Ev ve AileAksesuarlar

Sledge "Timka" - karlı bir kış için mükemmel bir çözüm

Kışın son birkaç yılında şiddetli ve karlı hale geldi. Küçük çocuklu aileler için derin kar gerçek bir felakettir. Tekerlekli sandalye transformatöründe çok ileri gitmeyeceksiniz ve çok küçük çocuklar için sıradan kızaklar uygun değil. Karla kaplı sokaklar boyunca seyahat etmek için ideal bir çözüm, kızak tekerliği sandalyesi olacaktır. 1 ila 4 yaş arası çocuklar için tasarlanmış bir atlı kızak ve bir bebek arabası karışımıdır. Ancak henüz bir yıl geçirmemiş olan çocuğunuz güvenle oturuyor ise, ona uygun olacaktır.

Kızak-puset "Timka", her tat ve cüzdan için geniş bir model yelpazesiyle temsil edilmektedir. Modele bağlı olarak, yansıtıcı kenarlı ve koruyucu bir siperlikli su geçirmez kumaşın ayaklarına ısıtılmış bir kapak takılmıştır. Tutamak konumu ayarlanabilir. "+" Ve "Konfor" işaretli modellerde, kızaklı karlarla dolu alanların sorunsuzca geçmesini sağlayan kayaklar küçük tekerleklerle donatılmıştır. Sapı tıklamanız yeterlidir, Timka kızaklarını kendinize hafifçe yatırın ve temiz asfaltı sorunsuzca geçin. Normal durumda, asfaltın tekerlekleri dokunmaz.

Kabaca söylemek gerekirse, kızak "Timka", raylar üzerine yerleştirilen olağan bir puset. Kompakt olarak katlanmış, arabanın bagajına kolayca sığar ve dairede fazla yer kaplamazlar. Son avantaj değil ağırlıktır. Timka kızak modeline bağlı olarak 3,5-4,6 kg ağırlığındadır. Bunlar yalnızca yürümek için tasarlanmıştır, içinde bir tepe varsa binemezsiniz.

Tüm model yelpazesinde 40 mm genişliğinde düz kızaklar, üç noktalı emniyet kemeri , iki konumda sabitlenmiş sırt dayanağı ve su geçirmez kapaklar bulunur. Cırt cırtlı veya düğmeli tutturulmuş temizlik ve yıkama için kolaylıkla çıkarılabilirler.

Kızak taşıma "Timka-2" ebeveynler arasında popüler bir model. İnternet forumlarında birçok olumlu eleştiriyi karşılayabilirsiniz. Timka'nın kızağının neredeyse hiç şikâyeti yok. Dezavantajların arasında çürük emniyet kemerleri, asfalta hareket ettirmek için tekerlek olmaması ve küçük bir cebe dikkat edildi. İçinde çok az şey bulunmaktadır. Bu kızaklarla alışverişe gidemezsin. Fakat, henüz "Timka" Testere benzeri herhangi bir analog olmadığından, ebeveynler sadece derin kar yağmaması için mutludurlar.

Kızak-puset "Timka-2": incelemeler

Mağazada kızaklı çocuk arabası derhal göze çarpar ve birçok ebeveyn düşünmeden onları satın alır. Koltuk yumuşak, sırt katlanıyor. Koltuk sırtlığının konumu ayarlanabilir ve bebek kızakta bile uyuyabilir. Aynı zamanda çocuğun bacakları kapanır ve güneşlik kar ve güneşten korur. Kızakların kalitesi iyidir, kullanım sırasında kırılmalar yoktur. Ayrıca çok hafif olması da önemlidir. Annem yalnız onları asansörsüz merdivenlerden çıkarabilir. Kızak kızağının kayakları iyi kayar, onları rahatça yuvarlar.

Kızak arabası ebeveynlerinin eksiklikleri küçük bir kaput ve çok güçlü emniyet kemeri içermiyor. Bazıları, kolun yetersiz uzunluğuna dikkat çekiyor ve bu uzun boylu bir ebeveyn için çok uygun değildir. Bununla birlikte, bu dezavantajlar o kadar önemli değildir ki, bu gibi uygun ve gerekli satın almayı reddetmeleri için bir kızaklı araba "Timka-2" olarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.