Haber ve ToplumKültür

Savaş - Bu yaratıcı insanların kamusal veya kültürel yarışmada bir skandaldır?

Rus rap eleştirenleri ziyaret sırasındaki altkültür gösterildi. Uzun bir süre o uzmanlar tarafından tanınmayan kalmıştı. Yani Rus rap yurtdışında bu sanat oldu. Ancak, bugün neredeyse bütün bu ayrı olduğunu kabul sanatta eğilim sıkıca niş alınır. Ve diğer kültürel alanlarda olduğu gibi, çoğu zaman rapçiler arasında yarışmalar tutun. Bu tür olay "Savaş" denir iyi başlık için rekabetin bir türüdür.

Savaş reperskih hikayesi

Doğal olarak, bu rap ve savaşlar gibi sanat formu Afrikalı-Amerikalı halk arasında kökleri var. Başlangıçta, sözlü oyun onlarca denilen ortaya çıktı. Aldığı kararlarla konuşma Alternatif ve rakibi alay edildi.

Ancak, başlangıçtaki sahne onlarca Modern Savaşı daha az benzerlik de. Bu işlem, daha normal ve ritmik model bir uyak kullanmak veren bir güçlük, gibidir. Katılımcılar kendim seçmek için sınırı olmayan "şaka." Özellikle kız arkadaşı, cinsel yönelim rakibin ebeveynlerin parçası saldırılar vardı onurlandırdı. Bütün bu "şaka" saf kurgu ve iftiralarla oldu bir hayır vakıf altında değildi.

Modern Savaş

Bu yarışma rapçiler, teoride, onlarca antik oyundan tamamen farklı olmalıdır. Ancak, bu sanatın bazı taraftarların mat, kaba ve küfürlü kelimeler, anti-sosyal davranışların yüceltilmesi pistlerde kullanılmak üzere fırsat ana avantajını bulur. Bu yüzden sık sık ve Savaş - "belden aşağı" şakalar kullanımı ve kompozisyonda bir alıştırma. "Olumlu" işaretleri superpreuvelichenie ve rakibin acele küçümsemesiyle ve aşağılayarak aşağılayıcı karşılaştırmalar doğru - kendisi ile ilgili olarak: "yaramazIığa" Açık "? Kimin penis daha uzundur ve yetenekli" Ve sözlü savaşta grotesk eskisi gibi sözel yarışmalar algılanan.

Ancak, birçok katılımcı cinsel yönelim saldırmak için kuralı kabul etmedi, hakaret sevdiklerimi. Onlar rap Savaş sadece herkesçe bilinmektedir rakipleri, kendi kişisel nitelikleri, çalışmalarına dayalı olması gerektiğine inanıyoruz.

gücenmiş partiler rap Savaş gerçekleşti kulübün duvarları, kabaca rakibi karşılamak ve "bilgi alma", bunu düzenlemek için Bu nedenle, durumlar da vardır. Genellikle zaten orada delinir ihbarcı onların korumak onur ve haysiyet sözlü sevdiklerini ve akrabaları aşağılanmış.

Çağdaş Rus Rap Battle yeni bir eğilim

Ama yine de Rus rap kendisi bir Afrikalı-Amerikalı, için inşa ziyade, farklı bir yolu haline itiraf etmeliyim "atası". hemen bazı yarışmalarda önünde engellemeler anlaşmalı:

  • küfür kullanmak;
  • gerçeğe aykırı gerçeklerin açıklanması;
  • Katılımcıların görünüm, sağlık ve milliyeti alay.

Bu nedenle, gerçeği dışında bu savaş o Rusya'da, açıklığa kavuşturmak gerekir: ideal olarak bu alay yaratıcı eksiklikler düşman, yürütme ve rakibi parça şeklini taklit. izin geçişler kişisel nitelikleri böyle zeka, karakter, yetenek ve performans gibi bir rakibi.

Savaş serbest rapçiler

Böyle yarışma seyirci ve taraftar çok gidiyor. Sonuçta, avans rap savaşında hazırlanan eğer biz iki oyuncunun birbirine bakar durmak ve hareket halindeyken şiir yazmak zorunda kalıyor "çevrimiçi" yarışmasında, söyleyebileceklerimizin birçok ilgi almıştır. sadece alay sınırındaki, tutarlı onların düşüncelerini ifade, aynı zamanda sofistike ayetler keskin mizah kullanma yeteneği - bu ne Savaş Freestyle bu.

Mantıklı insanlar zaten tek yolu "yeraltı" gidip orada onun gelişimini devam, yeni sanat hayran, genç olsun da dahil olduğu yasak rap savaşları anlıyoruz. Yani bir uzlaşma bulmak daha iyi olmaz mı? Sonuçta, hala genç oeuvre bu. Rapçiler başlayanlar Afrikalı-Amerikalı farklıdır kendi sanatını, oluşturmanıza yardımcı - Mevcut aşamada temel bir görevdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.