Sanat ve EğlenceFilmler

Ne gezegen Süpermen mı? Gezegen Kripton - Superman doğum yeri

Dünya çapında bilinen insanüstü Superman ile kahraman birkaç kuşak kalpleri ve zihinleri esir. Onu tam boyunda ve animasyon filmler, yazılı çizgi roman, kitap, makaleler atış sağlar. Ama birkaç hangi gezegenden Süpermen'den, söyleyecektir. Bu konu genellikle tam açıklanmış ve taraftarların çoğunluğu için Çelik Adam doğduğu bir sır kalır. Bu bilgiler daha sonra olağanüstü bir dünyalı oldu yabancı, son sürpriz ile ilgili pek çok iniş ve çıkışlar anlamaya yardımcı olacaktır çünkü Superman doğdu hangi gezegenden, Daha Fazla Bilgi, hala buna değer. İlk defa Superman anadünyası için kriptonit adı 1939 yılında Dzho Shuster ve Dzherri Sigel kullanılan unutulmamalıdır.

Gezegen Kripton - Çelik Vatan Adam

Kripton oluşumu o Galaxy birden madde mevcut tarafından terfi etti, yaklaşık dokuz milyon yıl önce meydana geldi. gezegen Rao lakaplı güneş sistemi, kırmızı cüce yıldızın etrafında hareket yedi gezegenden birine, bir parçası haline gelmiştir. Kripton belli çok elverişli yeri ile bağlantılı olarak, hayatım buna başladı. Milyonlarca yıl sonra Kripton ilk çağ tabanlı ve ilk yerleşim şehir inşa edilmiştir - Djerat.

Şaşırtıcı gezegen dört uydu vardı, ama ikisi ortadan kalktığı böyle. Kripton damar, yüksek bir yoğunluğa sahiptir ve uranyum oluşan, kendi yerçekimi yer defalarca daha yüksek.

Cihaz Devlet ve lonca

Analiz, ne gezegen Süpermen ve ne özel kılan gelen, dikkate almak gerekir siyasi sistem, varlığını sırasında kabul etti. Kriptontsy bölünmüş değil egemen devlet, ve en önemli hedef vatan iyiliği için çalışmak olduğunu kimin için bir kişi vardı. Bunun yerine tek bir cetvel gezegenin Yüksek Konseyi yöneldi. O dernek başkanı dahil. Bütün toplum ve her kriptonets tarafından paylaşılan Guild aslında bunlardan birinde üyeliği konusunda karar alarak, geleceğini rütbesi.

askeri, bilimsel, dini, işçilik ve diğer birkaç küçük: Aşağıdaki loncalar vardı.

Askeri lonca Kripton korumak için tasarlanmıştı. Onlar yetkilerini genişletti ve her zaman gezegenin çıkarları tarafından yönlendirilen ettiği gibi Askerler, savaş zamanında ve barış zamanlarında düzeni sağlamak olabilir.

Araştırma Guild - tüm belirlenen en önemli. Bilim adamları genellikle sadık ve ilerleme konularında inanılmaz başarı elde işlerini, etmeye kararlı oldukları. Kriptontsy yaşlanmayı yavaşlatan ve gerekli vücut parçaları ve organları büyüyen tarafından ömrünü uzatmak için öğrendik. Ayrıca, yeryüzünün daha teknolojik ekipman birkaç kat daha büyük. Jor-El, Superman'in biyolojik babası (aka - Kal-El'in), ilk gezegenin olası imha korkunç bir tehdit keşfetti da dikkate değer bir bilim adamıydı. Daha sonra onun öğretileri, o defalarca dünyanın nasıl doğduğunu Superman ve tüm kriptoniansky insanların bir fikir vermek için çalıştı. Hayatta ve büyük bir kahraman olmak mümkün, onun parlak aklı ve Kal-El vizyonu sadece sayesinde oldu.

Dini Guild, şaşırtıcı ırk, oldukça dindar. Rao yürütülen tanrı ibadet, o kriptontsy kırmızı yıldızın özet ışınları kabul edildi ve Kal-El'in ilk ev olan.

lonca Çalışma hiçbir yeteneği vardı en vasat vatandaşları geliyordu. hayat üzerinde kesin bir görünümle pasifist ve gezegenin diğer bazı sakinleri katıldı gibi.

toplum cihazı

Kripton'da sıkıca Ev yapı veya klanlar sitem edildi. Evin bir kural olarak, onlar politika veya diğer çevrelerde belli bir ağırlığa sahip, bir aileyi kapsamaktadır. Mutlaka kollar ve gelenek kendi ceket vardı. En saygın evlerin arasında El Evi, bunun bin yıllık tarihi oluşuyordu oldu. Çoğu zaman, genç nesil klan üst düzey temsilcilerinin yolunu seçmiştir, böylece geleneksel meslekler süreklilik ve sıkı bağlılığı kurdu.

teknolojisindeki gelişmeler

Bilim adamları kendini yeniden yeteneğine sahip bir kristal kullanılarak birçok teknolojiler icat. O, "sunstone" olarak adlandırıldı. kristalleri ile üretilen nesneler benzeri özellikleri farklıdır. Örneğin, bir savaş gemisi filoları kazanabileceğini ve başka ırkın yörünge ölçek savunmalarını kırmaya. Kristaller barışçıl amaçlarla kullanılabilir, bunlar herhangi bir bilginin şaşırtıcı sürücüler idi. Ayrıca bilimsel alanlarda gelişme özellikleri arasında genetik unutulmamalıdır.

özel insanlar

Biz düşünürsek, gezegen Superman Dünya'ya gelen kadarıyla yeteneğidir olağanüstü bir şeyler görünmeye durdurma. Başlangıçta kriptontsy gerçeği inanılmaz bir yeteneği var. Bunlar arasında: neredeyse mutlak bir bellek, fiziksel gücü, insan bir kaç kat üstünde ve çok hızlı öğrenmek için yeteneği. Aslında, Kripton - Kal-El yeteneğinden mahrum olmasına rağmen, Gezegen superhumans, benzersiz kişiliklerin kendileri bulunmaktadır.

güneşten veya kırmızı dışındaki dünyanın diğer yıldız, ışınlarının, bunlar sonsuz olanaklar uyandım neden sorusu, açık kalır. Bu konuda bir çok tartışma vardır. Birisi ışığa tepki hücrelerdeki tüm madde, diğerleri biyolojik alanlar veya mistik-dinsel nedenlerle söz söylüyor. Her durumda, yıldız radyasyon, özellikle güneş toprak, kriptontsy hazmetme invulnerability için, neredeyse sınırsız dayanıklılık, uçuş, superdyhanie, superhsluh yeteneği Firestarter ürün ve supervzglyad mümkün olduğunu kanıtladı. yabancılar görme, mikroskop gibi uzaklaştırma ve hatta tamamen karanlık uzayda yoluyla görüntülemek üzere nesneleri Büyütmek olabilir. onlara karşı tek silah kryptonit oldu - gezegen ile dalın ismi bir mineral.

Ne gezegen Süpermen mı?

Süpermen kesinlikle maalesef ölü harika ve sıradışı gezegen, ama harika bir tarihi izleri bırakmış. Kal-El, ya Clark Kent iyilik ve adalet tartışmasız sembolü oldu çünkü en küçük ayrıntısına kadar O'nun kurtuluş, düşünceli Jor-El,, dünyalı birkaç kuşağın en ileride yardımcı olmuştur. Tabii ki, böyle bir gelişmiş yarışın tek temsilcisi olarak, hep biraz yalnız, ama aile ve arkadaşlar ile çevrili, o aile olarak kabul olanlar, daha kolay oldu ve bilinçaltı özlem gerçek ev biraz azalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.