SeyahatOteller

Havana otelleri, inceliklerini seçimi

Küba - egzotik renk, şaşırtıcı bir enerji ülkesi. Eğer dinlenmek ve pozitif duygularla şarj etmek istiyorsanız, kesinlikle burada ziyaret etmelisiniz. Eğer kültür ve Küba halkının geleneklerini öğrenmek isteyen bir turist ise, onun başkenti durmalıdır - Havana. Seyahate çıkmadan önce girişte sokaklarda kalmak değil, otelde kitap gerekecek. kesinlikle odasında, bir gece geçirmek için plan bile, konfor güveniyoruz. Havana otelleri, seçtikleri inceliklerini, turist gerçek değerlendirmeleri - bu bizim malzemenin çerçevesinde konuşacağım budur.

bölgeyi belirleyin

Tabii ki, her turist tatilinizin planlama aşamasında hala o peşinde hedefleri ifade etmektir. Onları kalmaya alanın seçiminde büyük ölçüde bağlı olacaktır dan öyle. Otellerin Havana (Küba) çeşitliliği içinde etkileyici: lüks villa, daire ve distal bölgelerde daha düşük maliyetli seçenek vardır.

Havana otel seçimi sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı özelliklere sahiptir. Kompakt kent, bu birbirinden uzak bulunduğu tüm konumlar. Yaşadığınız şehrin taksiler özel değer alanının kullanılabilirliği ile, olmayacaktır. Yine de, turistlerin en eski kent ve merkezde kalmayı tercih. Burada sık sık Havana teklif lüks otel ve butik görebilirsiniz. En müzelere ücretsiz giriş - Eski Şehir bölgesinde yer Oteller, gezginler için bazı faydalar sağlayabilir. Ama sadece burada pek bir bütçe seçeneği bulabilirsiniz gerçeği hazırlanmak gerekir. Havana otellerde günlük yaşam maliyeti çift kişilik oda 2500 ruble başlar. İyi bütçe seçeneği Denizi (şehir merkezine 2,5 km uzaklıkta) Önü Casa Armando (şehir merkezine 3 km), hem de House otelleri olurdu.

Eski şehir ile karşılaştırıldığında Merkezi, Havana otelleri, hangi daha demokratik fiyatları sunuyor. Ve tüm çünkü bina çoğunlukla eski ve harap. Eğer onun kültürü ve tarihi ile ilgilenen şehrin tüm turistik mekanlara yürüme mesafesinde yaşamak istiyorum, ancak sınırlı kaynaklara sahip olursa, merkez en iyi seçenek olacaktır.

Kentin aşağıdaki alanları: Vedado bölgesi ve Plaza de la Revolucion. Bu mütevazı otellerdir bölgesinde orta kesiminde biraz mesafeli olduğunu. Aynı anda, gerekirse, her zaman ikonik yerlere yürüyebilir, sakin, sessiz. Gezi turist gruplarının yanı sıra iş adamları genellikle, Miramar ve Playa bölgelerde durdu 10-15 dakika Merkezden uzakta bulunan. Eğer havaalanına uzak olmayan kalmak isterseniz, birkaç oteller olduğunu bilmelidir - fikri terk etmek daha iyidir.

Oteller 4 *

Eğer konfor şartlarında yaşamak istiyorum, ancak Havana dört yıldızlı otellerde ödeme büyük miktarda harcama yoksa. Yorumlar çoğu konaklama için gerçekten mükemmel koşullar sunan düşündürmektedir.

Belki şehir merkezinde en ünlü otel, Inglaterra olduğunu. Havana gibi bir şehrin mimarisinin bir anıt olurken, son 130 yıl içinde bu kültür ve tarih sevenlerin dikkatini çekmiştir. en iyi hizmeti Oteller mutlaka bulmak, ancak bu seçeneği seçerseniz, kesinlikle pişman olmayacaksınız.

sömürge tarzı Bütün aşıklar Havana Sanatlar Müzesi'ne yakınında bulunan otel Sevilla, keyfine varacaksınız. Otelin pencerelerinden eski şehrin mimarisi ve en turistik yerlerini nefes kesen manzarasını sunmaktadır.

Bir çift kişilik oda kategorisi "standart" tur Gece kalmak 23 000 ruble mal olacak.

Oteller 5 *

Başka ne Havana sunabilir? 5 * otel lüks tatil taraftarların tercihlerini karşılamak için. Playa mahallede bulunan otel, en yakın havaalanı Saratoga olduğunu. Birçok turist çekiyor şey - neoklasik Mükemmel hizmet yapma.

Misafirler Küba sermaye modern yüksek katlı oteller ve büyük kompleksleri vardır göreceksiniz. Örneğin, Havana Üniversitesi yakınında konfor ve kusursuz hizmet kalitesi artan seviyesinin karakterize bir lüks otel Tryp Havana Libre vardır. Bu geniş ve aydınlık odalar, yüksek kaliteli diyet ve ek hizmetler bir dizi ile gerçekten klas bir seçenektir.

kahvaltı çift kişilik odada günlük yaşam maliyeti 21-22 000 ortalamasını alır.

özetliyor

O Havana sunuyor? Oteller, onların yeri ve fiyatı - tema kesinlikle önemlidir. Ama uygun bir seçeneği seçerek, şehrin tam alanını püskürtüldü ve ancak o zaman mali imkanları çerçevesinde numara seçin. Genel olarak, şehir yeterli seçenekleri her zevke ve bütçeye, böylece doğması halinde seçimi ile sorunları uygun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.