OtomobilMotosiklet

Scooter Gilera Fuoco 500: yenilik, hayatta somutlaşan

Tutku, macera ve yenilik her zaman sloganlar Gilera olmuştur. spor maksi scooter Gilera Fuoco 500 mükemmellik tüm inşa etti. Bu model anlamlı, hatta biraz fütüristik tasarıma sahip. İki ön tekerlekler, ön süspansiyon ve Fuoco hızlı, konforlu ve güvenli döşeli yollarda ve engebeli arazide hem sürüş için renkli ve etkili bir araç yapar ikili kıvılcım ateşleme devrimci paralelkenar sistemi.

Görünüş, neden endişe

scooter çok yeniliğin görünümü. Bu alışılmadık model zaten yoldan geçenlerin önemli bir sayıdır yakın maksi scooter çoğu sahipleri genellikle büyük ilgi Gilera Fuoco 500. Fotoğraf bildirmektedir. Bu şaşırtıcı değildir. iki ön tekerlekler, formlar, varlığı gücü, karakter ve gizli gücünü, diğer analoglar arasında scooter serbest ifade eder. sağlamlık scooter kazandıran metal örgü ekler ile tampon çelik tüpün ön tekerlekler üzerinde bulunur. Sportifliğe krom metal ekler ve siyah desyatispitsevye tekerlekleri eklenmiş. Beş aralık blok, çekici bir görünüm ek olarak, yeterli bir etkinliğe sahiptir. İki büyük ana farlar off-road tarzı darbeye dayanıklı kaplama yapılır. Fairing aerodinamik ödün vermeden güvenli bir koruma gerekir.

teknolojik yenilikler

ana vurgulamak Gilera Fuoco 500 orijinal üç tekerlek sistemi ve bağımsız ön süspansiyon bulunmaktadır. Planlanan İtalyan mühendis olarak, yani iki 12 inçlik ön tekerlek scooter daha iyi denge ve manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Bu, farklı yol koşulları ve açıları vücut scooter raylarda hareket etmesine izin verir. ön süspansiyon - Bağımsız paralelkenar. Bu yenilik yere dokunabilir ayaklık çevirerek inanılmaz bir açı scooter sağlar. sıfır hız süspansiyonu aynı zamanda trafik ışıklarında örneğin tekme ek durdurma, do sağlayan bir dik konumda scooter tutar.

inanılmaz dayanıklı

iki ön tekerlekler tarafından Scooter Gilera Fuoco 500 olağanüstü direnç ve dinamik frenleme vardır. bağımsız süspansiyonu ile kombinasyon halinde iki tekerlek açısı bile virajlarda bir yol ile sürekli temas sağlar. Değil korkunç Gilera Fuoco 500 da kaygan veya ıslak asfalt yol işaretleme. Bir engele çarpma sadece kendisinin haberi bile olmayacak scooter ön tekerleklerin biri olduğunda. Optimum stabilizasyon ayrıca daha büyük bir 14-inç arka tekerlek, süspansiyon yolunu ve 110 mm içerir. Tüm bu faktörler asfalt üzerinde, ama daha normal bir yol lastiklerinde bir kir veya çimlerin üzerinde sadece bir konforlu bir sürüş sağlamak.

Başka bir teknik arıtma ön süspansiyon - elektron sistemi, hidrolik kilit açısı. dikey olarak veya başka bir iki, herhangi bir pozisyonda scooter düzeltmek için gerekirse kullanılabilir. eğim açısını sınırlama 40 derecedir. Bu hemen hemen her manevrayı taşımak oldukça yeterlidir. üç tekerlekli Fuoco sistem ayak dayama yan park ihtiyacı yoktur sayesinde, sistemin dikey konumda kilit ile bunu düzeltmek için yeterlidir. bir eğimde Park ortak eli arka tekerlek kilidi sağlanmaktadır - el frenini.

Etkili engelleme - güvenlik açısından önemli

Özel dikkat fren sistemi maksi scooter hak ediyor. Hızlı ve verimli frenleme tekerleklerin her üzerine monte 240mm fren diskleri ile elde edilir. Ön Kalınlık - arka tekerlek için tek pistonlu iki piston pergeli kullanır. Sistem operasyon güvenilirliği sağlanır güçlendirilmiş fren hortumları. Özellikle frenler 500 Gilera Fuoco stabilite çalışması. Hatta tekerleklerin bloke ile şiddetli frenleme altında makine dik tutar. Bu, özellikle bu sınıftaki araçlar için, güvenlik için çok önemli bir artıdır.

Gilera Fuoco 500: Özellikleri

Teknik anlamda, bu İtalyan maxi scooter mükemmel performansa sahiptir. elektronik enjeksiyonu ve sıvı soğutma ile 4-vana, dört zamanlı motor bloğu - çelik tüpün kapsamında güçlü ve güvenilir bir motor Twin Spark ana Piaggio olup. güncellenen motor Master Deplasman maksimum güç 40 HP çıkışını sağlayan, 492 cm'ye çıkarıldı 7250 rpm'de ve 5500 rpm'de 42 Nm en yüksek tork. Çift Kıvılcım giriş sistemi (silindir için iki buji kullanın) mümkün, silindir içinde yanma optimize gürültü ve egzoz emisyonlarını azaltmak için yapılan. tüm güncelleştirmeleri sonucu düşük ve orta devirlerde çok torquey pürüzsüz, yüksek performanslı motoru vardır. güncellenmiş güç ünitesi Gilera Fuoco 500 kapalı bir döngü enjeksiyonu ve içinden Euro 3 tam uyum kurallarına 145 km / s azami hıza hızlandırır katalitik konvertör egzoz borusuna. Tank kapasitesi - 12 litre.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.