Ev ve AileAksesuarlar

Yüksek kaliteli tırnak dosya Kütikül - Evde büyük bir manikür garantisi

Kütikül - En önemli sorunlar Manikür biridir. Sık kullanılan kenar yöntem olup, özellikle, çapak oluşumunun kütikül yanlış ya da kötü çıkarılır, birçok dezavantajlar vardır. Bu nedenle manikür ahşap sopa ve yumuşak tereyağı ve şimdi törpü kütikül mükemmel marigolds için en popüler araç haline gelmiştir kullanmaya başladı.

Buluş tırnak dosyaları çivi tarihçesi

Şirket Shere & Nagel için çalışan profesyoneller, ilk cam gerçeğine dikkat çekti inanılmaktadır tırnak törpüsü çok iyi bir daha uygun bir form olsaydı, manikür kaldırmak için gelebilir. Sonra artık çiviyi zarar vermeyen ve tabanında büyük bir karık yaratmadı on santimetre, daha bir dizi yeni araç tipini üretmeye başladı.

Nasıl cuticles için dosya geliyor?

Sıvı üst deri kadınlar da oldukça sık kullandığınız kaldırın. Hep Uygun olduğunda bir çanta ve bir manikür koyabilirsiniz - kullanımı kolay ve kullanışlı Ancak, törpü, istedikleri manikür kaldırın.

Tırnak dosya Kütikül sadece kuru ellerde "çalışır". buhara ve cildi yumuşatmak için gerekli değildir. Bu hafifçe kütikül uygulanan ve tırnak dolaşmak gerekir. Işlem sırasında kadının tamamen kendi çivi görür önemlidir. Tırnak dosya Kütikül kuru ve cansız cilt eziyet. Onun kenarları kendisi yara almadan çivi esnek plastikten imal edilmiştir. Her parmak işleme sadece bir dakika gerekecektir. Böylece, sadece 10 dakika içinde bir kadının uzun süre güzelliği ile memnun edecek şaşırtıcı ve kaliteli manikür, pedikür, olur. İlginç olan tırnak dosya manikür kullandıktan sonra yavaş yavaş büyüdüğünü, ancak ince ve narin kalır.

Lazer Tırnak Dosya Kütikül

lazer biriktirme evrensel ile bu tür testereler: Bir kütikül giderici olarak kullanılır ve tırnakların tedavisi için yapılabilir. Bunlar hafif ve kaba metal çentikler ile öncekilerden çok farklı modern teknoloji, kullanımı ile yapılır. Lazer pilke çentikler elmas kaplama yerini, bu yüzden tırnak herhangi bir yönde törpülemeye olabilir. Lazer tırnak dosyası, ömür boyu (en fazla 10 yıl) çok uzun olduğu için, bir kez ve uzun bir süre için satın elverişli olduğunu.

Evromanikyur

Yani kesinlikle yüksek teknoloji ve netravmatichen çünkü kütikülsüz için kullanılan bir manikür, tırnak dosyası denir budur. Evromanikyur çivi etrafında uzay yumuşacık ve pürüzsüz ve pürüzlülük ve çıkıntılar yoksun sayede tırnak etrafında zapilivanie yanal çıkıntıları varsayar. Sadece taşınmaya başladık Kadınlar manikür kenar euro üzerinde, istenilen sonuç anında elde olmayacak unutulmamalıdır. Görünür iyileştirmeler sadece düzenli prosedürlerin belli bir sayıdan sonra görünür olacaktır. do evromanikyur sert kütikül deneylere performans göstermemiş kızlar zor değildir ve sonuç uzun sürmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.