OtomobilKamyonlar

TATA-613 - sahipleri ve şartnamelerin yorum

Gazelle hariç ticari araç en karlı türleri biri - üç ve pyatitonniki olduğunu. Bu araçlar yaygın ulaşım her alanda Rus girişimci tarafından kullanılmaktadır. 2000 başlarında yönettiği "Bulls" ve Alman "Mercedes" çok popüler oldu. Zamanla, kamyon listeye yeni bir araba eklendi. Onlar TATA 613 Hintli kamyon oldu. araba bir sonucu olarak, düşük bir maliyeti vardır, hem de Rusya'daki gibi, Ukrayna'da gidiyor. kendisi Bu bir araba TATA-613 nedir? sahipleri, tasarım ve teknik şartname incelemeleri, bu makalenin sonraki bölümlerinde bkz.

dizayn

araba burunsuz düzeni vardır. kamyon tasarımı son derece basittir. Burada asgari hatları ve zarif formlar akan. Kabin büyük doğranmış kare. ilk kamyon siyah boyasız tamponlar ile donatıldı. Ama 5 yıl sonra, araba restyling uğramıştır. Bu formda o şimdiye kadar üretilir. Çelik üreticileri DÖVME renkli tamponlar tamamlayacak ve yan duvarlar kapılar süslemeleri ve ızgara değişti. Tasarım biraz daha parlak hale gelmiştir. Ancak, sahiplerinin görüşlerini makinenin görünüşü 90 'kaldığını söylerler.

istek kamyon üzerinde monte edilebilir Açık vücut farklıdır:

  • Termal.
  • Kurulu.
  • Tilt.
  • Bölümü.

Ayrıca mevcut bu kamyon ve römork kamyon dayalı birçok belediye ekipmanlardır.

motor

TATU genellikle Hint "Mercedes" olarak adlandırılan. Neden? bütün mesele arabanın kaputu bir Alman motor OM 352 olduğu altında bu turbocharging olmadan basit altı sıralı olmasıdır. 5.7 litre hacme sahip motor iki bin dönüşlerde sadece 130 beygir gücü üretir. Ancak, yorumlar Tata LPT-613'ün sahipleri araba iyi bir tork sahip olduğunu söylüyorlar. Bir buçuk bin döndüğünde Böylece, o 416 Nm. Dizel çok torquey.

transmisyon

Güç ünitesi beş ileri vitesli şanzıman için şeklindeki. iletim tüm hızlar senkronlayıcılarla donatılmış ve geri vitesin bir kayma bağlantısı vardır.

performans özellikleri

Bu ticari araç olduğundan, yüze kadar ivme ölçümleri düzenlenmemiştir. Ama saatte 110 kilometre maksimum taşıt hızı. Araç 12 voltluk pil 120 amper ile donatılmıştır. sahiplerinin Yorumlar onu popo kış operasyon için yeterli olduğunu belirtti. kutusu daha kapasitif pili yerleşmesini sağlar. yakıt tüketimi için olduğu gibi, şekil çok belirsiz. karlılık göstergeleri aerodinamik doğrudan bağlı olması. taşıyıcılar yüksekliği en fazla üç metre gövde artmaktadır için, akış plakası verilerinden önemli derecede farklıdır. Bitki 16 karayolu üzerinde litre ve şehir içinde 18 oranı ile düzenlenir. Ancak 40 vat Tata, çünkü yüksek windage dizel motorların yaklaşık 20 litre tüketir.

TATA kamyon şaşi

Araç, bir çerçeve yapısına sahiptir. Rama - merdiveni. Yan duvarlar kıvrılmış kanal yapılmıştır. Dikkat çekici, otomobilin ön ve arka farklı bir izne sahip. Bu nedenle, bu parametre, sırasıyla 165 santimetre ve 157 olan. Yaklaşık 20 santimetre - kamyon zemin boşluğu. sorunsuz Makine depolama çukurları aşmak ve boşaltma yolu üzerinde pürüzlü yollarda gizlice. O süspansiyon - bağımlı türü. Ön ve arka yarı eliptik yaprak yaylar ile donatılmış. Bazı ustalar arka aks üzerindeki hava süspansiyon koydu. Ancak, bitki alıcılar için böyle bir seçenek sunmuyor. Direksiyon - raf, hidrolik yükseltici ile tamamlandı. 16-inç "Dneproshina" araç TATA 613 sette standardı. Nasıl TATA-613'ün ile davranır? sahiplerinin Yorumlar lastik hızla giyer söylüyorlar. yeniden dengeleme yoksa "dama" yiyip başlar. En ucuz ve en iyi seçenek - Çince lastik montajı. Bu yerli ve Avrupalı muadillerine göre çok daha ucuz olarak "meşe" olarak değil.

frenler

Fren sistemi - bu görüşmenin ayrı bir konudur. Evet, pnevmogidravlika kullanılmaz - tüm hava yoluyla kontrol edilir. sahiplerinin İncelemeler belirtildiği gibi Ancak ses, daha doğrusu, beynin sadece kaldırılması, frenler gıcırdatarak. TATA-613 düşük kaliteli davul vardır. Ve yastıkları, yani kendisi bir davul makinesi. Biz "inomaroshny" olarak değiştirin veya vahşi screech katlanmak zorunda. Bu bir sorun, tüm kamyonlar TATA 613 olduğunu. sahiplerinin Yorumlar çıngırak BAZ şirket ürünlerde meydana söylüyorlar. Bu arada, yardımcı sistem olarak özel bir geciktirici kullanır. Bu büyük bir artı.

Sonuç

Yani, biz şartname ve sahipleri TATA 613 değerlendirmeleri olan anladım. Gördüğünüz gibi, araba mükemmel değildi. Ama 100. Motor kaynaklar onun fiyatını haklı - yarım milyondan fazla, üstelik, hiç turbo vardır. kutusunu tamir yılında motor son derece basit olduğunu. Bu kamyon bakım maliyetleri minimum olacağı anlamına gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.