SağlıkSağlıklı beslenme

Sağlık - Ben eski güçle tanıştı nasıl.

40 yaşında ben, bir uygar üç öğün normal kabul ve daha az yiyebilirsiniz hiçbir fikri yoktu her şey gibi. Ama yavaş yavaş ben kronik hastalıklar ortaya çıkmaya başladı. Aynı zamanda, ilaç için hiç para, doktorlar için zaman artı işlerini kaybetme korkusu vardı. Tüm aile bakımı harcanmıştır kazandı. Birçok Ruslar gibi, hayat vb parkta koşu, yoga ve diğer iyileştirici sistemleri de dahil olmak üzere, kendi kendine ilaç beni zorladı ve insanlar ve diğer araçları dokunmak Bu sistemlerin her zaman, azim ve irade gerektirir ve bu değildi I hiçbiri yok. Bir hastalık arada hepsi zaten kıt çanta yıkıcı, zor çalışılabilir hale getirerek eklendi. Ve ben ne para, ne zaman, iradeleri harcamak yok sağlığa toparlanma bir çare bulmak istedik.
Ve, gör, eureka, bu aramalarda yapımında yıl 15 önce, en sonunda çareyi buldum ve böyle bir planın bin hakkında, aslında Rus köylü gıda 16-17vekov sırayla antik çağlardan gelen model ve olduğu ortaya çıktı yıl tüm yedi antik dünyayı. Ve gıda burada ve bir defalık hakkında vardı.
Sonra yanlışlıkla kronik hastalıklar biraz çekilmeye ve daha kolay hale gelir ki, eğer, üst üste 2-3 gün kahvaltı ve öğle yemeği ve sadece sahip atlamak yemek keşfetti. Sadece o zaman her yerde iktidarda olanlar 16. yüzyılın onların geleneklerini korumak için ne Japonca övdü. Sonra da kendime sordum ve eğer olurlarsa, Japon olduğunu, daha sonra neden aynı olamaz, onların 12. yüzyılda yiyebilirsiniz. Ve burada ben yani çok hastalık zaten sakatlık getiriyor etti, özellikle de 16. yüzyılın Rus köylülerinin modeline yiyeceğiz, almak ve bir deney yapılmıştır olacaktır. Çok yakında benim kronik hastalık yere çıkmak başladı ve yere yarım yıl içinde, ben genelde onlar hakkında unuttum ve aynı zamanda atalarının yeni eski sistemde aşık ve bu gün onun tutkulu destekçisi ve destekleyicisi kalması bilinmeyen ve girdi, karar verdi. Benim güçlendirilmiş çok nadir yayınların doğruluğu Güven hangi yazarlar iddia yıl içinde Avrupa ülkelerinin geçiş 100-300 yıl günde en sonunda aslında bugün olan bu ulusların dejenerasyon ve tarihsel kaybolması, yol açacak büyük bir hataydı üç öğün ve Biz gözlemliyoruz.
Rus köylüleri günde yalnızca bir kez yemek başladı Yani, 15 yıl önce, bir gün "medeni" ve üç öğün ile dağıldı.

Bugün, yeni (eski) güç kaynağını geliştirmek için çalışıyorum ve bazı arkadaşlar ona doğru gitti ve aynı zamanda farklı kronik hastalıkların çok dağıldı. Böyle insanlar azdır. Çok güçlü ve mutlak güç insanların kafasında üzerinde günde üç öğün mevcut sistemi. Buna ek olarak her birimizin bir çocuk ve aile sistemi güç günde üç öğün alışık, onlar muazzam emek sarf anlaşılmıştır. üç öğün aynı enerjiyi gerektirir Yani, yetişkin yaşa ulaşmak için. Ama nerede almaya? büyük çoğunluğunu Ebedi tuzağı.

Mitler ve antik hakkında gerçeği, bu bir yemek.

Bir yemek getirilince tanıdık ve doktorlar kahvaltı ve öğle yemeği atlama, ben sözde çok zararlı olduğu sindirim sistemi, aşırı akşamları çok yemek zorunda olacak uyardı. Yani bu deyim geçiş döneminde, daha sonra çok kısa bir süre sadece kısmen doğrudur kanıtladı ve edilir.
Ama 2-3 ay sonra bedenim yeniden ve genellikle harika bir paradoks vardı. Şimdi akşam, yıllardır günde üç öğün yemek daha beklenmedik az gıda tüketmek başladı. En adil tırmanmaz. Uyarılar gerçek efsane idi.
Hatta benim karşı yeme alışkanlıkları değişecek. Eğer daha önce Gıda, mutfakları, salatalar, yeni yemekler çeşitli sevdim, o zaman sadece bir defaya mahsus akşam yemekleri geçiş ben, monoton yiyecek stres, basit istiyoruz ve. Yani sadece sevilen ve açgözlü çanak aniden bir akşam ben plaka üzerinde geçit ile, benim için basit bir Rus çorba ya da bezelye güveç olur. yere gitmişti turşu için seviyorum, ama önce gıda çeşitliliği olmadan yapamadı. Buradan çıkacak sonuç sadece kendi isteği dışında akşamları zamanla kendilerini alıştırmak herhangi bir kişinin kesinlikle basit bir köylü gıdaya geçiş böylece Ve orada şaşırtıcı derecede küçük miktarlarda olacak ve sonunda buna maloedenie ve sağlık versin ve çok para kazandıracak . Bu ata gücün sistemde her zamanki gibi iş dönüş, bu.

Antik gücün rakiplerinin temel iddialardan biri, ben, kendileri için günde bir öğün olacak biz 3 öğün çeşitli çok keyif kaybetmek efsane öğrendim gibi. Aslında gıda günde tek bir yemek için gönüllü geçiş kaçınılmaz yoksullaştırıp 3-4 kere bunların boyutunu küçültmek üç öğün destekçileri göre, ana zevkler ve insan kaynaklarının sevinçlerini ve biridir. Öyleyse neden o merak yaşamak? Burada maalesef yaygın bir yanlış kanı cehalet ile kaplıdır. Basit aritmetik burada çalışmıyor. Biz 4 kez yemek zaman, o zaman mutlaka zamandan tasarruf ve diğer faaliyetler (okuma, konuşma, iddia, ütülenmiş giysiler, vs.) ile gıda birleştirmek ve hatta bu hızlı ile gıda yutmak neprozhovannuyu bulunmuştur. Aslında özellikle kendi içinde iktidar şekilde beri, biraz alıyorum aynı anda yeme keyfi hastalığı taşır. Akşam başka şey bir yemek. sonra ben hoş bir yemeğe ev acele gıda günden itibaren alışılmış perhiz olunca Görüyorsun, ama şimdi hissediyorum "Pushkin genç sevgilisi." Her gün, akşam yemeği gerçek bir kutlama için acele, yararlanma sık yemekler çok daha fazladır. Adam o gün ilk kez demektir köylü rutin, laik eserler sonra yemek vardır hangi Plastov "Dinner traktör" resmini hatırlayın. Hangi tatil yemek! Bu aslında eski diyete bir ilahi olduğunu. Ben sadece akşam yemeği O zaman, ben şimdi nasıl, ne tabii ki gıda az miktarda o geçit anlamına uzun süre için çiğnemek sonra, yemekten dikkatini değil, daha önce bilmiyordum çok eğlenceli hissediyorum. Şimdi bu kadar az Rus köylüler yiyordu neden kentsel rutin alışık isabet anlıyoruz. (Bkz. "Çocuklar," Çehov'un hikaye).

NEDEN hasta çingeneler olsun ETMEZ

Birçok Rus 20. yüzyılın 50-70 yıl içinde basitçe Roman yalınayak önceki ilkbaharda buzlu su birikintisi üzerinde, tren istasyonları dolaştığı çocuklar ve kararlılıkla hiçbir kötü bunlardan hiçbiri bir kuş sürüsü şok hatırlıyorum. Bu olağanüstü bağışıklık soğuk algınlığı ve genellikle herhangi bir hastalık için Roman çocukları daha sonra basitçe Rus çarptı ve kimse bu mucizenin gerçek nedenini açıklayabilir. Ve tüm kronik hastalıklardan Romanların güvenlik gizli aslında beslenme antik ilkelerine yatıyor, onlar korunmuş 18-20-X yüzyıllarda insanın doğa üzerindeki yenilikleri her türlü gelen kapalı topluluklara, savundu vardır. kimin gücü teknolojisi neredeyse değişmez Roma en eski ve dolayısıyla en bilge Rus milletinin, sonra. Yani Roman onlar için sorun yalnızca, yani Hipokrat insanlara vasiyet aslında, olarak çocuklarını beslemek için çocukluktan devam, ve antik desen üzerinde, yani günde, ortalama 1-1.5 fazla çıkıyor. Ve onların neslinin bütün çocuklar güçlü, sağlıklı, zeki insanları büyümek. Ve bugün, Roma'daki çevre, rağmen kısırlık, prematüre bebeklerin, çocuk hastalıkları, kötü alışkanlıklar, vs. değil iken, Rusça olarak kitlesel bu hastalıklardan ve hatta yetersizlik erken iktidarsızlık, ailenin dağılması kütlesinin muzdarip. Ve Romanların gözleri her Avrupa çocukluk üzerine tutun birden aşırı yemek kaynaklanan tüm bu sorunlar varsa. Ve bu yeniden kullanılabilir oburluk büyük kuzey etnik grup olarak Rus'un yok olma ana nedenidir bu. Ama bu hipotezin geçerliliği dolaylı Sovyet makamları tarafından 20. yüzyılda kuzey halkların sönme yeniden kullanılabilir güç düzenini empoze kanıtlıyor.

Kuzey ve Sibirya ve antik gücün Halklar.

Sovyetler Birliği'nde 1960 yılında çok sayıda başlangıç mutfak devrim olarak yemeklerin yüzlerce büyük bir yemek kitabı çıktı. Sonuçta, bu Rusya önce bazı 30-40 yıl hiç denenmedi fazla 5-10 yemekleri sandalet içinde köylü, bir ülkeydi, sonra da yüzlerce olmuş ve dünyanın dört bir yanından. Bu mutfak devrim genelde hep 3-4 öğün yedim Kuzey ve Sibirya halkları dahil SSCB tüm ulusları, etkiledi. Rus mutfak devriminde 1960 ve bugün yaklaşık 100 milyon. Yaşamlar mal oldu, ama şimdiye kadar hiç kimse bu fenomeni şekilde bağlamak için düşünmüştü alkolizmin bir salgın ile çakıştı. Ve, Sibirya ve Kuzey halkları bakımından, bunlar vb Kuzey SSCB'de milyar dolarlık programı, taş köylerde, tıp, rağmen, alkolizm sönmüş dalgalanma yüzde 70 bu dönemde olan Sonuç olarak, 20. yüzyılın sonlarında 80'lerde, yetkililer yani aslında mutfak devrim ve kötü alışkanlıkları dejenerasyon arasındaki bağlantıyı tanıdı, geleneğe göre yemelerini döndü. onlar sadece% 30 civarında iken öldüğü için aynı zamanda, böyle bir ilişkiye Rus tanımadı ve daha onlarla, hatta 70 yıl orada% 70 eşiğinin altında, yani üzerinde deneme yapabilirsiniz.
Bugün, Sibirya ve Kuzey halkları, tıp için gerek kalmadan, tek başına yaşayan ve hasta alamadım geleneksel yiyecek bir şey yok. Böyle bağışıklık temel nedeni eski bir güçtür şeması ile asırlık yiyecek bir kombinasyonudur. Aksi takdirde, kuzey ve Sibirya halklarının sağlığında ana faktör aynı şekilde, antik Yunanlılar gibi, onların balık yemek ve balık onlar 1-1.5 fazla yemek değil mi AV Suvorov.
Sonuçta, örneğin, orada gıda onlar, yani 4-6 kez günde uygar olan, ve sağlıkla biz sadece aldığım beri kronik hasta Avrupalılar da onların asırlık gıda gidebilirsiniz, ama ondan onların hastalık yok olmaz olduğu laik rejim ile asırlık yiyecek kombinasyonu, insanların gıda genellikle 1-1,5 kez bir gün (mono-diyet antik güç) değil.
büyük kuzey millet olursa olsun, 20. yüzyılın 60-80-ler ile aynı yasalar altında yaşayan geliştirilmiş standartların Dejenere Bugün, Rusça, Sibirya ve Kuzey küçük milliyetler, çünkü doğası mutfak inanıyordu, sandalet içinde sonsuz köylüleri kalır ana din olarak devrim. Gerçekten, geri asırlık kaydetme gereğini anlamak için diyet, yolun sonuna sonunda mutfak devrim kaldırıldı küçük kuzey halkları, geçmek kadar, ilke olarak, yani% 70 dışarı ölmek Rus gerekir.

1941-45 savaşı yıllarında Antik gücü.

Sert gerçeği o eski zamanlarda olduğu gibi, olduğu, meslekte genellikle en fazla bir buçuk günde yemek, arkada, önde daha sonra Sovyet insanları zorladı. Ama, ilginçtir, bu arka planı, insanlar kronik hastalıklara zarar durdu. Bu zor yıllarda tüm yaygın hastalıklar sadece SSCB'yi terk etti. kimse o zaman pratik olarak zarar vermez çünkü Doktorlar tedavi çoğunlukla yaralı bir başka tıbbi bakım, gerekli değildi. savaştan sonra yeniden güç normal döndü ama ona sırt ve yoldaşları ile, yani kronik hastalıklar ve kötü alışkanlıkları ve doktorlar tüm ihtiyaç tekrar edildi.

NEDEN tüm hastalıklar için ANTİK GÜÇ-derde deva?

Öncelikle, hemen o eski güçte aşırı yeme tıbbi tehlikelerin söz ve geçerliyse, o zaman yalnızca ilk kez not edin. Sonraki yemekte daha az gıda gerekli olduğu bir organizma, değiştirilmesi geliyor ve 3-5 ay içinde sonuç olarak akşam yemeği güveç daha adil şehirden o kadın gibi tırmanmaya yok olur.
İkincisi, akşam önceden bilinmeyen almak bir gıda bayram haline gelir , estetik zevki üstelik basit yemek arzusunu uyanır, yani lahana çorbası evet lapası ve artık yabancı gıda her bakmak istiyorum. O akşam yemeği önceki yetmedi sevinç güçlü bir uyarıcı, dönüşür ve bu kötü alışkanlıkları için yapılmış olduğunu. Birçok kişi bir gün işten sonra tek kullanımlık gıda akşam zevk tasvir resmini Plastov "Akşam traktör sürücüsü", hatırlıyorum. Resmin kahraman tanımı gereği bir alkolik ve Chronicle olamaz. Resim marşı atılabilir antik diyet.
Üçüncüsü, tatil akşam yemeği uzatmak için arzu sadece onlar okurdum, botovnyu yemek ve ardından gıda az miktarda yüklemek ve sağlıklı yiyecek tamamen sindirilmiş gibi yiyecekleri çiğnemek için değil, uzun bir süre için avunmak yapar toksinleri ve dolayısıyla sağlığını önler. Sonuçta, insan aklı bu kadar sık o sadece gıda sadece akşamları toplanan köy hasat sonsuz durumu için bir zaman olmamıştı, 4-5 öğün için tasarlanmamıştır. Dolayısıyla, biz eski gıda enerjisini kırarak, gıda gözetmeden hızla yemek ve sindirmek değil gıda, bir zarar vardır, orada biz sadece sıkılmış 4-5 kez, ve.
Yani eski akşam yemekleri, akılda gıda ve tatil büyük bir saygıyla yavaş basit insanların gıda çiğneyen uzun dürtmekte olmadan hangi kimse bir psikolojik kazanılan bir yemek olduğunu o sevgi ve arzu uyanır ve yavaş çiğneme az miktarda yiyor hangi güzel bir yemek. Dolayısıyla, bu gıda tüm sorunları için çare dönüşüyor, sadece o çünkü 16-18 yüzyıllarda Rus köylüler, bu diyet yaparsa vb alkolizm, beslodie, iktidarsızlık, akıl hastalığı dahil bağımlılık, gelen zarar vermez.
Şimdi sağlıklı olmak için nasıl yemek istediler Ve bugün, o zaman büyük bir Suvorov mağaza denilen eski gücü hakkında insanlara ve Rusya milletin sağlığını ve sayısal gücünü geri dönmelidir hangi konuşun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.