GüzellikCilt bakımı

Relax Ve Tonu ile Home Spa-Resort - Kozmetik İşlemler

Spa uygulamaları son yıllarda oldukça yaygın hale gelmiştir. refahı için anahtar, yanı sıra güzel görünümü ve sağlık oryantal kökleri vardır. konsepti "spa" kökeni hakkında teoriler vardır. Bunlardan birine göre, yaratıcıları Belçika kasabanın adı ödünç var. Başka transkript verir - "Su refah yoluyla". Öyle ya da böyle, sağlık üzerinde bu hoş prosedür yararlı bir etki şüphe, bu gerekli değildir. hayatı ve esenliklerine zirve yapmış ve hakkında endişeler sağlıklı türünün Popularization kaplıca şifa ve refahı özlemi herkese çok cazip hale gelmiştir. Birçok biz her zaman iradesiyle çare gitmek için fırsat var son sversheniy.No için enerji ve ilham ev dolu dönmek için bu tatil harcanan gücü dinlenmek ve yeniden kazanmak ister misin? Tabii ki, o çoğunluğunda böyle bir olasılık diyecekler. Ve yanlış olacaktır. Modern yana kozmetik ve cihazlar evde hepsi aynı güzellik bakımı alabilirsiniz. Ev yapımı güzellik uygulamaları çok etkili ve rahat böylece onların topraklarında, biz tamamen rahatlatacaktır.

Peki, evde yapılabilir? Kuru cilt ve kuru saçlar için çok yararlı yağ banyosu ve vücut maskesi olduğunu. Cildiniz çok kuru ise aynı yağ, hazır maskeleri eklenebilir.

Biz ruhu olan her sabah başlatmak için kullanılır. Ama bu hijyenik prosedür vücut soyulma birleştirebilirsiniz. Bu hazır bir araç olarak kullanılan ve kendini pişirilebilir. Örneğin, deniz tuzu bir buçuk su bardağı, zeytinyağı çorba kaşığı ve sizin canlılık kazandırır uçucu yağ birkaç damla.

kokulu köpük, süt veya yağ ile Akşam banyosu, dinlenme için iyi olabilir! Ve biz yaparsak rahatlatıcı bir masaj. Herhangi SPA-salon hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası masaj farklı türleri vardır. Bir masaj seansı bir gezi ev rahatlatıcı uygulamalar cazibesini kırmak söylemek? masaj için evden dışarı bir yere gitmeye gerek de. Titreşimli Masaj örneğin Rahatlayın ve, memeleri aracılığıyla kullanılabilir Ton, herhangi bir sorun ile baş yardımcı olmak için, satın alınabilir. Bu, çoğu zaman hastalığın nedenidir sırt ve boyun, kaslarında gerginlik rahatlatmak iyileştirmek kan akımı bacaklara, anti-selülit masajı yapmak olabilir. Eğer krem uygulaması ile masaj birleştirmek eğer, yararlı etki artacaktır. dikkatle Vibro kullanımıyla ilgili tavsiyeler dikkate alarak, herhangi bir zorluk olmadan mümkün olacak ve sadece düz dalgalı veya dönen memelerini seçerek istenen etkiyi elde etmek için. seçilebilir memesi ve masaj etkisinin yoğunluğu seçilmesine ek olarak. rahatsızlık veya stres ile başa çıkamaz eğer ağır bir hafta sonra yorgun, rahatlatıcı bir masaj daha iyi ve düşünmek değil hiçbir şey yoktur. Bir ayak masajı, ayrıca bu cihazı kullanılarak yapılabilir biyolojik olarak aktif noktaların eylemiyle iç organları temizlemeye yardımcı olacaktır.

Eğer, Spas -kurort evini görebileceğiniz gibi - bu bir rüya ama bir gerçeklik değildir. Evde Spa - herkesi değil göze salonlarında prosedürlere güzel bir alternatiftir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.