Haber ve ToplumÜnlüler

Angelica Rivera, Meksika Cumhurbaşkanı'nın eşi

Birçok ünlünün aksine, taraftarların ve gazetecilerin sürekli artan bir ilgi tahriş etmez. Angelica Rivera "Mistress" ve "Sadece Maria" gibi ünlü filmlerde oynadığı olağanüstü bir aktris vardır. Ve yine o altı çocuk annesi, şarkıcı ve Meksika ilk kadındı. o "Hayat"? adlandırılan kendi sabun serisinin kahramanı olmak için yeterli değil midir!

Erken kariyer

İri kahverengi gözleri ve seksi vücut onu tanınabilir hale yardımcı oldu. Angelica Rivera erken yaşta o modelleme ve Meksika'da ancak ABD, hem de Japon reklamlarında sadece oyunculuk başladıktan sonra. kız bir filmde rol teklif edildiğinde, o da kaybetmedi. Ama Angelica sadece harici verileri popülerlik kazanmaya asla. Rivera aşk sahneleri oynadı Eğer onun karakteri kaba bakmadı. Çok dürüst ve şehvet - yani o bir karakteri oynuyor doğasını vurgulamak için kullanılır budur.

yıldızlardan Önerileri

Angelica Rivera en veroniki Kastro, en iyi tavsiye aldığımda: "Eğer iyi bir eş, anne ve kız kardeş olmak zorunda, bir yıldız olmak." Ve o bu prensibi takip etmeye çalıştı. Böyle çılgın bir çalışma takvimi ile o her zaman genç ve taze görünmeyi başardı Belki de bu yüzden. Bir diyete yapışır ve anti-aging kremler kullanmak, spor oynarken - Günlük görünüm izler. Bu kariyerlerinin gelişimi için sadece Angelica olmalıdır. Rivera bir koca ve çocukları mutlu etmek için tam güç için istenmek için izin Böyle bir yaşam tarzını sürdürmek.

Sıkı çalışma ve yetenek

Rolünü, bir şeyler öğrenmek yapıyor tüplü dalış, binicilik veya oynat saksofon, kız eğleniyor olsun gerekirse. yılan ve farelerin Angelica Rivera müthiş bir korkusu olursa, seyirci bile bu konuda tahmin etmez. Televizyonda onun kahraman cesur ve korkusuz ekranları. Ses Rivera - Oyuncunun bir yeteneği de parlak faset. TV dizisi ek olarak, o sahnede seslendirdi. Şüphesiz herkes Ricky Martin ile Angelica duet hatırlar. Bu nedenle, tekrar tekrar aday ve en iyi şarkıcı ve aktris Meksika'da değil aynı zamanda yurt dışında sadece olarak verilmiştir.

ilk evliliği

kimin biyografi Meksika TV dizisinin tüm hayranları bilinmektedir Angelica Rivera, yapımcı Veronica Castro aşık olduğunda, o bile evlilik 14 gibi yıl beklemek zorunda olacağını hayal vermedi. Sadece deneyim "gayrimeşru" çocukların anne ve baba evli olmasına yol açmıştır. Ama mutlu bir ailenin tek bir yanılsama oldu. Hemen düğün sonra bir şey oldu. Kocası çok Angelica rahatsız. O tam olarak nasıl, ama stresleri kimsenin yazık ihtiyacı olmadığını söylemedi.

Enrique ile aşinalık

2008 yılında, Enrique Nieto sürekli ilaç savaş ve yolsuzluk skandalları arka plan üzerinde çok kolaydır Mexico City, valisi oldu. O ilk elden bunu biliyordu: Kendi çocuklara bir girişim. Angelica Rivera ülkeye turist çekmek için bir video Nieto siyasi kampanyanın çekimleri katıldı. İlk toplantıda Kadın Enrique muhteşem bir görünüm vurdu ama bir restoran aktris de yemekten sonra gerçekleşen: bu hoş adamı. Gibi sonradan o Enrique ayrılmak istemediği için yine de yemek, gece geç saatlere kadar ertelendi, Angelica, gün o çok gergindim itiraf etti, ancak.

Gerçek hayatta, Nieto oldukça kimin efsaneleri oluşturan aşk ilişkilerinin politikasına benzemiyordu. O ilk gün Rivera kalbini kazandı, ama ilişkileri giderek gelişmiştir değil. Angelica pahalı hediyeler değil ruhun derinliklerine taşındı ve onun konfor konusunda düzenli bakım Enrique. Nieto gelin olmak için sordum zaman, aktris hemen kabul etti. Tabii ki, sonra ona çocukları ile danıştı. Onlar itiraz etmedi.

yeni bir aşk

kimin filmografi yeterince kapsamlı Angelica Rivera, Castro'nun ve Enrique eşi öldü boşandı. Ama onlar bile çocuklarının kalplerinde tutmak için etrafında artık olanlar yerleştirir düşünmüyordu. o çocuk duygular söz konusu olduğunda, halka oyunları değillerdir. Bu nedenle, hafta sonu hepsi uzakta meraklı gözlerden, kırsal yazlık bırakın. Geç birlikte akşam yemeği ve gün boyu SMS bir sürü: hala Angelica ve Enrique saygılı tutum anda.

Bu çift mükemmel kariyerini ve özel hayatını birleştirmeyi başarmaktadır. iktidar ilişkisi sorulduğunda Rivera, şu yanıtı verdi: "Bu çocukların eğitiminde yardımcı olur. Sonuç olarak, insanlara layık olacak. " Kızı çok çalışkan olduğunu. okul kızlar ek olarak aktif yüzme ve dans da ilgileniyoruz. Ve anneleri, Angelica Rivera (yukarıdaki fotoğrafa bakın.) O olduğundan tüm ayrıca çoğu insan için ideal özet kalır:

  • Yetenekli ve ünlü.
  • Ustaca güzel ve zengin.
  • Akıllı ve onun özel hayatında mutlu.

Birçokları için bu gerçek dışı ve ulaşılmaz bir şey gibi görünebilir. Ama aslında tam tersi doğrudur. Sadece sert Angelica onu gerçek hayatta bir pembe dizi oluşturmasına izin çalışır. Gördüğünüz gibi, bu serinin sonu şanslı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.