TeknolojininCep telefonları

Akıllı Telefon "Lenovo A526": özellikler, yorumlar

Şirket "Lenovo" düşük teknoloji telefonlarda saflarına yenilik A526 genişletmiştir. Çirkin ama oldukça işlevsel akıllı telefon, hiç şüphesiz onun fanları bulabilirsiniz. Cihazın itiraz nedir?

görünüm

tasarımında özellikleri bul "Lenovo A526" basitçe mümkün değildir. Cihaz selefine inanılmaz benzer ve kesinlikle hiçbir dış kuru üzüm var. Makinenin özelliklerini bilmeden, sadece buraya uğrayabilirsiniz.

standardın ön kısmı tabii ki, şirketin logosu, bir ekran, kamera, dokunmatik düğmeler, sensörler var ve vardır.

Hoparlör şirket işareti, hem de ana kamera arkasına alır.

Üst uç USB yuvası ve kulaklık jakı için bir sığınak haline gelmiştir ve yan tarafındaki ses düğmeleri ve vardır.

Gördüğünüz gibi, cihaz çok cazip değil görünüyor. Ve kullanıcıların çoğunun birimi tasarımı muhtemelen tercih gerçeği göz önünde "Lenovo A526" nedeniyle popülerlik beklemiyor.

ekran

Zayıf nokta cihaz haklı ekran düşünülebilir. Donanımlı "Lenovo A526" 4.5 inç bütünün diyagonal oldukça iyi. Boyut, tabii ki, gelişmiş modelleri çağırmak değil, ama özellikle küçük değil.

sorunları kullanılan matris, yani eski TFT ile başlar. Doğal olarak, orada bu teknoloji ile başarılı ekranlar, ama A526 - durumda.

Çıkış cihaz 4.5 inç bir boyuta sahip taramak için 480 ile sadece 854 sağlanan son derece kötü özelliğidir. Eğer ekranda yakından fark edilebilir piksel bakma bile. Bu arada, Ppi sadece 218 birimdir.

Ekran cihazı inanılmaz kötü olduğunu ve bu düşük maliyetli bir bahane değil. Şirket "Lenovo" aynı fiyata ve çok daha iyi bir ekrana sahip cihazlar imal.

kamera

Hayır daha az kötü alınan ve kamera. "Lenovo A526" otofokus olarak hiçbir flaş ve kullanışlı özelliklere sahip, sadece 5 MP aldı. Buna göre, resimler hatta bir bütçe cihaz için, kötü kalite.

Toplam 0.3 MP ana kamera okuduktan sonra özellikle şaşırmadım frontalki. Tabii ki, bu video için oldukça yeterlidir.

dolgu

Daha detay güzel donanım "Lenovo A526" olurdu. Özellikler gerçekten güçlü ve diğer eksiklikleri ile karşılaştırıldığında tuhaf görünüyor.

Bu durumda, makine, dört çekirdek bozulmamış sık kullanılan MTK CPU ile donatılmıştır. her bir frekans 1.3 GHz'dir. Telefon performansı ile "Lenovo A526" daha pahalı muadilleri ile eşit sayılabilir.

RAM gigabayt yüklenir. Bu tür bir hafıza cihazı en modern uygulamalar için yeterlidir. Tabii ki, ekran kalitesi tamamen HD değerlendirmek veya gelişmiş oyunların keyfini mümkün değildir.

telefonun dahili belleği 4 GB ile donatılmıştır. Verilen sistemi tüm 2-2.5 GB kullanım için hazır olacaktır. Hafıza gerçekten çok küçüktür ve sahibi kapasitesinin artmasına katılmak zorunda kalacaktır. flash sürücü yardımcı olacak bu sorunu düzelt, cihaz 32GB kartları kabul eder.

Büyük olasılıkla, bu tek yanlılık nedeniyle şirketin yanlış hesap ortaya çıkmıştır. Aksi takdirde, diğer tüm parametreleri üzerinde doldurma inanılmaz yaygınlığını haklı çok zordur.

sistem

Akıllı Telefon "Lenovo A526" "Android 4.2" temelinde çalışır. Düşük uç cihazı için en uygun bir sistemdir. uygulamalarla uğraşırken "Android 4.2" cihaz ellerinden geleni tarafını gösterecektir.

Telefon, yanı sıra tüm "Lenovo" marka obzavolsya kabuk şirketi. Önemli eksiklikler mevcut olup, bunun iyi tasarlanmış söylenir.

Gerekirse, daha modern bir eşdeğerine yükseltmek için fırsat her zaman vardır.

pil

Kapasite doğal A526 pil 2.000 mAh. Benzer ekran sahip Devlet çalışanları, tam yeterli olacaktır.

5 saat aktif kullanımı Yaklaşık süresi. Sorumlu çoğu dolum makinası harcanmaktadır.

o zaman kesinlikle gerekli Tabii ki, daha güçlü bir analog pil değişiklik iyi bir çözüm olabilir, ama olacaktır. pil mekanizması için yeterlidir.

Seçenekler

cihazıyla USB kablosu, adaptör, manuel, kulaklık vardır.

haysiyet

Ne yazık ki, "Lenovo A526" kadar çok avantajları vardır. Üst ve dikkate değer üzerinde dolum teknik özellikleri. Bir işlemci tarafından sağlanan mükemmel performans, iş ve zevk içinde çok faydalı vardır.

En temel standartlar için Bugünü ve minör iki SIM kartlarla işin onuru ve destek. Bu "Android" cihazın büyük bir versiyonu mümkün olduğunca iyi görebilmelerine olanak sağlar aynı zamanda.

Makinenin en büyük avantajı maliyetidir. yaklaşık 4000 ruble olarak, oldukça tolere telefonu alabilirsiniz.

eksiklikler

Makine eksileri de çok daha fazlası. Bunlardan en dikkat çekici kötü ekran düşünülebilir. Korkunç bir hata - 2014 yılında piyasaya cihaz için eski teknoloji kullanımı. TFT düzeneği akıllı telefon ek olarak alınan ve kesinlikle 4.5 inç için uygun değildir, düşük çözünürlük,.

Bu arzu ve akıllı telefon kamera için çok fazla yaprak. 2014 yılında üretilen cihazınızdaki, yesteryear 5MP birkaç acıklı bir görünüm aletleri için uygundur Başka bir nedeni kameranın fonksiyonları için gerekli kütleye eksikliğidir. Ya değilse bile en basit flaş, söyleyebiliriz.

Ağrılı nokta bir cep telefonu ve hafızadır. kullanıcı tarafından kullanılabilir Sadece iki gigabayt, özellikle çekici görünmüyor. Bir şirket kasten sopa satın almak sahiplerini bastırıyor izlenimi alır. Hatta bütçe yüklenmiş bellek için çok mütevazı görünüyor.

tasarımı da eksiklikleri atfedilir. Tabii ki, ucuz cihazların ilginç görünümü bekleniyor ama vurgulamak istiyorum değildir. Hemen hemen her biriminde Serie A'nın Selef kişisel bir şeydi.

yorumlar

üzerine sol "Lenovo A526" değerlendirme cihazı iyi olduğuna inanmaya eğilimlidirler. kusurları bir sürü rağmen, cihaz aslında şişman döndü.

fiyat ve işlevsellik oranı cihazının tüm dezavantajlarını yumuşatır. doğasında A526 fiyat imkansızdır için Bench üretim aygıtını bulun.

sonuç

Hatta bütçe kategori arasında akıllı telefon ilginç görünüyor. Çinli üretici A526 dikkate bütün eksiklikleri alacak ve özelliklerinin bir denge gelmek mümkün olacak bir umut var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.