Gıda ve içecekYemek tarifleri

Sadece ikinci bir ev pişirme

modern aile arz yapısında büyük bir kısmı ikinci yemekleri tarafından işgal edilir. Özellikle yoğun ev kadınları karmaşıklığı, yüksek maliyetli ürünler ve zaman kaybına farklılık yok bu tarifleri ödüllü. Sen önerilen ikinci gerekecektir kadar kırbaç yemekleri hızlı bir aile yemeği pişirmek için.

ev mutfakta bir lider patates olduğunu. ondan kolay ve hızlı sık mantarları ekleyin sebze ana yemekler hazırladı. pişirmek için mantarlı patates, bir kaç yumru sebze yağında büyük dilimleri ve kızartma halinde kesilmiş, temizlenecek. Mantarlar, bunlar arzu soğan ekleyerek, bitkisel yağ veya tereyağı taze veya kuru çıban, yavru alabilir. Bu katkı soğan puanları mantar hoş aroması, zorunlu değildir. Derin tencere hazırlanan patates ve mantarlar, katlanmış sıvı ancak üst tabakasını kaplayan tüm kapak altında kaynar olabilir yumuşak patates hale gelinceye kadar onların, sıcak su dökün. Şimdi ekşi krema, tuz, biber 150-200 gram ekleyip 4-5 dakika daha ateşte bırakın ve kapatabilirsiniz. ahenkli bir tat oluşturmak üzere, kapağı bırakın. tepsiler içinde gül yağmurlama, 10-15 dakika servis edin. taze mantar 400 gram - ürünleri, örneğin, 800 g patates rasgele oranlarda sunar. mantar Kurutulmuş, bu dökülmüştür su içinde 10-15 dakika için ıslanmaya arzu edilir, ıslatılmış mantar patates sel için kullanılan içme suyu, et suyu içinde pişirilir.

Hızlı ev pişmiş yemekler bir başka kuşkusuz lider - tavuk. onlar sağlanan fırında pişirin eğer baldırlar ve hızlı yaklaşan kuşların alt bacak, zengin tat ve bitmiş yemekleri güzel manzarası görülebilir. sırrı - marine tavuk 2-3 gün yarım saat buzdolabında muhafaza edilebildiği. Biz, eşit 2-3 yemek kaşığı, klasik soya sosu, domates ketçap, sıvı bal almalıdır. Bu üç ürün karması, dökmek tavuk uyluk, tuz değil. turşusu ile tavuk pişirmek için bir fırın tepsisine yayın. Bu ikinci çanak seramik tabak içinde pişirmeye, özellikle hatta misafirler servis edilebilir olduğu ve masaya konur.

Çocuklar ve diyet için tercihen az yağ içerir tavuk, ana yemekler hazırladı. Çocuklar, tavuk krep seviyorum zor değil pişirin. Derin bir kapta deyişiyle ince mümkün olduğunca bir bıçakla, kesilmiş bir tavuk göğsü, iki doğranmış soğan ekleyin, iki çiğ yumurta, un iki yemek kaşığı, patates nişastası, tuz, baharat, bir yemek kaşığı tatmaya. Sen krep gibi hamur almalısınız. Devletin her tarafında altın kadar kızgın yağda kızartın bir tavada yayıldı Kardeşi bir kaşık. sebze salatası ile sıcak et krep servis edin. Çocukların keskin soğan lezzet beğenmezseniz bir tarifteki Soğan, sen bir kaba rende beyaz lahana üzerinde rendelenmiş ikame edebilir.

Tavuk pirzola - bu daha sonra, geleceğe yönelik birkaç gün boyunca kızartma mikrodalgada tekrar ısıtabilirim da çabuk hazırlanan ikinci yemekleri. İçin pirzola tavuk dilimleri halinde kesilmiş meme, hafifçe et lifleri kırmak için değil çalışırken, kapalı yendi. Her bir parça, kuru bir karışım ile, biber, kapsikum serpilir Provence otlar, ilk 2-3 dakika, her bir yan önceden ısıtılmış bir yağ karteri yavru yerleştirilir un, daha sonra lezone içine daldırma. Tuzlanmış et o gıda ekmek lezone içerdiği yeterince tuz olduğu için, daha sonra sulu olsun doğrayın, gerekli değildir.

aşağıdaki gibi tahıllama lezone hazırlanmıştır: 2-3 yumurta yumurta başına 1 çorba kaşığı, heyecan oranında süt veya sıvı krema eklemek, bir tutam tuz ile kalın bir köpük halinde çırpılmış edilir. süt buzdolabında değil, bu düz su ile değiştirilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.