MaliKredi

Kredi kartları Tasarruf Bankası: bu fırsatı nasıl kullanılır

Son yıllarda, borç verme geliştirme patlaması Rusya'da görülmektedir. Finansal krizin ilk yıl, aktif sürekli yeni müşteriler çekmek, gelişmekte olan atlattı örgütleri Bankacılık. Bu süreçte özel bir yeri kredidir Sberbank kartı. Nasıl bunları kullanmak için ve nasıl düzgün yürütmek için?

Başlangıç için diğer bankalar tarafından sunulan farklı programlar çok sayıda rağmen, söylenmesi gerekir kredi hattı Tasarruf Bankası içeren kredi en eksiksiz yelpazesi ile müşterilerine sağlayabilir:

  • Mevcut;
  • klasik;
  • prim.

Kredi kartı Tasarruf Bankası nasıl kullanılır

İlk bir banka şubesine uğrayarak gelen hizmetini yürütmek zorundadır plastik kullanın. Bir başvurusu çok işlem kredi kartı birden fazla saat sürmez. istemci özel bir başvuru formunu doldurmaları ve kısa görüşmeden sonra bir banka yöneticisinin penceresinde bir kart ile bir zarf almak için gerekli olacaktır. O da kredi kartı kullanmak nasıl söyler. Her şeyden önce, aktive ve bir müşterinin hesabına bağlıdır. online bankacılık işlevini bağlıysa, kart borçlunun hesabında reçete. İstemci daha sonra herhangi bir ATM'den nakit çekme başlayabilir. Her kullanıcı limiti onu ödünç anlamına gelir belirli bir banka kartı var. Paranın peşinde 50 içinde gün bunlar alınan aynı miktarda iade edilebilir dikkat çekicidir. Yani, borçlu bakım programı için ek faiz ödemez. Ancak, ödünç para bu dönemden sonra belli bir yüzdesini koydu. Bugün, (Rusya Federasyonu tamamının) 19% olarak düşük ücret kredi kartı Tasarruf Bankası sağlarlar. bunları kullanmak için ve bu ödeme yapmaz Nasıl, çalışan finans kurumunun ofislerinin herhangi önerebilirsiniz.

Tasarruf Bankası Rusya'nın kredi kartlarının Varyantlar

  1. Anında. 15 dakika boyunca pasaport varlığında herhangi bir dalında yapılmaktadır. Bunlardan sitesinde 150 bine kadar alabilirsiniz. ovuşturun. düşük yüzde altında - yılda 19%. İstemci yaş 65 21 üzerinde ve altında yaşında olmalıdır. Böyle bir haritaya ek ikramiye ve açık artırma programları eklenemez. plastik başlar hizmetini kullanarak ikinci yılında itibaren 750 ruble mal olması. / Yıl.
  2. Klasik - 600 bin ruble limitli .. Sberbank kredi kartı (yani nasıl kullanılacağı, sen yöneticisi veya site isteyebilirsiniz) en kısa sürede onlar erginlik çağına kadar para almak için izin verir. Böyle tasarlamak için bir kart belgelerin tam bir paket sunmak durumundadırlar. Faiz oranı - 18,9 ila% 24'e.
  3. Prim - sınıf kart Gold ve Platinum. İlgi yılda 17% 22 bu tür aralıklarda. Maksimum kredi tutarı 3 milyon ruble olduğunu. ve dünyanın herhangi bir yerinde gerekli fonu almasına izin verir.

tekliflerin bir çok sayıda favori kredi kartı Tasarruf Bankası çıkarma herhangi bir zamanda mümkün kılar. Bu hizmeti kullanmak için nasıl, borçlu yerde bankaya yakın söyleyecektir. Ancak, para ödemesiz dönem sonundan önce dönmek için daha iyi olduğu hatırlanmalıdır. Sonra ücretsiz kredi ödemek, ama sonra yeni yeni fon almamak mümkündür ödemesiz dönem.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.