Gıda ve içecekYemek tarifleri

Reçete dolması pike: Bu dişlek balık da nazik olabilir

Yenilebilir balık birçok çeşidi bizim dünyada var nasıl hesaplamak ilginç olacaktır. Muhtemelen, transfer için çok fazla zaman alacağını ve gösterge niteliğinde bir liste birden fazla sayfa alacaktı. Biz hazırlamak ve balık yemek farklı "köken" değil sadece edilir - tatlı su ya da okyanus, aynı zamanda farklı boyutlarda.

Aynı pişirme balık çeşitli şekillerde söylenebilir - bu haşlanmış ve çorbalar, et suları, kek, salata, güveç için kullanılan fırın, pişmiş edilebilir. Sen dolma, ızgara veya mangal, bir tavada kızartma şeklinde pişirin ve hatta sushi ve sashimi olarak çiğ yiyebilirsiniz.

Hepimizin öneriler ve karşılaştırırsanız tarifleri balık farklı yemekler, bir tür yarışma birincisi, hiç şüphesiz bir tarif dolması pike haline gelecektir. Bu balık lezzetli ve uygun hazırlanması ve işlenmesi ile masaya sadece krallar ve imparatorlar eski günlerde verilen muhteşem bir çanak dönüştürülebilir. Biraz mutfak mucize yapmak için, her şeyden önce, en yüksek kalite ve tazelik balık seçmeliyim - ve bu onun ölçeklerin önemli görünümüdür. Taze turna zorunlu mukus renkli bir şeffaf ince bir tabaka ile kaplı olması, ve terazi parlak ve parlak olması. "Et" esnek olmak zorunda, solungaçları - parlak pembe veya kırmızı renk ve göbek abartılı olmamalıdır.

Balığın bu tür tarifi dolması pike gerçekleştirmeden önce aşçılar kapsamlı eğitim kuralları yapar bir büyük kusurdur var. Onun "et" diğer balık gibi, bu yüzden nazikçe değildir ve belirli bir koku blöf vardır. Bu nedenle yemek doldurulmuş pike hazırlanması önünde olmalıdır - karkas iyice yıkandı ve kurutuldu ve iç tat sızıntıyı öldürür bir dilim limon, ovmak edilmelidir. pike yanında iyi tarifler biri bir somun ihtiyaç gerçekleştirmek için (1 pc.), sarımsak, biber ve otlar da dahil olmak üzere bir yumurtayı, biraz bitkisel yağ, süt ve baharatlar.

Zaten Pike hazırlanmış - rendelenmiş ve limon sulanan, baharat ve günümüze serpilir, dikkatli onun "çorap" kaydırarak "deri" kurtulmak ve dolum olmaya hazır olana kadar kenara almak gerekir. doldurma için, bir somun almak ve sütte ıslatın ve sonra turna "et" ile birlikte bir kıyma makinesi kullanılarak ezilmiş gerekir. Hazır kıyma duasına ve tat otlar, yumurta ve baharatlar ile karıştırılır ve balık "deri" gider. Ayrıca belirtildiği gibi, dolma pike için tarifi, çanak bir yağlanmış fırın tepsisine gönderilebilir ve yarım saat fırında göndermek (karkas büyüklüğüne bağlı olarak). Bu yemeğin taze sebze ve otlar ile en iyisidir servis edin.

Böyle dolması gibi bir tabak oluşturmak için gerçekleştirilen zaman doğrudur başka tarifi vardır fırında pike gerçekten büyülü. Bunu yapmak için, bir balık fileto almak (1.8 kg.) unu (100 gr.), Süt (100 ml.), Füme pastırma ve taze mantar (100 gr.). Ayrıca, sarımsak ve soğan (1 pc.) Gerektirecektir, Anchovy'yi (3 Ad.), Limon suyu (20 gr.) Ve çeşitli baharat tatmaya. İlk Daha sonra, bir tava pastırma ve soğan biraz süt un ve yavru dökün mantar ve hamsi eklemek gerekir. Süt dalganın Un, o Sote mantar ve soğan ile karıştırılabilir zaman, tuz ve tat baharat ekleyerek, kalın sığır yoğurun. Bir kez farshirovochnuyu içinde karışım ilave edilir otlar ve limon suyu, bu karkas pike içine yayılabilir. Daha sonra, balığın karnında bir delik dikkatlice dikilir karkas ve baharatlar, limon suyu, serpin talaş tereyağı haddelenmiş sarımsak fırçalama, tavada koymak gerekir. Daha tarifi yaklaşık 40 dakika boyunca fırında pike dolması gıdalar gönderme içerir. Periyodik olarak, tava çıkarılıp sulama balık suyu öne alınmalıdır. Limon suyu ve otlar bu çanak için büyük bir garnitür vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.