OtomobilArabalar

Seddi H3 Gözden Geçirme

Çinli üretici Great Wall, Rus pazarında giderek popülarite kazanmaktadır. Şirket, ucuz SUV'leri sayesinde tanınmayı kazandı. Fakat ilk modellerin yoksul yapı kalitesi farklı olsaydı, şimdi seviyesi "Avrupalılar" ile karşılaştırılabilirdi. Son zamanlarda, piyasada Seddi Hover H3 çıktı Yeni. Makine, modern tasarım ve iyi donanım seviyesi ile karakterize edilir. Seddi H3 nedir? İncelemeler ve otomobilin bir incelemesi - daha sonra bu makalede.

dizayn

Dışarıda, araba gerçek bir off-roader gibi görünüyor: büyük tekerlek kemerleri, yüksek yerden yükseklik ve yükseltilmiş bir tampon. Makine yol engellerini aşmaya hazır diyor. Seddi Haval H3'ün ayırt edici bir özelliği masif krom ızgaradır. Sis çizgisinden başlığın kenarına kadar uzanır. Aracın ön farları mercek altındadır. Bununla birlikte, xenon tüm düzeltme düzeylerinde mevcut değildir. Objektifler de sis lambaları üzerindedir. Aynalar gövde rengiyle boyanır ve döngüler LED tekrarlayıcılarla donatılmıştır. Aracın tavanı bagaja sığmayan her şeyi taşımanızı sağlayan raylar var. Bu arada, ön tampon öyle yaladı ki herhangi bir engel çıkıntısı yok. Etki hemen pahalı ızgaranın üstünde. Bu, belki de, "dış" daki araç sahiplerinin geribildirimini işaret eden ana dezavantaj.

Genel olarak, Seddi H3'in tasarımı devasa ve sağlam çıktı. Araba hem yetişkinler hem de gençler için uygundur.

Boyutlar, boşluk

Makine standart çapraz boyutlara sahiptir. Vücudun uzunluğu 4.65 metre, genişlik - 1.8, yükseklik - 1.74 metre. Ancak, Çin Seddi H3'ün yerden yüksekliği, sınıfının en büyüklerinden biri - standart bir kauçuktan 24 santimetredir.

salon

Içinde, "Seddi" aynı "Chery Tiggo" daha lüks görünüyor. Makine, merkezde bir multimedya merkezi bulunan ciddi bir panel tasarımına sahiptir. Gidonlar dört kollu, eller için güzel bir tutuş var. Gösterge paneli, bir hızmetre ve bir takometre olmak üzere iki ana terazinin yanı sıra yardımcı sensörlerin oklarına da sahiptir. Buna ek olarak, Çinliler yerleşik bir bilgisayar sağladı. Bu, deniz seviyesinin üzerinde mevcut yüksekliğe kadar performans özellikleri (akış, ortalama hız, kilometre) hakkındaki tüm bilgileri gösterir. Konfigürasyona bağlı olarak, finiş kumaş veya deri olabilir. Ancak "taban" da olsa araba çok etkileyici görünüyor. İç fotoğraf okuyucu aşağıda görebilirsiniz. Koltukların iyi bel ve yan destekleri vardır. Ayrıca ön tarafta bardak tutucuları ve genel bir kol dayaması sağlandı. Arka koltuk sırtı öne eğilebilir. Bununla birlikte, seks bile yapılabilir - bu bagajın temel dezavantajı.

Teknik özellikler

Rus pazarında iki benzinli güç ünitesi var. Yani temel "Mitsubisi" şirketi ile birlikte geliştirilen atmosferik 4 silindirli bir motordur. 1998 cm3 hacminde 116 beygir gücü üretiyor. Üç bin devirde tork 175 Nm'dir. Sahiplerin yorumları, motorun çoğunlukla "akışaşağı" olduğuna dikkat çekiyor - çekiş zaten boşta olanlardan sağlanıyor. Bu motor, 5 kademeli manuel şanzıman ile donatılmıştır. Şehir harcamaları - 11 litre, otoyolda - 8.5. Daha pahalı modellerde, turbo şarjlı 4G63S4T motor mevcuttur. 2 litre hacimli bu güç ünitesi 177 beygir gücü üretir. Büküm momenti - 250 Nanometre. Bu motor altı kademeli manuel şanzıman ile donatılmıştır. Üreticinin kendisinin de belirttiği gibi, kutunun uzun iletim özelliği vardır ve bu da performans özellikleri için iyi bir seçenektir. Bu motorun yakıt tüketimi şehirde 13.5 litreye, otobanda 10'a kadar çıkabiliyor. Turboşarjlı bir motor olmasına rağmen, Çinli üretici 92 benzin kullanımına izin veriyor.

Fiyatlar ve komple takımlar

Rus pazarında, crossover çeşitli düzeltme seviyelerinde mevcuttur:

 • "Lux".
 • «Süper Lüks».
 • "Süper Lüks Turbo" (177 beygir gücü motoruyla).

Ve ilk temel. "Lüks" in ilk tam setini çağıran Çinliler abartmadılar. Temel ekipmanların listesi aşağıdakileri içermektedir:

 • Bir tekerleğin hidrolik güçlendirici.
 • Hafif alaşım jantlar 17 inç.
 • Ön hava yastıkları.
 • Tüm kapılar için elektrikli camlar.
 • Sis lambaları.
 • Merkezi kilitleme.
 • İklim kontrolü.
 • Isıtmalı ön koltuklar.
 • Elektrikli tahrikli aynalar.
 • Arka park etme yardımı.
 • Işık ve yağmur sensörleri.
 • ABS sistemleri ve değişim istikrarı.
 • Disk her iki eksende frenli havalandırmalı.

Bu ekipmanın maliyeti 800 bin ruble. Böyle bir ekipman listesi göz önüne alındığında, Seddi H3'in "Renault Daster" için ciddi bir rakip olduğunu ve Ulyanovsk UAZ'ın daha da fazla olduğunu söyleyebiliriz. "Super Lux" i tamamlama maliyeti - 840 bin ruble. Seçenekler listesine bir multimedya merkezi, çoklu oda, arka görüş kamerası, deri döşeme, elektrikli sürücü koltuğu ve yükseklik ayarlı bir sürücü koltuğu eklendi (önceki yapılandırmada mevcut değildi). Turboşarjlı motor ve 6MKPP için 930 bin ruble vermek gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.