GüzellikTırnakların

Shellac - on beş gün güzel manikür

Her bayan mümkün olduğunca uzun süre için manikür kurtarmak istiyor. Ve bugün, böyle bir fırsat vardı. Peki nasıl gomalak. Ne olduğunu ve nasıl kullanılır? Bu jel ve boya kombinasyonunun bir türüdür. O herhangi bir test ödev korkmuyordu. Bu iki hafta boyunca kadının eline süslüyor olacak yeni bir çok yüksek kaliteli kapsama vardır. Bu vernik Hayatını manikür düşünmek mümkün olmayacaktır farklı etkinlikler ile tatil, dolu iş kadınlar için idealdir. Shellac - Bu adil seks için en iyi çözümlerden biridir.

özellikleri Shellac

Ultrastoykost Böyle bir kaplama en önemli avantajlarından biridir. Bir manikür için zaman kazanmak için izin verir gibi o, vernik ışığında bir devrim haline gelmişti. Sadece, manikür zorlamalıyız yağ ile yağlamak için, elleriniz de yine bakımlı. Shellac - parlak ve taze bir renk, kararmaz veya obluschivaetsya asla beri. Hep bakılmaksızın istihdam türünden bağımsız olarak, pürüzsüz ve parlak kalır ve çeşitli etkilere ve deterjanlar karşı güvenilir bir koruma görevi yapmaktadır. Bu kaplama layık çivi her kadındır.

güvenilir koruma

Şellak da yararlı özellikleri olan. Bu çivi güçlendirir ve onları daha esnek hale getirir. Modern kompozisyon yardımıyla tırnak plakası geliştirmek mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Shellac - Aynı anda güçlü ve esnek çivi. İnsan sağlığına zararlı geleneksel lake gibi zararlı maddeler, içermez. Bu alerji muzdarip olanlar kadınlar için mükemmel bir araçtır - Bu kaplama çiviler "nefes" olabilir!

uygulama prosedürü

Bir başka avantaj gomalak kaplama kolaylığıdır. Onlar geleneksel lake aynı şekilde boyanmış, ancak özel altından kurumaya sahiptir UV lamba. Sadece iki dakika gerekir. Sonunda uzun süredir manikür cazibesini koruyacak bir fixer uygulamak gerekir. Bütün prosedür evde biraz daha uzun kabinde yaklaşık 40 dakika sürer ve. Çiviler, hem sağlık ve gücünü tutmaya yardımcı olur yapay tırnaklar, yükselen önce ön süreci gerekmez. lak kullanılması korkmak ve pedikür için kış mevsiminde vermeyin. O ayakkabının silinir olmayacak ve bir ay boyunca taze kalacak.

çekme

Bir çeyrek saat olabilir, örneğin bir kaplama çıkarın. Özel bir sıvıyı (Temizleyici) ve pamuklu ped gerekecektir. Sonra kullanarak turuncu bir sopa kapağını ateş ve size çivi tamamen bozulmadan kalacağını göreceksiniz.

Diğer jel boyalar olan farklar

Tırnak fırça fraiche işledikten sonra hemen gomalak kat uygulanır. Ne verir? Evet, tıpkı tırnak bozulmadan kalır ve kaplama çıkarılırken yok olmaz. İlk üst bir tabaka kesmek gerekir diğer jel vernikler kaldırmak ve daha sonra Çıkarıcı kullanın. Shellac bunu gerektirmez. Bu çivi zapilivaem beğenmek veya sahip olmayan müşterileri için son derece uygundur toza alerjisi. Ve renklerin parlaklığı kayıtsız Modern bayanlar terk edemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.