Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restaurant "Tsytsyla": açıklama, yorum

"Tsytsyla" - Aceleniz ve zevk ve tat ile yönetiyor seviyor olanlar için. Menü şaraplar, puro ve nargile yelpazesi sunar ve konforlu modern mobilya yavaş tatma sunmaktadır.

elverişli konumu

Kelime "tavuk" Gürcü araçlarında "tsytsyla". Restoran "Tsytsyla" Moskova'nın merkezinde güzel doğada ayarlayın. mimari planlama, doğal güzelliği ve kaliteli hizmetin Barska sofistike ziyaretçiler şehzadelerin ülke konutunda olma duygusu verir. estetik tat ve mutfak sanatları bir tatil - bir mahalle restoranda "Tsytsyla" A gerçek gem. Sadece burada konuklar orijinal tariflere göre Gürcü mutfağının yemekleri 200'den fazla çeşit tadını çıkarabilir. Avantajlı konumu "Tsytsyly" kompleks "Altın Keys" (restoran kendi otoparkı vardır!) Yakın, sen Minsk sokaklarda park sağlayan, Ve birkaç dakika sonra muhteşem park hayran ve gerçek temiz hava solumak, revak üzerinde oturan. sermaye veya en az bir kez bir yabancının Her ikamet ama restaurant "Tsytsyla" mutlaka ziyaret edin. Adres: Ul. Minsk 2 Yıl

düğün Kutlama

Restoran "Tsytsyla" teklif size seçim için iki harika seçenekler - Eğer düğün için bir ziyafet salonu gerekiyorsa. restoran profesyonel müzikal ekipman ve sahne tamamlar 200 kişilik, bir ziyafet salonu vardır. Ziyafet salonu özel olarak töreninin için düzenlenen kutlama kemer ile donatılmış onur ayrılmış yerdir evlilik kaydı. Buna ek olarak, restoranda rahat kabinler ve tavuk, pişmiş kral, bir yeşil çim üzerine, açık havada bahar ve yaz aylarında sofistike bir tatil misafirler için uygun koltuklar bulunmaktadır. İsteğiniz şefler de bulunması ayrıntılı hazırlamak Özbek pilavı, bir şiş üzerinde şiş kebap, mantı, bir kuzu veya yaban domuzu. Özel "sadece evli oda" Onlara aristokratik şıklık, konfor ve birinci unutulmaz deneyim özel bir anlam vermek severler, için sağlanan düğün gecesi. Onların düğün günü kutlayan bir restoran "Tsytsyla" yer seçimi, her genç çift aristokrat bu kurumun konfor ve kaliteli hizmet tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz mümkün olacak.

rahatlık atmosferi

konukseverlik, zarif aristokrasi ve en iyi hizmeti geleneklerinin doğaüstü atmosferi bu restorana her ziyaretçi için unutulmaz bir deneyim sağlar. rafine iç, canlı müzik ve dünya mutfağının özgün tarifler başyapıtları - bu ne "Tsytsyla" restoran gibi ziyaretçi var.
Yeryüzü cenneti Bu küçük köşe - Bir mezuniyet partisi, yüksek sesle kurumsal parti, unutulmaz düğün, unutulmaz doğum günü kutlamak yerdir. Her gün, restoran personeli tüm katılımcılar bir gülümseme ile restoran terk emin olmak için çalışıyorum, iş yerinde zor. Ve biz sevdiklerinize, çocuklar, arkadaşlar ve iyi bir ruh ile, tekrar geri gelmek istedi. restaurant "Tsytsyla" ilahi ama fiyatlarındaki atmosfer çok yüksek ve bu nedenle hoş bir sürpriz lezzetli ve doyurucu bir yemek gelmiş olanlar olmasa da.

Komfrotnoe kalmakinanılmaz yemekler tadını ya da sadece iyi vakit, ev konforunu hissedin - bu restoranda "Tsytsyla" içindeki tüm mümkündür. eşsiz mimari restoranın tasarımı birçok kurumda ayıran. her misafir kaldıktan burada zevk böylece iç dizayn edilmiştir. Rahat bir mobilya ek konfor sağlar. Bu her zaman hayal ettiğim tatil benzersiz bir atmosfer yaratır. Konuklar, restoranda harika alımı ile ilgili tüm arkadaşlarınıza anlatmak için memnun olacaktır. Tüm restoran ikamet süresinin "Tsytsyla" yorumu sadece olumlu orada bırakılır ziyaret etti.

ziyafet salonu


Eğer kutlamak için ziyafet salonu "Tsytsyla" restoran sipariş restoranında, en üst düzeyde herhangi bir kutlama kutlamak yapabilir! Gürcü yemekleri ve Kafkas mutfağının favori ve tanıdık tarifleri seçerek deneme kullanılırsa, yeni bir şey denemek sağlayacaktır. Zengin bir şarap listesi, tabloya uygun bir içecek seçebilirsiniz. restoran düzenli olarak birinci Moskova kenti ziyaret bile bu ziyaretçilerin hoş bir gülümsemeyle yolculuğuna hatırladı iyi yemekleri hazırlar! Sıcak aylarda iyi seçim rahat dinlendirici bir tatil için tasarlanmış bir yaz veranda, olurdu. başkentte otel ziyafet salonu en iyilerinden biri olarak kabul edilir çünkü Ancak, soğuk havalarda da, tatil vazgeçme. kutlamalar için ziyafet salonuna ek olarak, Moskova'da bir restoran "Tsytsyla" diğer yararlı hizmetler sunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.