MaliKredi

Rusya Federasyonu Merkez Bankası Para politikası: özellikleri, amaçları, ilkeleri

Rus Merkez Bankası Liderlik geliştirir ve aynı zamanda öngörülemeyen kolayca devre kontrolünü analiz para sistemi içinde kullanım ve karmaşık kredi resurosov. Yukarıdaki yapı tarafından ulusal ekonomik yönetim mekanizmalarının geliştirilmesinde açık ve anlaşılır bir strateji değildir büyük finansal piyasa katılımcılarının yanı konumlandırılmıştır.

Rusya Federasyonu Merkez Bankası Para politikası tüm "özlemlerini" ve piyasa katılımcılarının isteklerine memnuniyetini anlamına gelmez, ve ana finans kurumunun yönetim oluşturulurken bu seçeneği dikkate almaz.

Kredilerin sorunuyla başa çıkmada fevkalade önemi küresel düzeyde dahilinde bir yönetim sistemi olarak Merkez Bankası mükemmel görüntü oluştururken bağlı olduğunu belirtmek gerekir. Ana finans kurumunun liderleri yabancı yatırım kurumları, kredi kurumları, kulüpleri ve diğer kuruluşlar Rusya Federasyonu Merkez Bankası'nın devam eden para politikası, uluslararası yasalara uygun olduğunu anlamak aslında çok ilgileniyor. Rus uzmanlar tarafından geliştirilmektedir önlemlerin etkinliğini değerlendirme merkez bankası için bir öncelik değil.

bir azalma - Rusya Federasyonu Merkez Bankası'nın para politikası tarafından yürütülen, tabii ki, belirli hedefler, aralarında baş takip enflasyon oranı ve GSYİH artırmada aynı zamanda. Objektif is için Oluştur koşullar azaltmayı numarası işsiz vatandaşlar ve geliştirme gelir arasında vatandaşları.

Rusya Federasyonu Merkez Bankası'nın para politikası enflasyon hedeflemesi temelinde oluşturulmuştur vurgulanmalıdır.

ekonominin para kazanma, para arzındaki bir artış, faiz oranları, zorunlu yedekleme seviyesine derecesi: Merkez Bankası parasal ilişkilerin düzenlenmesinde için tek mekanizmanın öncelikli hedef enflasyon oranı olan yönteme göre.

Uzun bir süredir Rusya Federasyonu Merkez Bankası'nın kredi politikası enflasyonu ve döviz düzenleme problemleri üzerinde gerçek durumu yansıtmıyor "belirsiz" ve tam olarak belli olmayan ilkelerine dayandığını vurgulanmalıdır. Ancak, hedefler genellikle gerçeğe karşılık vermedi.

kullanılan yöntemler Merkez Bankasının para politikası yetkililerinin yükümlülüklerini erken yerine getirilmesi ve reformların uygulanmasına katkıda bulunmamıştır sadece yavaşladı vardır. Bu bağlamda, durum uygulanmasıyla ağırlaştırılmış edildi , maliye politikası böyle devam fiyatları, artan enflasyon ve düzenleyen değil.

Aslında, büyük bir finans kurumu içinde yürütme organının suçluluk gören nesderzhivanie enflasyonu sorumlu olduğu istemiyor.

Sistemin parasal kontrol mekanizmasının geliştirilmesi, kendi yazarları iyice çalışılmış ve analiz edilmelidir enflasyon süreçler üzerinde parasal faktörlerin dikkate alınması gerekmektedir gerektiğini de vurgulanmalıdır. Ve tabii ki, bir artış gibi böyle bir kategorinin çarpmanın şiddetine enflasyonun bağımlılığı dikkat etmelidir para arzının ekonomide.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.