Sanat ve EğlenceFilmler

Aktörler "Mekanik Piyano için Bitmemiş Parça". Yorum ve filmin yorum

filmi "Mekanik Piyano için Bitmemiş Bir Parçası" Çeşitli film festivallerinde gösterildi 1977'de yayımlanan ve beş ödül kazandı. Sadece yönlendirerek aynı zamanda aktörlerin bazıları değil damgasını vurdu. Bunun önemli bir rol oynamıştır bu film hakkında ve: "Bitmemiş Mekanik Piyano için Parça"?

Resmin yaratıcıları

Nikita Mikhalkov tarafından filmin Direktörü - sonradan çekildi, "Güneş Yanığı'nın" filmi için "Oscar" sahibi. Onun filmin adı "Urga - Sevginin Bölge" altında çalışır için Mikhalkov aynı zamanda "Oscar" için aday gösteriliyor "Oniki" ve

Mikhalkov bağımsız filmlere karşı el yazısı yazmak için tercih ediyor. Bu sefer desteğiyle Aleksandra Adabashyana (ünlü Sovyet aktör ve yönetmen), Nikita yaratıcı hikayeleri Antona Chehova yeniden bir çalışma "Manor" Bir tek hikayenin içine kombine oluştururken, "Babasız" ve diğerleri.

Ana rolleri Aleksandra Kalyagina Yelena Solovey Yuri Bogatryev Oleg Tabakov ve diğerlerinin filmografisi dahil oldukça ünlü Sovyet aktörleri "Mekanik Piyano için Bitmemiş Parça" davet edildi.

Kamera durdu arkasında Paul Lebeshev, ayrıca resimlerimi Zil çalıştı, Kapı '' Love Slave 've' Beyaz Tren İstasyonu" açın.

arsa özeti

Filmde aktörler "Mekanik Piyano için bir Bitmemiş Parça" harika bir yaz akşamı belli generalin Anna Petrovna Voynitsevoy ülke evinde toplanan karakterler oynarlar. İnsanların birbirlerine aşina olmayan bir araya gelmek zorunda görünüyor, ama yakında çoğu geçmişte bir ilişkisi olduğunu bulacaktı.

Özellikle, ekran kırsal öğretmen Ödemeli aniden generalin üvey oğlu onun ilk aşkı karısını bulur mayhoş bir durum döner. Sophia gören Michael Platonov başını kaybeder ve bütün akşam ona anlatmaya çalışıyorum. Ve o kadar iyi Sophie onun dindar vazgeçmek ve birlikte kaçmak için onu davet eder bunu yapmak için yönetir.

Mihail Vasilevich Platonov aniden böyle macera eksik için aceleyle fark eder. Çaresizlik içinde, o su gibiydi gibi bir taraftan döndürülürken içinde uçurumdan atar. Evet, diz, öyle su çıkıyor ve intihar başarısız oldu. Yani hikaye biter.

Filmde rol Aktörler. "Bitmemiş Mekanik Piyano için Parça": karakter Platonov ve onun şarkıcı Kalyagin

Çehov'un karakterleri sert oynarlar. Bu nedenle Mikhalkov kanıtlanmış aktörleri davet etti.

"Mekanik Piyano için Bitmemiş Parça" - ilk işbirliği Aleksandra Kalyagina, Nikita Mikhalkov değildir. Kruşçev zaten "arasında Evde, onun ilk yönetmenlik denemesi Kalyagina filme bir yabancı yabancılarla aramızda". Bir sene Aleksandr Aleksandrovich filmde Birliği Babs Baberleya rolü boyunca meşhur oldu filmde filme sonra "Merhaba, ben senin halanım." Sonra aktör sonraki filmde nihayet, başlık rol Mikhalkov yönettiği "Love Slave" ve önemli bir rol "An Unfinished Piece ..." idi

Gençliğinde Aleksandra Kalyagina kahraman prytkost espri farklıydı. O büyük geleceği hayal. O Sophia'yla sevdalısıydı. Ama bütün bu geçmişte kaldı: şimdi sadece umutsuz köy öğretmenidir. Sophia ile bir araya gelen onda eski günlerde eski cesaret ve nostalji uyanır. o riske girmek ve belirsiz bir gelecek için eski hayatını terk etmeye hazır değildi hatta çok sevdiği Sophia eşliğinde: Oysa Michael Platonov öğretmen uzun zaman önce macera için onun tutku kaybetti çıkıyor.

aktörler ve rolleri: "Mekanik Piyano için Bitmemiş Parça". Sophia Voynitsevoy olarak Elena Solovey

Yelena Solovey olarak Alexander Kalyagin, en sevilen şarkıcılarından Mikhalkov biridir. 76 aktris olarak onun projede yer almayı kabul "Mekanik Piyano için Bitmemiş Piece."

Aktörler Alexander Kalyagin ve filmdeki ko-yıldız Elena Solovey "An Unfinished Piece ..." önce birbirlerini seven bir orta yaşlı insanlar oynar. Ama sonra onların yolları ayrıldığı: Michelle Sasha evli ve Sophia gelin Sergeya Voynitseva oldu - üvey generalin Anna Petrovna. Bir kadın yazlık Voynitsevoy ziyaret etmeyi kabul eder, o bile onun yanında ne toplantı deposunda bilmiyor ve bu meseleyi ne.

Yelena Solovey da "Çocuklar Vanyushina", "Mad Money" ve gibi filmlerde rol aldı "Köşedeki Blonde." 1991 yılından beri aktris ABD'de sürgünde olduğunu.

sanatçıların Diğer roller

filmi "Mekanik Piyano için Bitmemiş Bir Parçası" Birçok yetenekli aktörlerin çerçevesinde toplamıştır.

Örneğin, Yuri Bogatyrev Sophia'nın kocası - yolu Serge Voynitseva gitti. Aktör ayrıca film, "Don Sezar De Bazan" "Sakin savaşın sonunda gün" ve rolleriyle tanınıyor "Strangers Arasında Evde ...".

Filmde Nikita Mikhalkov Nicholas Triletskogo rolünü seçti. En iyi film "Savaş ve Barış" ve "Mutluluk büyüleyici Yıldızı", tanınan Antonina Shuranova, sahibi villalar oynanan - generalin Anna Petrovna.

Michel Platonov yasalara uygun eşi - Evgenia Glushchenko ( "Klim Samgin Hayatı") Sasha görev verdi. Ünlü Oleg Tabakov alacaklı Shcherbuk komşusu oynadı. Nikolai Pastukhov çerçevesi ( "Hırçın Kız"), Paul Kadochnikov ( "Köşedeki Sarışın"), Anatoly Romashin ( "Anna Pavlova") ve Natalya Nazarova ( "Sibiriada") da ortaya çıktı.

Yorumlar ve incelemeler

Chicago, Cartagena, San Sebastian, Belgrad ve Roma'da film festivallerinde beş ödül resmi var "Mekanik Piyano için Bitmemiş Bir Piece." Onun hakkında Eleştirmenler, tabii ki, olumlu. Dünya uzun Çehov eserleri hakkında kötü konuşmak alınmıştır ve bu hikâyelerin temeli filmi için komut dosyası tarafından oluşturulan üzerinde tam da budur.

Site IMDb resim oldukça yüksek olası bir on, sekizinin bir puana sahip. O döndü, ve modern dünyada olduğu gibi, devrim öncesi Rusya'nın sorunları ilgili göze güzel döküm memnun ve: Olağan izleyiciler de Mikhalkov çoğunlukla olumlu çalışmaları hakkında konuşur. Senselessness ve kendi hayatının boşuna, herkes bir kez gerçekleştirebilir. Ve bu "bilgi" ile ne - herkes kendisi karar verir: kaderlerini değiştirmek veya değerli zaman yakmaya devam etmek. Maalesef Kalyagina kahramanı ikincisi seçer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.