SağlıkMüstahzarlar

Tıbbi Bankalar - unutulan ancak soğuk algınlığı tedavisinde etkili yolu

Tıbbi Bankalar, solunum sistemi iltihabı, hem de nevrit ve nevralji, miyozit ve diğerleri gibi yaygın hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Yakın geçmişte çok yaygın olarak kullanılan varsa, tedavinin bu yöntemin ardından yavaş yavaş popülerlik azalır. Tıbbi bankalar nedeni popülerliğini kaybetmiş daha modern ve kolay kullanımlı tıbbi cihazlar ve ilaçlar vardı etkisiz, fakat.

Tedavinin bu modern tip doktorların oranı belirsiz. Onun hayranları bankalara Yüklendiklerinde lenf ve kan akımı vücudun belirli bölümlerine olduğu tıbbi gerçeği getirmek faydaları savunuyorlar. Bu büyük ölçüde bu bölümünün gücünü ve inflamasyon daha hızlı bir şekilde emilmesini arttırır. Ayrıca ısınma bankalar altındadır ve bu nedenle ağrıyı azaltmak vücut alanları oluşur. Bu tedavinin karşıtları birçok küçük kan damarlarının bir ara oluşturulur ve kanama olan söz konusu olmaktadır yükleme kutuları, cilt emilir gösterir. Ama aynı zamanda vücutta bağışıklık süreçleri uyarırlar.

bankalar koymak nasıl

Bu yöntemin uygulanması hastalığın sitesine yakın kendi kurulum muamele edilmesini içerir. Bankalar, ayarlanamaz kendi kemik çıkıntıların, kaslı katmanı ve yağ tabakasının yeterli olduğu vücudun bu kısımlarına sağlığını koymak gerekir, onlar kalmayacaktır. Eğer solunum sistemi hastalıkları için tedavi bu yöntemi kullanırsanız, bankalar kürek kemikleri altında ve köprücük altında, omurganın şarj edin. kalbinde onlar yüklenemez.

bankalar kullanmak için, öncelikle onların eğitimi yürütmek zorundadır. Bunu yapmak için, iyice yıkayın ve sonra tamamen silip temiz bir tepsiye yerleştirin. Iplik veya metal forseps, yün az bir miktarda, alkol, vazelin ve eşleşme metal sonda hazırlamak için bir vazelin varsa, herhangi bir bitkisel yağ yerini alabilir da gereklidir.

Hasta kutular uygulamadan önce düz bir yüzey üzerine yerleştirilir. cilt alanlarına daha kavrama bağlı oldukları yüklenecek için, vazelin yağı veya bitkisel yağ ile yağlanır. bu tutuşturmak pamuk sonra alkol ile nemlendirilir ve bir yandan sonda tutmak ve diğer bankaya alarak. Boynu ateşe getirilir ve o hızla vücut üzerinde koydu. Böylece, tüm Hazırlanan kavanoz kurulumu çok hızlıdır. Hemen cilt içine sıkılır olduğunu göreceksiniz. Artık iyice hastayı gizlemek gerekir ve bu pozisyonda yaklaşık 10 dakika olmalıdır.

Hasta yatıyor olsa da, tek terebentin merhem öğütmek için gereklidir. Bu yöntem çok etkili, sadece avuç içinde sıcaklık hissi kadar ana kadar Merhem sürmemi iyi. Böyle kompleksinin kullanılması bazen tek seferde öksürük kurtulmak için izin verir.

Belirtilen süre geçtikten sonra, teneke kutu ateş başlatmak için gereklidir. Bu işlem için sipariş ağrısız olarak, sadece havaya, boyun kenarında parmağınızı basın ve banka kolay çıkar çarptı. Aynı şekilde uzaklaştırıldı ve kalan bankalar. İşlem sonrası bir havlu ve sıcak tutmak için daha uzun bir süre boyunca hastanın gizlemek için sıkı bir battaniye ile cilt temizlemek için iyi olmalıdır. Her gün tedaviden önce olumlu sonuç olabilir bu işlemi tekrarlayın.

Sen eter yerine alkol kullanamazsınız. Pamuk, aksi aşırı alkol cilde akabilir ve böylece yanıklara neden biraz, daldırma.

teneke kurarken çocukların 1-2 gün ara vermek önerilir. Ayrıca çocuklar için kutular ve hardal sıvalarının kullanımını alternatif mümkündür.

onların uygulamada deneyime sahip sağlık profesyonelleri dahil etmek için nasıl bankalar koymak için hiçbir soruyu sahip olmak için, daha iyi olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.