Sanat ve EğlenceFilmler

Şaşırtıcı bir dönüşüm: Aynı filmde birkaç rollerini oynayan

Yetenekli ve bunlar bir filmde birden rol oynayabilir böylece çok yönlü aktörler vardır. Ve sadece bir film haline birden fazla görüntü getirmek değil, aynı zamanda her zaman biz başka birini görmek inanmak yol açtı.

Bu makale aktörler aynı filmde karakterlerin bazıları imajını somutlaştırmak nasıl en canlı örneklerini içerir.

"Manifesto" in Keyt Blanshett

Bu filmde Kate 13 kişiyi tasvir. fotoğrafta Bunlara ek olarak, o bir öğretmen, ev hanımı, dul ve altı karakter oldu. Drama efsanevi Bob Dylan içinde "dönüştürülmüş" herkesin favori elf kraliçesi inanmak da çok zor "Yokmuşum."

"Bulut Atlası" Tom Hanks

Kitabın D. Mitchell yeni kahraman ruhun reenkarnasyon işlemi gösterilmektedir, ve film (kitap) bağ karakteri roman için yeni, hareket eder. karakter rollerinde çok farklı bu dört ek olarak, Tom Hanks ince otel yöneticisi ve yayıncı tasvir.

Aynı "Bulut Atlası" in Hyugo Uiving

Hugo, az söylemek son derece nahoş bunların tümü karakterlerin, hatta daha renkli bir set oldu.

bondianu bir parodisi olarak Mayk Mayers "Ostin Pauers: Goldmember"

Myers - gerçekten iyi bir komedyen. eleştirmenler Bond filmi bu alay oldukça serin yerine getirmiş olsak bile, pek çok izleyici hala görünümü o zevk. Sadece yazık Mike o zamandan beri herhangi bir iyi filmlere davet edilmedi olmasıdır.

"From Dusk Till Dawn" Cheech Marin,

Büyük aktör Marin çok iyi pek çok izleyici hatta üçünü bir kişi olduğunu fark etmiş kalmamasıdır kült filmde üç karakter oynadı. en unutulmaz ünlü itiraz ile, elbette, Chet Kissy oldu.

"Norbit" Eddi Merfi

Eddi Merfi - aktör iyi tamamen sürecin içinde dönüştürdükleri, sadece birden fazla role birlikte oynamak seven aslında tanınan.

Nahum Rapace ve "Gizli 7 kız kardeş"

İşte Naumov Rapace insanlar tek çocuk sahibi için izin verilen bir toplumda yaşayan tüm yedi kız kardeş, oynar. Her biri o adını veren, ancak günde konut bırakır. Zor Değil kardeşler doğada son derece farklı olduğunu tahmin etmek.

Reyf Fayns ve "güneş ışığının Tadı"

Ralph zekice kuşaklı Sonnenstein savaş, toplama kampında ve Macaristan'da 1956 ayaklanması ile karşı karşıya canlandırıyor.

gerilim "Split" in Dzheyms Makevoy

Kevina Kramba gövdesinde 23 karakter arada ve 24 kişi gözlerimizin önünde doğar. İzleyiciler sadece 7 tanesi gösterilmektedir ve hepsi özgün ve tamamen farklıdır. McAvoy Aktör tam izleyici ve eleştirmenler hem tanıma ve saygı kazanmıştır.

Aynı anda birden fazla roller yeteneğine sahip tüm aktörlerin burada sadece en meşhur listelenmiş fazlalaştı ama. imkansız Tüm noktası. Yani yakından sevdikleri filmleri gözden geçirmelidir: kim bilir, belki de bir sürpriz olacak ve biz birkaç rol yaparken onun idol öğrenirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.