BilgisayarlarYazılım

Nasıl bilgisayarınızdan tamamen "AutoCAD" kaldırmak için? AutoCAD programı: kaldırma talimatları

Oldukça sık kullanıcıların bilgisayarınızdan tamamen "AutoCAD" nasıl kaldırılacağı ilgileniyor. Bu süreçle ilgili zor veya olağandışı hiçbir şeyin görünüyor. Ama aslında öyle değil. Ortalama kaldırma herhangi önemli sonuçlar getirmez. İlk kurulum bazı problemler ve arızalara olsaydı Buna göre, bunlar düzeltilecektir olmayacaktır. Tam olarak uygulama kurtulmak için bilmek önemlidir. Özellikle "AutoCAD" yeni sürümü kullanmaya başlamak istiyorum. önceki meclisin temizleme bilgisayarınızda çatışmalar yazılımın ortadan kaldırılması katkıda bulunur. Bu program tam güçle çalışacak anlamına gelir. Yani ne aramaya? Nasıl söz konusu uygulama kurtulmak için?

Neden orada problemlerdir

İlk olarak, programları kaldırarak bir sorun olduğunda genelde nedenlerini anlayalım. şey bazı bilgisayar uygulamaları özellikleriyle bilgisayarınızda yüklü olması. Bu nedir?

Farklı yazılım klasörleri bölüm sistemde yüklü olabilir. programların normal işleyişi için gerekli olanları. Onlar gizlemek eğilimindedir. Ve AutoCAD yazılımı - istisna değildir. normal silme sadece temel dosya ve klasörleri kaldırıldı zaman. Ve gizlenenler, kalır. Buna uygun olarak, kaldırma tam değildir. Düzgün bu uygulama kurtulmak için nasıl düşünmek gerekmektedir. Aslında, her şey göründüğünden daha çok daha kolaydır.

standart kaldırma

Nasıl bilgisayarınızdan tamamen "AutoCAD" kaldırmak için? İlk aşama, tüm bilinmektedir. Bu kurulu programın genel çıkarılmasıdır. Bu özellik olmadan tamamen çalışmaz hayata fikri somutlaştırmak olmayacaktır.

Program Sil aşağıdaki gibi:

 1. "Başlat" menüsünü açın.
 2. Tıklayın "Tüm Programlar". AutoCAD klasörü aramak zorunda kalacak Görüntülenen menüde. Bu açık olması gerekiyor.
 3. Gelişmekte olan özellikler arasında seçmek "Program kaldır".
 4. kaldırıcı Talimatların, işlemin tamamlanması bekleyin.

Ancak o zaman uygulamanın kaldırılması düşünmeye devam edebilirsiniz. Olursa olsun hangi AutoCAD sürümü. Önemli olan kaldırma aynı şekilde çalışır olmasıdır.

Standart kaldırma analog

İşte zorlanmadan programı kaldırmak yardımcı olacak başka tekniktir. Ama bu sadece standart bir yöntemdir. Eğer menü öğesini kullanmak istemiyorsanız iyi yardımcı "Tüm Programlar". Özel bir Windows hizmeti aracılığıyla fikirleri hayata olabilir. Daha spesifik olarak, "Kontrol Paneli" ile.

Nasıl bilgisayarınızdan tamamen "AutoCAD 2013" kaldırmak için? Şunları yapmalısınız standart bir şekilde bunu yapmak için:

 1. "Başlat" ve orada seçmek Aç "Denetim Masası".
 2. Bul ve başlangıç "Program Ekle veya Kaldır". Sen "Kaldır" seçmelisiniz.
 3. Bekleyin. Birkaç dakika sonra ekran tüm yüklü yazılımların bir listesini görüntüler. Biz nerede AutoCAD bulmalıyız.
 4. Uygun satırı seçin, sol fare düğmesi üzerine tıklayın ve "Sil".
 5. kaldırıcı talimatları izleyin. Uygulamanın yüklü olduğu gibi hatırlamak tavsiye edilir.

Buna göre, bu teknik standardı kaldırmak için yardımcı olur. Sırada ne var? süreç burada bitmiyor. Artık "AutoCAD" den gizli dosya ve klasörleri kaldırmak gerekir. Aksi takdirde, kaldırma işlemi% 100 tam olarak adlandırılan olamaz.

açmak gizli

Önce bilgisayarda gizli belgelerin ekranda açmanız gerekir. Aksi takdirde, AutoCAD tamamen kaldırılmayacak. Nasıl bir kullanıcı hayatında fikirler çalışmaz somutlaştırmak çalışabilir olacaktır.

Yani Windows 7 (ve sonraki sürümleri) cihazı aşağıdaki prensip tarafından tutulan gizli belgeleri görüntülemek için:

 1. Sen "Explorer" açıp Alt tuşunu basılı tutun gerekir. Ek menüsünün pencereleri görünür.
 2. Çizgi seç "Araçlar" çıktı - "Klasör Seçenekleri ...".
 3. "Görünüm" sekmesine gidin. İhtiyaç duyulan şey "Gizli dosya ve klasörleri" bulmaktır. Uygun bir yazıt Hakkında, bir onay işareti koyun.
 4. değişiklikleri onaylayın.

Ardından daha şiddetli eylem devam edebilirsiniz. Şimdi tamamen bilgisayarınızdan tamamen "AutoCAD" kaldırmak anlamak olsun. Gizli dosya ve klasörleri, programların kurtulmak ve kayıt defterini temizlemek için yeterlidir.

klasörler

İlk nokta ile başlamalıdır. Aksi takdirde, Registry Cleaner herhangi bir sonuç vermeyecektir. Bu süreci tekar tekrar etmek gelecekte gerekli olan, tamamen çalışmaz. söylendiği gibi klasör "AutoCAD" kurtulmak için, gerekli. Bunlar elle bulunabilir. Bunu yapmak için, bilgisayarda aşağıdaki bölümleri ziyaret edebilirsiniz:

 1. Orijinal yükleyici yerleştirin. Bazı belgeler, uygulamanın yüklenmesi nedeniyle idi kaldırma, sonra geride kalmıştı olması muhtemeldir.
 2. Yerel C / ProgramData'nın sürücü. Bir klasöre Autodesk olmalıdır. Bu "AutoCAD" dir.
 3. sistem bölümünde Program Files klasörü. Ayrıca AutoCAD bir "Avtodesk" ve bunu olacaktır.
 4. c sürücüsünde AppData Bu kullanıcı adıyla bir klasörde yer almaktadır. "AppDaty" Kimden Yerel gidin ve klasörü "Avtodesk" açmak gerekiyor.
 5. son sıraya benzerliği ile size AppData Dolaşımda bulmak istiyorum. Bu - Autodesk AutoCAD.

Tamamen ( "10 windose" ya da başka bir sürümü - gerçekten önemli değil) "AutoCAD" kaldır bu nihai klasörün kaldırılması suretiyle elde edilebilir. Onlar imleci tahsis edilir Bu amaçla, klavye ve Del üzerine Shift tutun. kullanıcı kalıcı olarak silinmiş kabul etmesi gerekir. Aşırı durumda o sepet içinde bu bileşenleri yerleştirmek ve sonra temizlemek mümkündür.

kayıt

Ama hepsi bu değil! "AutoCAD" kurtulun herhangi bir sürümü o kadar kolay değildir! Şimdi işletim sistemi kayıt ile biraz çalışmak gerekiyor. çalışılan uygulama silinmesinin ardından dokümanlarının ve dosyaları nerede bırakır. onlardan kurtulmak, ya elle veya programları kullanarak yapabilirsiniz. Daha iyi ikinci versiyonunda kalmak.

gerektirir:

 1. Elle içeriğini silin Temp klasöründe. Arama menüsünde, belgeleri% Temp% yazmak gerekir.
 2. CCleaner ayarlayın. Program çalışmaya başladığında tamamladıktan sonra.
 3. Ekranın sol tarafında mümkün olduğunca çok sayıda kontrol noktaları olarak onay kutusunu işaretleyin. Özel önem gizli dahil kayıt ve sistem dosyalarının ödenir.
 4. "Temizlik" konulu - sonra "Analiz" butonuna tıklayın. Kayıt taranır ve buna uygun olarak temizlenir.

Temel olarak, hepsi bu. Şimdi bilgisayarınızdan tamamen "AutoCAD" nasıl kaldırılacağı anlıyoruz. işlemlerden Bu dizi, herhangi bir uygulama versiyonu için uygundur. Aslında, doğru hazırlanması Göründüğü kadar zor değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.