Haber ve ToplumKadın sorunları

Güzel bir hafta olmak ve tüm karizmasını gölgede nasıl

Öncelikle açıkça güzel bir hafta olmak nasıl bilgi ile donanmış yeni bir yol, içine giriyoruz anlamak gerekir. Eski ilke ve alışkanlıkları bazı revize etmek zorunda kalacak. Elbette güzellik doğru beslenme ile başlar duydum.

Bu nedenle, alışılmış değişen diyet yulaf ezmesi. Bu su veya süt ile yapılabilir, karışıklık kefir veya yoğurt ekleyin. Sadece hazır bir müsli alabilir. Kahvaltıda alışık değilseniz, sadece bitkisel infüzyon bir bardak içmek, bu bağırsak çalışmaya neden olur. onlar besinlerin günlük gereklerini sağlayamıyoruz yer alacak şekilde bileşenlerin burada seçilir, vitamin kompleksleri almak daha iyidir, vitaminler hakkında unutmamalıyız. Önemli olan - Gıda!

Hala düşünüyorum güzel olmayı nasıl bir hafta içinde? Cevap basit: Doğru beslenme için ilave de önemlidir ve kendi cilt bakımı içinde. Birkaç adım için ona bakar alarak, uygulanması sabit olmalıdır.

1. olağan musluk suyu daha iyi yıkayın ve özel bir solüsyonla. Çok basit olun: Sadece suya biraz deniz tuzu ekleyin.

2. daha da halen, makyaj sıra herhangi yoğurt uygun kaldırmak için ve gözenekleri temizlemek için.
3. haftalık pul pul dökülme yapın. Bu prosedür de magnezya veya köpük banyosunda önlük uygundur. Ama kendini soyma kompozisyonunu yapabilirsiniz.
a. kullanılan olarak öğütülmüş kahve bir yağ küçük eklemek (tercihan, pembe ya da greyfurt tercih).
b. ince kuru süt öğütülmüş yulaf ezmesi karıştırın.

cilt için maskeler

cilt beslenme, temizlik, nemlendirme ihtiyacı vardır. Programa sadık, nasıl onsuz tam olarak yapamaz, hafta güzel olmak.

soyma sonra 1. maskesi. , Yüz dilimlenmiş sebze veya meyve üzerinde uygula bir besleyici krem ile yüz işlemek ve zaten kullanılan parçaları yeniden uygulamak için birkaç dakika bekleyin. Böyle bir maskenin Yüzünde en az yarım saat olmalıdır.

2. lor maskesi. lor peyniri, otlar herhangi kaynatma ekleyin yüzünde eşit karışımı yayın. Tedavi süresi - 20 dakikadan daha az.

3. Maske cilt geliştirmek. yoğurt ise pancar veya salça eklenir. Çok uzun bir maske tutmak gerekli değildir.

Biraz tavsiye: do not, her birimiz bir güzel hafta olmak için kolay bir yol biliyor. Sadece sonuçta değil cilt bakım yaş için olağan krem ve nemlendirici maske uygulamak zorunda. Sonuç çok hızlı bir şekilde görülebilir.

Tricks psikolojisi

Yine bir hafta içinde güzel olmayı nasıl düşünme? Çok basit: sen çok hissediyorum. Bizim psikolojinin bütün mesele. Moda dergileri satın, bir havuzda kayıt sizin saç modeli değiştirmek, vakıf yeni bir tonu almak - Ve güvenlik ağı için frank şeyler basit kesim (saten, ipek, dantel seçmeyin yün ya forması ve daha geniş olarak düşünmek) için bir temel seçimi, dolap değiştirebilir gençliğini ve güzelliğini değil, aynı zamanda kişilik, karizma ve özgünlük sadece vurgulayacaktır her şeyi yapmak, genel olarak, bakımı yeni ipucu öğrenmek, yeni moda trendleri takip etmek. Kişisel Bakım bu size yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.