MaliKişisel Finans

Sanal haritası "Yandex": nasıl oluşturulur?

Bugüne kadar çok var kredi kartı türleri kabartmalı bankamatik, kredi ve ad -. Teknolojinin gelişmesi ve internet, dinamik bir gelişim ve sanal banka kartları ile. genellikle ne nasıl kullanmak ve uygun tasarım dışarı bulacaksınız daha sanal kart "Yandex" dir.

Bir sanal kart nedir?

Yani, bütün sanal kart ödeme sistemi, "Vize" veya "Master Card" Internet üzerinden ürün veya diğer hesaplamalar satın alınması için ödeme için tasarlanan kartların özel türleridir. Tipik olarak, bu kartlar sırasıyla her zamanki dükkanda hesaplanamaz bir malzeme taşıyıcı varsa veya ATM'den para alamadım.

Neden internet üzerinden hesaplanması için iyi "Yandex" sanal banka kartı için doğru olan? Başlıca avantajı hesaplamalar için güvenlik seviyesi arttırılmış, hem birincil kart bilinmeyen bir yöne paranın kaybolması etkilenmez yani ek bir garantisidir.

Muhtemelen zaten internet üzerinden olduğu hesaplamalarda plastik kartlarla dolandırıcılık farklı bir türü olan phishing, duymuşsunuzdur. Ne tehlikeler tuzak basit bir kart tutucu can? Örneğin, bir çevrimiçi mağaza üzerinden malları satın almak için karar verdikten ve basit kart satın almak için ödeyecek. ödemeyi onaylamak için, tam kart numarasını belirtmek zorunda ve ayrıca çoğu durumda özel bir üç haneli güvenlik kodunu olacaktır. Mağaza teorik kendi amaçları için elde edilen bilgilerin kullanılabilir ve veri yakalama saldırganın başka çevrimiçi mağaza satın alınması için ödeme yapabilirsiniz anlaşılabilir.

Eğer "Yandex", sanal bir MasterCard kartı veya Visa kullanan varsa, riskleri çok minimuma indirilmiştir. Her şeyden önce, bu kartların çoğu limitleri ve son kullanma tarihi üzerinde bir sınırı vardır. Bazı kartlar genellikle nedeniyle, hangi hatta gizli bir kod numarası ve bilgisi dahilinde bunları çalışmaz yeniden kullanmak, sadece bir kez kullanılabilir. Diğerleri aylarca çalışabilir çoklu kullanım imkanı ile sanal kartlar, ancak yani, saldırganlar istediğiniz bile size önemli hasara neden olmadı, parasal sınırı sınırlıdır.

"Yandex" - bir sanal kart (Visa iyi sadece bir kez kullanılabilir veya MasterCard). Örneğin, ödemek için bir şeye ihtiyacım - Bir kartı yarattı hesaplama, tedarik maliyeti için belli bir sınır belirleyebilirsiniz.

Bir sanal kart yapım da önemli finans yönü olduğu zaman, bunlar her durumda karşılaştırıldığında gerektiğini, böylece, daha faydalı ve güvenli olması sürekli olarak yeni kart edinmek veya yeniden satın alacak, ücretsiz olarak kullanılamaz.

Nasıl sanal kart hesaplamak için?

Genellikle plastik bir kartın özgünlük üzerindeki sayı, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu özel için kontrol edilir - bu parametreler ödeme sırasında girilir. Buna göre, aynı şekilde, normal banka kartları aracılığıyla internet üzerinden alışverişlerde kimlik doğrulama ve ödeme yapılır. büyük güvenlik ödeme onayı için tek seferlik şifre ile telefon mesajları geldi Yalnızca onlar var.

"Yandex" Sanal haritası - kart olmadan kart

O kullanarak gerçeğini itiraz etmek çok zordur kredi kartlarını çok uygundur. Hiç cep nakit olsa bile, sen mağazalarda alışverişlerin ödemesini sağlar. Ama bir kart çizmek, banka şubesi başvurmalısınız. Yalnızca internet üzerinden ödemeler için ihtiyaç Ama eğer, bu bir sanal kart düzenlemek için en iyisidir. Örneğin, bir banka kartı, (sanal) "Yandex" sorunsuz internet üzerinden ödeme sağlayacaktır. Buna ek olarak, için faturaları ödemek için yardımcı olabilir belediye hizmetleri, kanepe doğrudan mobil iletişim ve diğer ödemeler.

Nasıl bir sanal haritası "Yandex" çıkarabiliriz?

Her şey çok basit. Bir yerlerde ofiste işlemek için gerekli değildir, web sitesi "Yandex" gidin ve e-posta kayıt için yeterli olacaktır. Ardından, kart salımını sipariş edebilirsiniz kişisel hesabına giriş yapmanız gerekir. Bunu yapmak için, "Para" ve bitki kendisi e-Cüzdan gidin. Ona göre derhal ve otomatik olarak serbest bırakıldı ve kaynak "Yandex" konulu kartı. ve kendi sanal kart oluşturabilirsiniz. Site aynı zamanda karşılık gelen bir bölüm vardır. Sonra kartın karşılığı serbest olmalı ve bu da kullanılabilir.

Zaten bir kullanıcı iseniz, bir harita yapmak çok daha kolaydır "Yandex Mail'e." onunla internette yapılan tek alımlarını olabilir Ödenmesi.

Yöntemler kartlarını şarj

Eğer çıkan haritayı kullanmak için başlamadan önce, hesabınızı güncellemeniz gerekir. Orada bu işlemi gerçekleştirmek için çeşitli yollar vardır ve bunlar üç gruba ayrılır:

Mevcut kartlarla 1. Ödeme.

nakit olarak 2. Mevduat.

diğer kaynaklardan kart "Yandex" para 3. Aktarım.

Hesabınızda sonra, karta "Vize" veya "Master Card" sahibi iseniz, şarj gidip listeden uygun satırı seçin. Daha sonra, bir pencere hangi gerekli bilgileri girin ve karta "Yandex" transfer onaylamalısınız görünür.

Buna ek olarak, banka kartı "Yandex" ve ATM yoluyla şarj edilebilir. Bu, aşağıdaki bankalarda yapılabilir:

- Tasarruf - kartını yenilemek farklı bir banka kartları ile ödeme dahi herhangi bir ücret tahsil edilir hesap.

- MTS Bankası - ayrıca komisyon tamamlanması için ücret alınmayacaktır, ancak yalnızca banka verileri tarafından verilen kartlarla para transfer edebilirsiniz.

- "Neryungribank" NOMOS-Banka, RPS "Altın Taç", "Yeniden Yapılanma Ural Bankası ve Kalkınma", "Holmskkombank", "ENERGOTRANSBANK" - bu bankalar da transfer için bir ücret, fakat ikmal tek banka kartı ile gerçekleştirilmektedir.

- VTB-24 - transferi yüzde birin bir ücret tahsil edilecektir, ancak az elli daha ne iki binden fazla ruble. VTB-24 kartları ile tek Kabul.

- Böyle bir hizmet için "Gazprombank" yüzde üç komisyon alır ve transfer sadece onun kartı ile gerçekleştirilmektedir.

- "Uraltransbank" üç yüzde bir komisyon alır. Kayıt herhangi bir banka kartı ile yapılabilir.

- "Chelyabinvestbank" (sistem "Şehir") - Komisyon ayrıca yüzde üç olduğunu. Sadece bankanın kartları ile para aktarın.

sanal kart "Yandex" başarıyla bir ATM ile güncellendi, ilgili banka kartı olmalıdır. Hatta nakit olarak ödeme yapabilirsiniz ve uçları arasında olduğu gibi tek istisnası, Sberbank olduğunu. Buna ek olarak, bilmek emin olun hesap numarasını "Yandex" in. Eğer ATM'den para yatırırsanız, ödeme miktarı on beş bin ruble ile sınırlı olacaktır. Komisyona gelince, o paragraf kabul ödemeleri açıklığa kavuşturmak için daha iyidir.

kart mevcut değilse, o zaman nakit olarak hesabınıza şarj için büyük bir fırsat var:

- Self-servis terminalleri. Bu yöntemi kullanarak, Komisyon tarafından tahsil miktarda dikkatlice bakmak gerekir. diğerlerinde yüzde on ulaşabilir Bazı terminaller, hiç yapmayız.

- Bu ödeme sisteminin ortaklarının ofislerinde ödeme yapın. Burada da Komisyon yedi yüzde ulaşabilir. Teslimattan önce, bu kez belirtmek emin olun.

- örneğin, bir transfer sistemi kullanın, "İletişim", "Unistream" veya "Rusya'nın Posta".

tamamlama cüzdan anda nakit olarak "Yandex", kredi kartıyla yapılan ödemelerde aynı sınırlamaları ayarlayın. Eğer hesap numarasını ve on beş bin ruble tutarı söz yeterli olacaktır. Ayrıca Web Money çantasından havale edebilirsiniz. yaklaşık beş yüzde Böyle bir transfer ücreti.

Sanal haritası "Yandex" - nasıl alışverişlerde ödeme için?

kart çıkarılmış ve hesabını yatırılır sonra, alışveriş yaparken başlayabilirsiniz. şema internet üzerindeki tüm dükkanlar çok basit ve yaygındır. sanal kart "Yandex" ayrıntıları belirtmek ve ödeme bekletme onaylaması gerekir ödeme kartlarının anda bir ödeme sistemi "MasterCard" sahip olduğunu nedenle.

Ödeme yöntemi seçme mutlaka dikkatli olmak ve online ödeme kartları "MasterCard" seçili olduğundan emin olun gerekir. Bu durumda zaten hazırlanmasında ve sanal ürünler ve normal harita için ödemek zorunda.

Sabit tarifeler, limitler ve komisyonlar

İnternet üzerinden alışverişlerde ödeme, sıradan kartlar, aynı zamanda sanal kart "Yandex" sadece sahip bir ücreti talep unutmayın. Bu konudaki Kullanıcı yorumları komisyon miktarı o kadar yüksek olmadığını göstermektedir, bu nedenle çok uygun kart kullanın. Buna göre, maliyetler beklenenden biraz daha yüksek olacaktır.

genellikle ne surcharge?

Ek ücretler aşağıdaki işlemleri sırasında uygulanacaktır:

1. Mevduat "Yandex". Bu işlem için kullanılan yöntem bağlı olarak, komisyon 0 ile yüzde 10 arasında değişebilir. Bu sorun çeviri uygulanmasında netleştirilmesi gereken emin.

2. kart hesabından para çekmek ise, yüzde üç + başka bir 15 ruble bir ücret tahsil edilecektir. Biz örneğin herhangi bir ödeme sisteminin geri çekilmesi için kullanırsanız, "İletişim", o da henüz başka ücret, ancak sistem kendisi olabilir.

(Teslim yurtdışında gerekirse) bitmiş kartların 3. "Yandex" özgür olacak, ama gerekirse postayla yayınlanma (teslim ülke içinde yapılmış olması gerekir) 149 ruble ödemek zorunda kalacak, ya da 199 ruble.

sanal kart hesabına para aktarırken 4. on beş bin ruble tutarındaki toptan ödeme, bir sınırı vardır.

avantajları ve dezavantajları nelerdir kartları "Yandex" in edilir mi?

Kart çok hızlı ve kolay bir şekilde verilir. Bunu yapmak için, sadece bir bilgisayar ile internet olması gerekir. karta aşağıdaki avantajları şunlardır:

1. çevrimiçi mağazalardan satın ödemek için uygundur.

Google Play veya App Store üzerinden satın yürütmek 2. yeteneği.

komisyon olmadan hücresel iletişim için 3. Ödeme.

otomatik olarak çeşitli faturaların 4. Ödeme.

Ödemeler için olası bir ücret hakkında akılda tutulması emin olun, böylece önceden masrafları hesaplamak gerekir. Ayrıca, güvenlik bakmak emin olun. Hiçbir zaman, hiçbir koşulda, üçüncü şahıslar tarafından yetkisiz kullanımı bir duruma düşmekten kaçınmak için kimseye Kullanıcı adı ve şifresini söyle.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.