Gıda ve içecekYemek tarifleri

Sebze suyu için Reçete

Birçok kişi aile içinde herkesin tatmaya gelirdi sebze suyu, evrensel bir tarifi öğrenmek istiyorum. Ancak, yemek pişirmeyi sebze çorbası hakkı, herkes bilir.

Bu nedenle, bu makalede nasıl sebze çorbası pişirmek için size ve en ilginç tarifler yayınlayacaktır.

Yani, en kolay ve önünüzde standart versiyon:

su, bir buçuk litre kereviz, kök 1 çorba kaşığı - maydanoz, 1 havuç, bitkisel yağ. Bir soğan, mevsim, tuz, baharat tat - güzel bir suyu hazırlamak için gereken tüm malzemeler.

kaynatma suyu başlatın. Sonra kereviz ve maydanoz kökleri vardır atar. tuz ile Sezon. 15 dakika sonra, diğer malzemeleri ekleyin gerekir. soğan ve havuç, kabuğu ile iyice yıkayın ve ince soğan, carrot grate doğrayın: Bu süre zarfında hazırlamak için onlara ihtiyacımız var. Havuç ve soğan kısık ateşte kızartın. Sadece çorbaya ekleyin onları kızartma sonra oldu. Ardından takdirine su baharatlarla mevsim. Eğer tıbbi amaçlar için çorba pişirmek ise, baharat kullanmak en iyisidir ve tuz miktarı en aza sınırlamak için. Bir 15 dakika daha tavada içeriğini kaynatın. Sonra plaka filtre tavsiye edilir. yemek suyu alarak önce, yeşiller doğrayın gerekir.

Ama sebze suyu, bir kural olarak, çıplak yemem. Bunlar genellikle bir zemin oluşturacak sebze çorbası. Eğer bir sebze suyu ve nasıl mutfakta kullanmak gerekir neden biliyor böylece onları ve biz bazı tarifler söyleyecektir.

Eğer daha ilginç hale getirmek amacıyla, farklı ülkelerin mutfaklarından tarifler buldum. Böylece, bir sebze suyu hazırlayarak, dünyada seyahat edebilirsiniz - gıda açısından, tabii ki. ilk ülke olan yaşadığımız - Almanya.

Orada, sebze suyu pişirmek patates çorbası kimyon ile. , Kaynayan et suyu içine atılan yarıya patates, aynı kimyon kadar ekleyin: filtresi o sonra, sebze suyu (sebze suyu tarifi yukarıda alıntı) hazırlamak, başlamak için, çorba pişirmeye başlayın. patates piştikten sonra, tava ısıdan kaldırılabilir. Bu püre patates sadece kalır. Tuz ve karabiber. Çorba Alman hazır!

Şimdi Fransa'ya gitmek ve soğan çorbası hazırlayın!

sebze suyu tarifi, benzer kaynatıp filtre. Sonra temiz soğan ve yarım daireler halinde kesilmiş sonra yarıya bölündü ve. Sonra, tereyağında posolodit soğan kızartmak gerekir. Daha sonra, sarımsak, soğan ezmek karışımına ekleyin ve yavru karıştırmaya devam edin. Sonra, sebze suyu doldurun sıra karıştırarak kaynatın. beyaz şarap dökün ve bir saat daha pişirin. Çorba pişirilirken, sen kızartmak için gereken kruton ve peynir. Bu croutons ihtiyaç masaya çorba Serve! Afiyet olsun!

Bu arada, sebze suyu tarifi mantar ilavesi ile, örneğin, farklı olabilir. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak: kereviz, 2 havuç, maydanoz, 4 soğan, mantar kekik, biberiye, defne yaprağı, karabiber, 4 domates, su 4 litre 2 şube 250 gram. Ayrıca tüm büyük boyutta, kereviz ve maydanoz kesin. Ampüller yarıya, soyulmuş değildir. Domates dörde bölün. Tüm kaynar su, tuz, biber uykuya dalmak ve pişirin. Bir saat sonra, ısı ve filtreden çıkarın.

Birçok kişi suyu rengi açık yapmak için acaba? Renk - sebze pişirme sonucu. Bununla birlikte, sıklıkla sebze bu küçük parçalar halen suyu içinde kalır. bir elekten zorlanma ve kalın bir bez veya gazlı bez ile değil eğer mümkündür hafifletin. Güzel altın rengi suyu soğan kabuğu verir, havuç zencefil çorbası yapar.

Yani, ne olursa olsun tarifi seçtiğiniz iki sebze suyu, bunlar çok yönlü ve tıbbi amaçlar için insan tüketimine uygun hem vardır ve herhangi bir sebze çorbası temeli olmaya.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.