satırda görünmez kadar dirseklerinizi bükün. Böylece yavaş yavaş iniş gerçekleştirmek için gereklidir. yaralanma göğüs kaslarında en yüksek konuma çıkışındaki Hızlı gerizekalı.
 6. indirildiğinde kısa duraklama tamamladıktan sonra, düzgün ve yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönmesi gereklidir.

Ab egzersiz

Ne Dips sallar? Her şeyden önce göğüs kasları. Buna rağmen, barlar karın kasları dışarı çalışmak için harika eğitici olabilir. Eğitim Basın için paralel çubuklar üzerinde en yaygın egzersiz bir "köşe" dir. Burada temel görevi ellerini göğsüne kadar dizlerini kaldırarak ve aşağı batan ile kol demiri yapılan vurgudur. Her yaklaşımın sırasında yukarı pozisyonda dizlerini düzeltmek için bir süre denemelisiniz. Egzersiz "köşe" düzensiz çubukları, aynı zamanda yatay çubuğunda sadece olabilir. Ancak, ilk seçenek daha güç olmasıdır.

Kaya pres bacaklarını kaldırarak yardımıyla çubukları can üzerinde. egzersizleri belirgin basitliğine rağmen, özellikle herhangi bir hazırlık yapmadan, oldukça zorlaştırır. etraflarında yayılan seviye çubukları üzerinde iki bacağını kaldırarak barlarda ellerini yalın yeterli egzersiz. bir yönde sırayla değişen ayak dönüştürülmesi arzu edilen ve sağ üzerinde daha sonra diğer direğe bırakılırsa bu egzersiz, birçok çeşidi olabilir.

karın kasları pompa çubukları başka etkili egzersiz gövdesini yükseltmektir. bunun uygulanması için birbiri ardına ayaklarını çengel, barlardan birinde yerleştirilmelidir. çubuklarında şekilde oturan geri eğmek vermemeye özen, mümkün olduğu kadar düşük vücudunu ihmal edilmelidir. Sonuç olarak, karın kaslarının doğru bir şekilde çalışmak her zaman tam voltajda olacaktır.

Nasıl göğüs inşa etmek çubuklarında?

Belki kirişler göğüs kasının ayrıntılı bir çalışma için etkili bir yoldur. Paralel basamaklarında şınav özellikle kolaydır, ancak aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi gerekir:

 • göğüs pompalama çubukları başlamadan önce, ayağa iyi sıcak ihtiyaç ve kaslarınızı ısıtmak;
 • Tamamen kasları gevşetmek için çalışıyor, birkaç dakika dinlenmesi gerektiğini sonraki yaklaşım yürütmeden önce;
 • etkili olduğu göğüs pompalama, çapraz kirişlere paneller arasındaki mesafe, omuz genişliği üzerinde olmalıdır;
 • somut sonuçlar elde etmek için düzenli aralıklarla meşgul;
 • nasıl düzgün çubuklar üzerinde göğüs sallanmaya yaralanmasını önlemek için, bir uzmana sormak gerekir;
 • Her bir takımda en tekrar sayısı düşürülmesi ve kaldırma az 10-12 olmamalıdır.

Triceps çubuklarında salıncak

çubuklarında triceps şişirmek için, uygun teknikle başvurmak gereklidir. paralel ışınları arasındaki mesafe mutlaka sadece az miktarda omuzların genişliğini aşan fakat gerekir. Çok fazla mesafe ile düzensiz çubukları egzersizleri yaparken omuz kemerinin hasar oluşması riski vardır.

Bu doğrudan ellerde hükümlerin kabul edilmesi ile çubuklarında triseps eğitim başlar. silah açısı kadar alt konumda aşağı sonraki elle yaklaşık 90 ° 'dir. Gereksiz gerizekalı olmadan başlangıç pozisyonuna kademeli artış izledi. Bu nedenle etkili dışında çalışmış ve triceps medial başı.

Ağırlık çalışması

Tamamen göğüs can sadece barlar gelen basın değiştirin. Yani zaten yukarıda tarif edilmiştir tür egzersizler sarsıldı. gövde kaslarını çalışmak için temel bir egzersiz dönüştü paralel çubuklar üzerinde egzersiz için, bazı direnç eğitimi ile çalışmalıdır. Güvenli yüklerin bel için özel bir kayış üzerinde olabilir, her zaman daha önemli bir ağırlık kullanılarak.

ağırlıklarla çalışmalarında başlamadan önce, mükemmellik için gerekli egzersizleri ekipman getirerek çok çalışmak gerekir. Ayrıca çok önemli en rahat tutuş seçimidir.

kurtarma

Her tecrübeli atlet iyi sonuçlar iyileşme sürecini oynadığı ne kadar büyük kas büyüme sürecinde bir rolü ve başarmak bilir. Biz düzensiz çubukları üzerinde eğitim hakkında konuşursak, uzmanlar bir günden fazla başa öneriyoruz.

toplam gevşeme yaklaşık unutulması değil ise dikkatlice iyileşme döneminde, göğüs kasları boşaltma için, vücut bir besin kompleksi ve kas kütlesi eser elementler geliştirilmesi için faydalı elde etmek için yeterli olmalıdır. Bu ipuçlarının hepsi ardından, çok emek ve yorucu egzersiz olmadan gerçekten araştırılmış almak ve çekici gövde oldukça silaha pompalanır ve karın kasları açıkça göze çarpıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.