Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restaurant "Avignon": adresleri, düğün, yorumlara bir ziyafet salonu

ya lüks bir kutlama, küçük bir aile kutlama planlıyor olanlar Moskova'da restoranda "Avignon" gelmesi gerektiğini, arkadaşları ile bir akşam geçirmek istiyoruz. Ziyaretçiler her zaman bekliyor toplantıya bekliyoruz. restoran personeli herkesi şaşırtacak yapabileceğini biliyorum. Sipariş ziyafet salonları herhangi kutlamaları tutan mükemmeli sunmak. menüde sunulur lezzetli yemekler ile tamamlanmaktadır unutulmaz bir tatil için koşulların kurum. Restoran "Avignon" tüm misafirler modern gereksinimleri ve isteklerine karşılık hangi mekan, aydınlatma ve dekorasyon sunuyor.

sipariş vermek

Restoran "Avignon" banket salonları bir ağa sahiptir:

 • sokakta. Bolotnikovskoy (+7 (499) 122-11-11);
 • Yasenevo (+7 (495) 425-21-22, +7 (985) 993-62-33);
 • Varşova (+7 (495) 617-06-75) içinde.

Bir bayram durumlarda, unutulmaz olayı kutlamak için önemli bir etkinlik düzenleyecektir. Tüm ziyafet salonları kurumu - hizmetler ziyaretçi! Sipariş olay telefon veya internet yoluyla olabilmektedir. banket Maliyeti - 1500 ruble dan. İzin onların alkol kullanımı verilir. kurumda anlamlı etkinlik için profesyonel sunum, ilginç gösteri programının hizmetleri vermektedir. Buna ek olarak, yaratıcı sağlanmaktadır salonları, dekorasyonunu video ve fotoğraf. Sen böyle devam güvercinleri başlatılması ve şampanya bir piramit sipariş edebilirsiniz. D.

salon kiralama

bayram Moskova'da bir ziyafet salonu arıyoruz olanlar, restoranda "Avignon" dikkat etmelidir. Bu alanlar, onun kira da elverişli koşullar seçmek için kaliteli hizmet ve fırsatlara ek olarak sunmaktadır. Müşteri sadece yemek maliyeti öder. banket oda kiralamak için para verilmesi gerekli değildir. Misafirler ücretsiz oda zevk. ziyafetin maliyeti:

 • Pazar-perşembe: 1500 ruble dan.
 • Cuma: 1800 ruble dan.
 • Cumartesi: 2000.

Ağ banket salonları

Bir banket restoran düzenlemek isteyenler izleyici ile ortaya koymaya teşvik edilmektedir:

 • "Champagne". 50-60 misafirler davet alması halinde salonu, kutlamalar için idealdir. Dekorasyon herhangi bir tarzda tatil geçirmek için izin çağdaş ve klasik çözümler, birleştirir.
 • "Versay". Düğünler için bir ziyafet salonu 100 ziyaretçi kapasitelidir. Belki dans, eğlenceli oyunlar, yarışmalar içeren bir gerçek eğlence partisi.
 • "Markiz". Oda nispeten küçük bir boyuta sahiptir. 30-60 koltuk için tasarlanmıştır. Burada tasarlanmış, fonksiyonel havalandırma sisteminin şartıyla yılın herhangi bir zamanında parlak ve canlı akşam düğün, çizebilirsiniz.
 • "Marsilya". salon 70 kişilik olarak dizayn edilmiştir. Gerekirse, tam bir dans pisti haline dönüştürülebilir. Ve tatil gürültülü, parlak parti dönüşüyor!
 • "Riviera". oda oda müziği festivalleri için uygundur. 25-40 misafirler için tasarlanmıştır. gardırop ve ayrı bir giriş varlığı yakın bulunan özel etkinlik düzenlemeyi planlıyoruz olanlar için ek konfor sağlar.
 • "Gascogne". küçük boyutlu odası, 15-25 kişi konaklayabilir. Rahat kafe unutulmaz ama mütevazı bir tatil sınırlamak için istekli olanlara hitap etmek gerekir.
 • "Roche". Önerme 15-25 misafirler için bir ziyafet içerir. Bir küçük şirin kafe misafirler iyi müzik yanı sıra büyük bir festival atmosferi yaratmak sunuyoruz. iş yemekleri, doğum günü kutlamaları, kurumsal etkinlikler, 15-20 kişilik arkadaş ve küçük düğün taraflarla toplantılar için mükemmel olan ucuz, lezzetli yemekleri ile ziyafet salonu, güleryüzlü personel, göze batmayan hizmet ve geniş bir kokteyl menüsü. Sen, zor bir günün ardından bir iş yemeği dinlenebilir veya şirkette eğlenmek isteyen buraya gelebilir.
 • "Güzel" (cadde. Bolotnikovskaya). salon 70 130 kişiye kadar misafir sayısına göre hesaplanır. İç düğün için idealdir. Büyük salon kuyu yanıyor İç klasik unsurlarla süslemeleri ile dekore bohem kristal avizeler, süslenmiş yumuşak tonları kullanılarak zarif bir tarzda dekore edilmiştir.
 • "Chalet" (str. Bolotnikovskaya). 30 ziyaretçi kapasitelidir. kutlamalar, yıldönümleri, kurumsal etkinlikler ve düğünler için en iyi seçenek.
 • "Bordo". Bu 25-55 kişi kapasitelidir. oda partileri, düğünler, yıldönümleri için uygundur.

Ne şenlikleri "Avignon" kutlandı?

Restoran "Avignon" - doğum günü partileri, yıldönümleri, düğünler, proms, kurumsal etkinlikler, resepsiyonlar için popüler bir restoran. , Yeni yıl ya da Noel, Sevgililer Günü notu kutlamak anma yemeği veya çocuk parti sağlayabilir zevkle vardır. Kusursuz hizmet, mükemmel yemekler, iyi eğitimli garsonlar, lüks ziyafet salonları unutulmaz, muhteşem bir olay haline tatil değiştirecek.

Düğünler

"Avignon" restoranda kendi ihtiyaçlarına karşılık gelen seçeneği seçmek kolay önemli bir olay için bir salon kiralamak isteyenler,. Burada düzenlenen düğün unutulmaz olacaktır. Birkaç ucuz ziyafet salonları Moskova hizmetlerin böyle geniş bir yelpazede sunmaktadır. Buna ek olarak, uygun şartlarla kutlamaları tutun evliler isteklerine özenli yoktur.

"Avignon" restoranda bir düğün için bir ziyafet salonu sorunsuz kiralanabilir. Sadece bir yere gitmek ve onların isteklerine iletişim. Uzmanlar unutulmaz bir atmosfer yaratmak ve tüm misafirler dikkatine çevrili için, festivalin katılımcıları beslemek için nasıl lezzetli biliyoruz.

Yararları banket

Bunlar çoktur:

 • Seçimi. düğün bayram için, salonda, "Gaskon" nispeten küçük boyutu seçebilir ve bir grandiyöz odasına birleştirme "Marcel" ve "Riviera", oldukça büyük. Aydınlık ve lüks olayların severler - Küçük alanlar olayın samimiyet, kombine takdir edenler tarafından seçilir.
 • Yer. Restoranlar "Avignon" Yasenevo ve Bolotnikovskoy içinde, Varşova'da bulunan. Bunlar kolay her yerde başkentte ulaşmak.
 • İç tasarımı. düğünler rahat bir atmosfer için ziyafet salonları keyifli bir akşam için elverişli olan oluşturulur. Müşteriler havalandırma ve aydınlatma tesislerinin konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Gerekirse, duvarlar, sütunlar, tavan banket salonları müşterilerinin taleplerine uygun olarak yapılır. Bu stil alanı, kutlama genel kavramının iç unsurların uyumlu bir kombinasyon için izin verecektir.
 • Lüks menü fiyatlandırma politikası esnekliği. Kurum, büyük bir ziyafet düzenlemek için bir düğün veya ucuz kutlamak en sofistike taleplerini karşılayabilir. Her durumda, müşteriler fazladan ödeme gerekmez.
 • ek hizmetler sipariş yeteneği: Bir varyete programı, bir saksofoncu performansı, lider, palyaço-animatörler.
 • Kalite hizmet. Katılımcılar düğün kimse rahatsızlık hisseder bir ortam sağlamakla hiçbir isteğine hemen yanıt yapabiliyor özenli personel, bekliyoruz.
 • evliliği kutlamak için özel bir ölçeğe istemcileri etkinleştirmek amacıyla, kurum salonları birleştirmek için fırsat sağlar. Büyük restoran aynı anda 350 kişiye kadar hizmet verebilir.

Bolotnikovskoy üzerinde "Avignon" restoranı

restoran Bolotnikovskoy içinde Ziyafet odaları iyi partileri, düğünler, yıldönümleri ve diğerleri için uygundur. Olaylar. Oda kapasitesi - 150 kişiye kadar. Onlar tatil temasına bağlı olarak, müşterinin istekleri doğrultusunda yapılır. Kurum fotoğraf ve video için en uygun koşulları sağlamıştır. Kendi otopark vardır. Aşağıdaki oda bulunmaktadır:

 1. Ziyafet salonu "Güzel." 70 ila 130 insanlardan: konukların sayısına Hesaplanan. İç Düğünlerdeki için uygundur. Geniş bir salonda mükemmel aydınlatma bulundu. oda, yumuşak renkler ve klasik tarzda öğeleri kullanarak, bohem kristal avizeler ile iç dekorasyon farklı hassaslaştırılmasıdır.
 2. Ziyafet odası "Chalet". Kapasite - 100 kişiye kadar. düğün, kurumsal etkinlikler ve yıldönümleri için en iyi seçenek. Avrupa, Kafkas, Rusça: Restoran, mutfağı ile ünlüdür 10:00 23:00 arasında günlük açın.

"Avignon" (restoran), "Yasenevo"

Bu kurum benzersiz özelliklere sahiptir. metro istasyonu "Yasenevo", yakınında bulunan Restaurant "Avignon", uzak başkentinin hareketli merkezine En dikkat çekici yerlerden biridir. Her zaman birçok misafirler ile bir ziyafet, arkadaşlarının ve arkadaşlarının küçük gruplar almak tutmaya hazır bulunmaktadır.

"Versay", "şampanya" ve "Marquise": restaurant üç oda bulunuyor. Bunlar, sırasıyla 120, 70 ve 60 kişilik tasarlanmıştır. ziyafet salonları "Şampanya" ve 250-350 misafir kutlama amacıyla "Versay" birleştirerek olasılığı. Restoran, düğün için, hem de kurumsal ve özel etkinlikler için uygundur. banket salonları avantajı fotoğraf ve video çalışmaları için mükemmel koşullardır. Bu bol ışık ve ilginç iç dekorasyon için sağlanmıştır. "Avignon" restoran değil sadece zarif balo salonu, aynı zamanda rahat kafe ve bir bar. eşsiz atmosferi, canlı müzik ziyaretçi kurumu çekmek. Rus Mutfak Avrupa, Kafkasya, karışık. İstek üzerine ücretsiz otopark, sigara içenler ve içmeyenler, ilginç eğlenceli bir gösteri programı için oda.

Varshavke üzerinde

ziyafet salonu (15-110 misafir), bir kafe bar, hoş: Varshavke üzerine Restoran "Avignon" üç alanı birleştiren yazlık teras bulunmaktadır. İnsanlar her boyut ve temalar olaylar için gerekli herşeyi sağladı. Salon - "şampanya", "Marquise" ve "Versay" - sırasıyla 70, 60 ve 120 misafir karşılamak mümkün. Belki 250-350 misafirler bir ziyafet için sendika. Eşsiz iç mekan tasarımına sahip "Avignon" içinde Ziyafet salonu. Burada böyle bir ziyafet sipariş ve herhangi bir sorun olmadan bir masa rezerve edebilirsiniz.

Bu sunmaktadır:

 1. Mutfak: Avrupa, Rus, Kafkas.
 2. Menü: yağsız et, tatlı.
 3. Müzik: Arka plan, canlı, chanson.
 4. Giriş ücretsizdir.
 5. Ücretsiz park yeri mevcuttur.
 6. İstenilen rezervasyon.
 7. Bu hizmetleri sunmaktadır: Gıda, iş yemeği, teslimat servisi, fıçı bira götürmek.
 8. özel bir parti, bir banket, Wi-Fi, yaz terası, nargile: özel hizmetler arasında.
 9. Düzenli müşteriler için indirim vardır.
 10. eğlence Gönderen: Televizyon olaylar, karaoke spor yayını.

yorumlar

Ziyaretçiler restorana ziyaret gösterimlerinin ağlarda düşer. Birçok gizlilik koşullarını sağlayarak, onları memnun festival atmosferi, güzel aydınlık oda kaydetti - restoran banket servisi işyerlerinin olarak sınıflandırılır. Bu nedenle, tatillerinde orada hiçbir yabancı. Yazarlar comments o kuruluş her yaştan katılımıyla aile kutlamaları düzenlemek için ideal bir yerdir inanıyoruz. Mutfak kullanıcıları şaşırtıcı denir. mükemmel, birçoklarına göre tüm - Et yemekleri, salatalar, peynirler. yorum da nezaket ve narin hizmet garsonlar belirtiyor.

Dezavantajları arasında - avans ödemelerinin önemli miktarda, anlaşma hükümleri (zorunlu yazılı formu), nakit ödeme tercihi sertliği, teknik ekipman karaoke zayıflığı, şarkıların kötü bir seçim. Yine de, personel tatil çabaları sayesinde genellikle zafer için çalışmak. restoran ziyaretçilerin tüm çalışanların şükranlarımı ve iyi şans ve refah diliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.