Sanat ve EğlenceFilmler

"Savaşta olduğu gibi savaşta" filmi: aktörler, arsa

kimin aktörler Sovyet sinemasının yıldızları "savaşta olduğu gibi savaşta" filmi, Rus askeri filmler arasında önemli bir yer işgal eder. Bu resim ünlü hikayenin uyarlaması olan V. Tregubovich. O 1969 yılında serbest bırakıldı. Ekranda Eylem Sovyet birlikleri tarafından kurtuluş sağ Banka Ukrayna sırasında, savaşın son yıllarında ortaya çıkar. Bu bant hemen parlak bir döküm, güzel oyun ve güzel şarkılara seyirciler sayesinde sevgi kazandı.

Ana karakterin icracı

1960'ların sonunda Sovyet sinemasının en başarılı filmlerinden biri de boya "savaşta olduğu gibi savaşta." Aktör, içinde oynadığı iyi rolleri haydi. bandın ana karakterin görüntü Teğmen Alexander Kononov Maleshkin ekranda somutlaşan. O en ünlü Sovyet sanatçılarından biridir.

Okulu bitirdikten sonra. Shchepkin Michael yakında terk etmek zorunda kaldı Küçük Tiyatrosu'nu girdi. Sonra ana aktörü haline film stüdyosu. Gorki. Mikhail Kononov boyama "Chukotka Başkanı" yayımlanmasından sonra meşhur oldu. Bundan sonra kariyeri hızla ivme kazanmaya başladı. O Sovyet sinemasının altın fonu girmiş birçok ünlü filmlerde rol aldı. En popüler hikayeleri akşam okul "Big Break" hakkında mini seride ona öğretmenin rolünü getirdi.

Hayatının son yıllarda, Mikhail Kononov başarılı televizyon projeleri bir dizi katılmıştır. Bizim resimde Aktör kritik bir dönemde kahramanca takım arkadaşları ile düşmanla kulpları geliyor genç genç teğmen kılığında ortaya çıktı. Onun performansı çok inandırıcı oldu. O ve ilk genç ve çok tecrübeli değil ama hevesli savaşçı şeklinde seyircisinin önüne çıkmaya vardı.

Çavuş Domesheka rolü

Bu kahraman ana karakterden sonra ikinci büyük. Onun zekice başka ünlü Sovyet oynadığı aktör Oleg Borisov. Birkaç sinemalarda çalıştı, ama kitle kitle daha iyi film sayesinde bilinmektedir. Oleg O harika komedi icracı olarak kendini gösterdi "İki Hares Chasing" parlak ve yangın çıkarıcı komedi, rol aldı sonra ilk büyük başarısını ona geldi. Sonra özellikle inandırıcıydı Garin mühendisinin görüntü olan arasında ciddi roller, bir dizi izledi.

Oleg Borisov tiyatroda çok oynanan dublaj yaparken, radyoda çalıştı. Onun üstün oyunculuk becerileri ona haklı bir popülerlik ve birçok prestijli devlet ödülleri kazanmıştır.

ustabaşı Shcherbak

film komplo Bu kahraman tamirci-sürücüsü oldu. komedi anları İlgili bir dizi, özellikle de o oldukça düzensiz oldukça komik bir sahne olduğu ve pis formu baş komutanı dikkatini çekti. Bu rolü iyi Viktor Pavlov, bir yıl lisans ve Kononov kursu oynanır. O da Okulu'ndan mezun oldu. Shchepkin, o zaman filmlerde hareket etmeye başladı.

İlk başta, Victor minyatür hırpalanmış. Fakat birçok seçkin yönetmenler hemen dikkat çekti. Viktor Pavlov Sovyet sinemasının en popüler sanatçılarından biri haline geldi. Pavlov ulusal sinemanın altın fonu girmiş birçok filmde rol alan. Örneğin, birçok insan özellikle sevilen ve maceralar Shurik hakkında filmden talihsiz öğrenci hatırladı. önemli eserleri TV dizisi rolünü hatırlamak Of "mekan değiştirilemez." Buna ek olarak, Pavlov önemli roller çok sayıda oynadığı birçok tiyatro, çalıştı.

püskürtmesi-fiziksel

Fedor Odinokov Osip Byankin imajını somutlaşan. Bu aktör aynı zamanda mezun , Shchukin Okulu sonra birkaç tiyatrolarda çalıştı. adlı dönem çalışmaları meşhurdur. sanatçı özellikle sıradan Rus köylü görüntüleri tutmak için yönetilmektedir. Onun filmleri oldukça etkileyici. işlerin listesi vs. "Alexander Nevsky", "Sherlock Holmes ve Doktor Watson", gibi ünlü tablosu yer alıyor

Tabarovskii

Bu filmde, Sovyet sinemasının birçok ünlü oyuncunun oynadığı. Teşekkür onların parlak play bu bant hala popüler bir hedef kitledir. aktörler sinemanın gerçek yıldızları "savaşta olduğu gibi savaşta," Film, seçkin sanatçıları toplandı. Sadece bölümlük bir sahnede göründüğü bile bu insanlar, izleyiciler hatırlamak unutulmamalıdır. yönetmen çok iyi istisnasız çerçevede çok inandırıcı idi, hepsi sanatçılar, seçilir.

Boris Tabarovskii yeni tabur komutanı Bezzubtseva rolünü oynadı. Bu alışılmadık ve unutulmaz görünümü ile çok renkli bir sanatçı. Onun karakteri izlemek ilginçti orijinal karaktere sahip olan bir canlı kişiyi dönüşmüştür.

diğer sanatçılar

Filmin bir başka küçük bir rol oynamıştır Boris Sichkin. nedeniyle zor intikamcılarladır hakkında bir üçlemenin içinde ikonik karakterleri Buby Kastorskogo kitle kitle ile popüler tanınmış Sovyet sanatçılar. O mükemmel bir dansçı ve kupletistov olarak tanındı. Filmde ayrıca parçası Michael Gluzsky aldı. Bu ünlü aktör ulusal sinemanın yüzüdür. Filmografisinden olarak çok ciddi çalışmaları ( "Monolog") çok sayıda vardır. Ancak, kitle seyirci, o Kafkasya'da Shurik maceralarını anlatan filmde epizodik bölüm tarafından hatırlandı. Bu filmde, o otelin kayıt rolünü oynamıştır. Onun uzun bir kült olmuş, hangi kızartır oldu.

öykü

aktörler zekice Sovyet topraklarının kurtuluşu son yıllarını adamış Sovyet askerlerinin ekrandaki görüntüleri somutlaşan "savaşta savaşta olduğu gibi," Film. teğmen Maleshkin komutasındaki günlük kendinden tahrikli mürettebat - Hikayenin merkezinde. O çok tecrübesiz, ve o çok çalışmak ve severler ve onların çalışanları ve hemen üstte olan güvenini kazanmaya çalışmak zorundadır. Onun komutanları oldukça memnun değil ve hala çok genç olduğu için arkadaşları hemen kumandanları olarak onu görmedi. Bununla birlikte, Maleshkin isabet alır ve cesurca düşmanın saldırıları püskürtmek için kritik bir andır. Hikaye Panzer Ordusu Marshal Rybalko sürdürdüğü savaşla ilgili gerçek olaylara dayanmaktadır.

Sovyet sinemasının benzer arsa ile birkaç film olduğu unutulmamalıdır. bir örnek L. Bykov eseridir gibi Vladimir Konkin oynadığı ana karakter de meslektaşlarının saygısını kazanmak için birçok zorlukların üstesinden zorunda kaldığı yerlerde "Aty-Baty askerlerdi". Bu savaş sırasında birçok eğitimli gençlerin birimlerinin komuta etme ve mücadelede doğrudan deneyim kazanmak zorunda olmasından kaynaklanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.