Ev ve AileAksesuarlar

Üreticileri ipuçları ve değerlendirme: bulaşık için kremi nasıl seçilir

özel deterjanlar bulaşık makinesi yardımı olmadan pratik faydalar getirecektir. Deterjan tozları ve tabletler hakkında yeterince biliyorum, ama neden bulaşık makinesi kullanılır durulama gerekir ve hangi tercih edilir? Biz bu soruları dikkate almak deneyin.

Yıkama - durulama unutmayın

Bulaşık makineleri için Parlatıcı - Ana deterjan tamamlayan bir bileşiktir. emin için gözlenen her iki yıkama ve kurutma yemekler lekeleri su damlacıkları meydana veya yüzey plakaları kararma sonra. Yani, aracı böyle çirkin nüanslar kurtulmak yardımcı cam, seramik ve metal kapların özel parlaklık ve saflık verir. Cihazlar yıkanmış sadece son derece temiz değil, ama yine de ışıltı göz kamaştırıcı!

bulaşık makinesi için durulama "Son" çalışan Aynı şekilde. Sıvı formülasyonlar tamamen tabak ve bardak, sadece gıda parçacıkları, aynı zamanda kuvvetli deterjanlar kalıntıları çıkarıldı. Sitrik asit ya da baz deterjan temsil alkali nötralize etmek için kullanılan sıvı durulama bileşimiyle diğer asitler yer alır.

Bulaşık makineleri için parlatıcı ev aletleri fiyatının dükkanlarda 80-120 ruble arasında değişmektedir. Bu toz aynı marka araçlarını satın almaya karar verdi ve iyi şunlardır: "Calgon Finish", "somatik", "kristal" ve diğerleri.

Ortalama olarak, 0.5 litre kapasiteli bir şişe bulaşık makinesinin çalışması fazla 10 döngü için yeterli olmalıdır. Yani unutma: senin bardak, tabak, tava, tencere mükemmel görünmesini, temel sıvı deterjan bileşimine iyi durulama ekleyin.

fark deterjan bileşimleri ne

el işlemi çok daha büyüktür -, özellikle bulaşık makineleri için tasarlanmış deterjanlar öncelikle çalışma sıcaklığı makinesi, daha kesin olarak, su sıcaklığı, içinde 60 dereceye ulaşmasıdır bulaşıkların elde temizlenmesi için tozlar, jeller, farklılık . Sonuç olarak, tüm tozlar ve "sıcak" etkileşim için tasarlanmış makineler için jeller.

Sonraki: himsredstvah otomatik makinelerde birkaç kez daha fazla yabancı maddeler yüzey aktif kaldırır ve eller korunmalıdır. bulaşık makinesinde, onlar sadece tabak, kaşık yıkama işine ve daha tencere ile başa çıkamaz, çünkü arada, bulaşık için geleneksel jel kullanmayın. Buna ek olarak, çok fazla köpük ve otomatik araba yıkama akış vardır, ev aletleri zarar emin olun. Her deterjan talimatları ve Kullanım amacına göre kesinlikle kullanılması gerektiğini Yani.

Ne durulama oluşur

Normal operasyonda bulaşık teknolojisi durulamadan uzun bir süreç içinde yıkanır için bulaşık makinesi durulama maddesi, her zaman şişe üzerinde listelenen edilmiş olan bileşim, sağlıklı bir kişi için tehlike taşımaz. Eğer alerji muzdarip yıkama döngüsünün sonunda, sen yeniden durulama döngüsünde bir "yardımcı" çalıştırırsanız Ancak, daha iyi olurdu. Bu arada, ev aletleri birçok modellerinde böyle bir program önceden sağladı.

Farklı ticari parlatıcıyı kompozisyonu değişebilir, ancak genellikle orada olabilir: etanol, doğal asit (laktik asit, sitrik asit); yüzey aktif maddeler - suyun yüzey gerilimini azaltmak ve tabağın yüzeyi üzerinde bir koruyucu film oluşturan maddeleri; ve yağlı alkoller, şeker yüzey aktif cisimleri ve su.

Durulama işlemi özü

Bu sürecin özü nedir? bitiş modu yüksek bir sıcaklığa su jeti ısıtır olması, biraz kurutma işlemini azaltır. Bulaşık makineleri için durulama yardımcı maddesi de hızlandırır , suyun buharlaşmasını da indirgeme yüzey gerilimi. otomatik bir araç yıkama hızlı yoğunlaşma kurutma uygulama fırsatı verir, çünkü bu, enerji tasarrufu açısından çok önemlidir.

Kullanıcı, bir kontrol ile uykuya deterjan dağıtıcısı düşer ve talimat önerilen miktarda kullanılmalıdır. Bulaşık makinesi, kireç oluşturacak ve ekonomik harcanan etmez, diğerlerinin yanı sıra, sıvı durulama maddesinin temin edilmesi için bir delik vardır. Yani, gargara bir şişe satın, kalıcı kalite yıkama ve kurutma yemekleri sunar.

Otomatik araç yıkama Evrensel tableti

Alıcılar genellikle aynı anda tüm görevleri ile baş otomatik makinalar için özel ve evrensel araçları seçmeyin. Bu para ve zaman kazandırır. Bu nedenle, bulaşık makineleri için özel tabletler bu kadar popüler hale gelmiştir.

Temel deterjan, su yumuşatıcı bir tuzu ve parlatıcı - kendi bileşimde gerekli olan tüm bileşenleri içerir. Bu tür bir tablet ile bulaşıkları temizliği için daha etkili bileşimler, gerekli değildir. Hızlı ve kolay!

Ucuz jenerik tabletler karmaşık kirliliği ve yenilebilir yağ ile yönetilir. Bunlar çok hoş bir koku değil ortadan kaldırmak, kireçten favori çanak makinesini kurtaracak. Bir kap temiz parlak yüzeyli, yıkanır!

marka klimalar

Sıvı "Calgon Bitir" - için parlatıcı bulaşık makinesi, yorum , olağanüstü etkinliğine çok bilinen sayesinde oldu. Onunla çirkin su lekeleri olmayacak. bulaşık yüzeyi ile kolayca beyaz ve bulanık izleri oluşturmadan su damlacıklarını boşaltın. bulaşık makineleri için Parlatıcı kurutma süresini azaltır ve metal mutfak eşyaları oksidasyon risklerini ortadan kaldırır bitirin. Menşe ülkesi - Polonya.

Tabletler "Calgon Bitir" - Otomatik bulaşık makineleri için çok yönlü bir ürün: bir toz iki tip maddesi ve tuz durulayın. favori bardak, tabak ve tavalar parlaklık ve saflık gerekli, yoksa çok fazla iş yükü makinesi var ve bütçesini, en iyi yolu kaydetmek isterseniz - altında marka anlamına sadece alır. Bu arada, tablet dağıtmak için gerekli değildir!

Mükemmel saflığı Işıltılı ve doğal meyve asitleri temelinde gelişen hızlı kuruyan ajan "somatik" (kökeni Macaristan'ın ülke) yanı sıra Alman durulama "Frosch", garantiler. o kullanım talimatlarına uyması yeterli - ve her şey iyi olacak!

Nerede bir kremi koymak

Tuz kap ve iç kapı paneli üzerindeki delikten eklenir yardım dispenseri, durulama: Ana deterjan hariç bulaşık makinesinin her bölümü olarak, iki tane vardır.

İlk - temizlik, ikinci - güvenlik

Araştırmacılara göre, bulaşık makineleri için durulama yardımcı sağlığı için tehdit değil. Başka ev kimyasalları fazla Her durumda,. Belki de bu bileşim içinde mineral içeriklerinin artan içeriği nedeniyle ve organik maddeler en aza indirir. bulaşık makinesi için özel olarak tasarlanmış uygulama elleri ile temasını engellemek için demektir, bu nedenle cilt için hiçbir riski yoktur.

sağlıkları hakkında endişe ve bulaşık sizin için çalışıyor kadar serbest zaman zevk etmeyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.